Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Носталгичен сън


Recommended Posts

Един чужденец - много приятно се запознахме - имахме една вечер малка приятелска запивка - от тогава насам незнам защо все си мисля за него - и само сънувам как се срещаме пак... и колкото повече го сънувам толкоз повече ми се иска пак да се видим - а аз не го и познавам толкоз добре - просто спомена за онази вечер беше най-хубавия който съм имала, дори написах и стих за това как се запознахме (на улицата както пресичахме - като по филмите)

не ми се ще да се влюбвам в него та той живее на другия край на света и не знам що за човек е всъщност - но пък разговорът с него тези 2 дена в които се виждахме ми промени тотално мирогледа за света

Линк към коментар
Share on other sites

Карма - за кратко срещаш някой, и живота ти поема в дуга посока...

А сънят ти, тип "пожелателен сън", показва, че ти си била готова, очаквала си тази среща и последвалата промяна.

Линк към коментар
Share on other sites

hrisko да ти кажа ние се харесахме от пръв поглед - може и да си прав като се видяхме на улицата си кимнахме все едно се познаваме а всъщност си бяхме чужди

дано и да си прав за любовта на живота - но той си живее на другия край(Сан Диего) - и има доста неща там за да идва пак в България - трябва може би да стане супер чудо за да се видим пак - не си разменихме контакти и телефони за жалост в цялата емоция - може да си има друго момиче там то е и нормално

Пожелах си на Коледа да с срещнем пак както първия път - случайно и приятно - би било хубаво ако и той си мисли каквото и аз но то това не става така :) дано ме е запомнил с добро не със лошо :)

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

веднъж сънувах че си говорим по телефона и имаме среща в някакъв бар на един мол на последния етаж... но в мола беше претъпкано с хора и имам 1 минута до срещата - така не съм бързала за никоя среща наяве и... по ескалаторите беше претъпкано с хора и се увеличаваха някак пред мен - обаче аз не исках да го изпусна заради тази тълпа дето като че ли нарочно ме предреждаше... накрая се развиках че не е честно целия мол тогава ме чу и ми направиха място по ескалаторите да стигна навреме - и той си беше там :) и си говорихме като че ли цяла нощ, но беше само сън :(

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравей, Гарванче :) Много познато ми звучи описаното от теб-аз също преди време се бях запознала с един човек, живеещ на другия край на света. Беше за кратко в България и това беше човекът, с когото съм имала може би най-интересните разговори и като цяло най-приятно изкарване...За съжаление той си замина и аз знаех, че няма смисъл да мисля за него. Но по някакъв начин не можех да контролирам това, че примерно преди да заспя образът му се появяваше в съзнанието и аз се разплаквах. Беше ми необяснимо мъчно за него, не можех да си обясня защо е така (не сме имали интимна връзка, само 1-2 целувки и много разговори) Чувала съм, че понякога между хората, които се харесват, се създава някаква невидима връзка, и когато този човек си мисли за теб, ти усещаш това. Явно при нас имаше нещо такова, защото дори и да се стараех да не мисля за него, вечер преди да заспя започвах да "чувам" и "виждам" какво сме си казали и къде сме били. Не след дълго той ме потърси по телефона, но аз се държах глупаво и студено, не знам защо. Просто не очаквах да ми се обади, не реагирах адекватно, за което после много съжалявах. Той не се обади повече, но тази връзка не прекъсна-сънувам го понякога, сещам се за него и изпитвам една необяснима носталгия по този човек, въпреки, че не сме имали време да се опознаем истински. Случвало ми се е например да го сънувам почти непрекъснато, всяка вечер, и тогава знам, че трябва да му пиша. След като го направя, сънищата спират за известно време и после пак го сънувам, но само отвреме-навреме. Също така, ако предстои той да ми пише или пък да си идва в България, винаги сънувам за това...Не знам каква е тази специална връзка между мен и него, но мисля, че може би в твоя случай е същото нещо. Моят съвет е-опитай се да го намериш в Интернет-например в скайп (ако му знаеш имената), фейсбук...Повярвай ми, това, че го сънуваш и мислиш за него, със сигурност не е без значение, а е много вероятно и той да чувства същото. Светът е малък и невъзможни неща не съществуват! Успех :)

Линк към коментар
Share on other sites

надявам се не става дума за един и същи тип :) (шегувам се) моя човек всъщност е актьор ама не казвам кой а и не е много известен - надявам се да не е същия

Линк към коментар
Share on other sites

надявам се не става дума за един и същи тип :) (шегувам се) моя човек всъщност е актьор ама не казвам кой а и не е много известен - надявам се да не е същия

Не, не е същият, моят си е българин :rolleyes: И съвсем не е актьор :P Но мисля, че разбра какво ти казвам-опитай се да го намериш.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

преди две нощи пак го сънувах - че ми е на гости а аз не съм си сресала косата и по пижама леле - ама се бяхме гушнали много сладко :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

тази нощ сънувах странен сън с него даже два - първо някаква соц епоха и - прибираха разни хора към уж нов трудов да не кажа конц лагер - аз успях да избягам и да се измъкна - след мен видях един силует дето също иска да се измъкне след мен - в началото мислех че е жена накрая се приближи и видях че е той - исках да го прегърна но щях да издам и двама ни - начина по който ме следваше обаче на няколко пъти щеше да ни издаде колкото и да го обичам идеше ми да му се накарам - после се скрихме в някаква сламена колиба под земята при някакъв шивач - завесите бяха сламени - скрихме се в тях - накрая си мислех че идеята не е добра ако намерят колибата и решат да палят но временно бяхме закътани там

после незнам как попаднахме в някаква райска като японска градина много цветна и много готина - направо си извадих апарата да снимам - пак бяхме заедно но имаше и други хора там

някой непрестанно искаше да застане между нас точно като исках да го прегърна...

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.
×
×
  • Добави...