Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Загазих


Guest Системен

Recommended Posts

Системен, като става въпрос за конкретно нещо, ти го правиш тоя да знае.

Ти му осигуряваш знанието, осигуряваш белезите и се държиш така, че да знае. Тоест, сам изграеш срещу себе си.

А пък тази идея да го подкупиш :) Ако го направиш, съвсем сигурно ще знае :) :) :)

Няма значение какво един човек си мисли, че знае за тебе. Няма значение дали е истина, лъжа, полуистина. Едно е какво знае, друго е какво иска да каже за тебе. И трета работа е в каква степен останалите ще повярват. А ти се държиш така, че осигуряваш вяра на другите независимо какво тоя човек ще реши да каже за тебе.

Действията на един човек се градят на това доколко вярва, че трябва да ги извърши. А ти му даваш такава вяра. А и нищо чудно да ти се ще вътрешно да каже :)

Накрая ще разкажа вкратце една песен. Човек се оплаква на приятеля си, че гаджето му го е хванало с друга и сега се чуди как да си я върне. Приятелят казва "Кажи Не бях Аз". Човека вика:

- Ама тя лично ни хвана в апартамента

- Кажи "Не бях Аз"

- Ама хвана ни в банята

- Кажи "Не бях Аз"

- Ама бяхме голи

- Кажи "Не бях Аз"

- Ама бяхме на калъп

- Кажи "Не бях Аз"

Сещаш се надявам се смисъла. Никой няма да повярва напълно в нещо за теб, ако сам не го признаеш. А три май усърдно признаваш. А понякога самото признание изгражда вярата в другите. Както, ако сам вярваш, че си хаймана и другите започват да те третират като хаймана.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Не, няма да го призная, но и не мога да го прикрия.

Най-добре да стоя тихичко и просто да се правя на друг човек - примерно пастир на овце, а не Гей падащ си по инстуктора си. Майтап...

Линк към коментар
Share on other sites

Не, няма да го призная, но и не мога да го прикрия.

Най-добре да стоя тихичко и просто да се правя на друг човек - примерно пастир на овце, а не Гей падащ си по инстуктора си. Майтап...

какво толкова страшно си направил неказваш ,пък искаш съвети :) ?Но и да си Гей няма нищо лошо ,хора всякакви .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

ето мантра:

(и , както казаха приятелите ти, "използвай физическия си език" и "споко, да не ти пука")

поглеждам навътре

виждам себе си

виждам моите мисли

виждам моето тяло

виждам моята постъпка

прощавам на себе си

прощавам на мислите си

прощавам на моето тяло

Благославям себе си

Благославям мислите си

Благославям моето тяло

Благославям Всичко,Което Е

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

...

Абе вие в тоя йога-курс да не се състезавате, кой ще развие най-много психични умения? Защото с такова впечатление оставам.

Колкото до мислите ни, трябва да привикнем към мисълта, че всеки невъплътен човек може да ги види, т.е. всяка наша мисъл е видима от достатъчно много хора.

Кои са тези невъплътени дето ни гледат - наши бъдещи деца ли, или починали наши роднини, или случайни непознати покойници...

Линк към коментар
Share on other sites

Пусни си дълга брада - като на муджахидините.

Ще изглеждаш мъжествено.

Ти виждал ли си муджахидин - гей?

http://www.flickr.com/photos/susanhall/2912808581/

http://www.twfigurines.de/modern/muj/muj01.htm

Според мен все още не си "загазил".

Линк към коментар
Share on other sites

Кои са тези невъплътени дето ни гледат - наши бъдещи деца ли, или починали наши роднини, или случайни непознати покойници...

Всеки, който пожелае.

Линк към коментар
Share on other sites

Не е задължително. Никак даже. "Откриването" става според сходството в мисленето. Бедата е там, че ако например ти си склонен да мислиш за алкохол, всички със сходни мисли ще те открият и не само ще видят, но и ще въздействат на мисълта ти, усилвайки я. С положителнитке мисли нещата не са по-различни.

Линк към коментар
Share on other sites

Всички покойници алкохолици ? Ами ако са няколко стотин хиляди...Е, ама те ще гледат и други обичащи алкохола, не само мен. То ако се концентрират върху един човек, той по 24 часа до края на живота си сигурно ще мисли за алкохол и ще се налива докато пукне. А ако не мислиш, никой няма да те открие. :lol: А какво ли би станало ако през главата ти минават много и най - различни мисли. ^_^ Малко ми е трудно да си представя как да речем 1000 духа в най - различни краища на света наблюдават един човек. Сигурно не всички кръжат около него, в смисъл че едва ли всички могат да бъдат заснети около него със специална апаратура и едва ли всички могат да бъдат усетени от медиум или от самия човек.

Линк към коментар
Share on other sites

И щом астралните същности са виновни за усилването на мислите за алкохол, то къде е тогава мястото на мозъчните процеси, на пристрастяването към алкохола ?

Линк към коментар
Share on other sites

В курса ми по йога като че ли са разкрили нещо за мен...

Все едно да разберат че си гей и си падаш по инструктора си.

Ама дори и да беше бисексуален или пък - гей, или - ако беше влюбен в преподавателя си, в това какво лошо има?

Нали гейовете се занимават с музика и с други изкуства и печелят от това. А, ако пък не са гейове, се обявяват за такива и пак печелят повече и от футбулистите. Само Азис да вземем за пример - достатъчно е.

В античността много владетели са били гейове, да вземем само Александър Македонски. Този факт не омаловажава постиженията му, нали...

Да не би да си сатанист, който прави черни магии и се храни с бебета на закуска?

Или се къпеш във вана, пълна с кръвта на девици?

Убиваш хора и гориш труповете им в домашната си камина (като Жил дьо Ре - Синята брада)?

Пишеш садо-мазо романи в затвора - като маркиз дьо Сад?

Каква ужасна тайна са разкрили медиумите около теб?!

Редактирано от ISTORIK
Линк към коментар
Share on other sites

Аз именно нея визирах, ама пропуснах да я спомена.

Линк към коментар
Share on other sites

Всички покойници алкохолици ? Ами ако са няколко стотин хиляди...Е, ама те ще гледат и други обичащи алкохола, не само мен. То ако се концентрират върху един човек, той по 24 часа до края на живота си сигурно ще мисли за алкохол и ще се налива докато пукне. А ако не мислиш, никой няма да те открие. :lol: А какво ли би станало ако през главата ти минават много и най - различни мисли. ^_^ Малко ми е трудно да си представя как да речем 1000 духа в най - различни краища на света наблюдават един човек. Сигурно не всички кръжат около него, в смисъл че едва ли всички могат да бъдат заснети около него със специална апаратура и едва ли всички могат да бъдат усетени от медиум или от самия човек.

Сетих се, че човек като умре, може едновременно да следи много неща, съответно много хора, а вероятно и да се опитва да им въздейства.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...