Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Благодарности


Recommended Posts

Благодаря за семейството ми.

Благодаря за коледната елха.

Благодаря за осъзнаването.

Благодаря за питието в ръката ми.

Благодаря за красотата на природата.

Благодаря за звездите.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако можех да благодарявам, нямаше да се сещам да говоря.

А на думи, не знам за какво друго бих могъл да благодаря, освен за Неговите Милост и Възможности, които аз не умея да използвам.

Линк към коментар
Share on other sites

Хората на които бих искала да благодаря .... не обичат да им благодарят!

Бях в една школа. Там се смяташе, че човек трябва да се научи да приема благодарности.

Но да не разводняваме темата.

P.S. Само да допълня за пояснение. Не е нужно да благодарим и да искаме да се приеме благодарността. Благодарим тихичко, за да не ни чуят. Нищо не искаме, просто благодарим.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Често благодаря (много пъти и на ум, а когато е на глас, много пъти не в присъствието на конкретните хора) на тези, които са ми дали нещо. Създадох си навик, особено когато ползвам нещото (нещото често не е материално).

Мисля, че е хубаво да се благодари.

И може би е редно да започнем от родителите си, после учители, приятели ...

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на създателите и поддръжниците на този сайт, които вдъхновени от Духа, помагат на много хора да видят Светлината и да построят новите си къщи - с големи прозорци и много Слънце, влизащо през тях! Благодаря на Бог за всички хора, с които ме срещна тук и които ме "повдигнаха" и ми дават сили да продължавам! Благодаря за Любовта и Мъдростта, които получавам в изобилие тук! :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Един приятел веднъж ми каза: "Благодари и за трудностите, които имаш в живота си" ....и има смисъл в това, стига да може човек да го разбере?!

Линк към коментар
Share on other sites

Един приятел веднъж ми каза: "Благодари и за трудностите, които имаш в живота си" ....и има смисъл в това, стига да може човек да го разбере?!

Благодаря за всичко,защото "Светът е голям и спасение дебне от всякъде".След усилия,рани,време,проумявам донякъде,защо да благодаря за страданията.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодарна съм ,първо на моите родители,на моят 3d_049.gif и на моята3d_031.gif много ги обичам.Благодарна съм на тези които ме уважават ,и обичат. А благодарна съм и на ШЕФА за това ,че ме уволни,защото никога нямаше да имам смелост да го напусна3d_164.gif3d_164.gif

Редактирано от sabatini
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на себе си за това, че съм се появил на този свят толкова талантлив, красив, умен, добър, смел, умерено гениален (колкото да не ми поставят диагноза), както и с толкова сила, колкото е нужна на крехкото ми его да понесе всичко това и да го помести в една скромна (за разлика от всички други подобни хора, които май не са много- е, ако бяха много- това нямаше никак да ме устройва...но това е друга тема), но уникална и по човешки съвършена земна личност, каквато съм аз...

Благодарности приемам всеки делничен ден от 14.00ч. до 18.00ч. по възможност на по-обществени места...:3d_146::3d_072::3d_081:

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Тенкю, дет ме окикотваш зарантъ...

Сори- намини в споменатите часове, и ще ти бъде, според отправените благодарности...Носи си и чесало- да ми почешеш егото, щото днес пък точно, така ме е е засърбяло на едно специално място, на което не бих дал на всеки да чеше...:3d_146: И да не забравяме приложната наука на Херпес, чиито принципи са си принципи и толкоз, и един от тях гласи "Каквото те засърби- туй е, което и ще почешеш"

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Благодаря на Донка като една дора домакиня на портала,на Чебурашка за вниманието, на късметче за полъха на топлина,и Impulsa ,който също чувствам по някакъв начин близък,на Ваня Златева за оптимизма ,който се опитва да предаде,на Венцислав доброто мъжко присъствие,на Диана Илиева за човешкото разбиране,на Валентин Петров за нещата ,които се опита да ми предаде благодарности.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на sieeina, че прие поканата ми да изпием заедно по едно капучино и да са запознаем!

Беше ми приятно!

3d_052.gif Благодаря на Портала, че го има и на всички приятели, които срещнах тук, Иво, Късметче, Диана Илиева, Донка, Мария-мими, Ани, Милена, Инатари, Хамелеона, Станимир, Ася И, Оля и всички останали, които не изброих поименно.

Ето и моята прегръдка за Вас:thank-you.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_043:И аз Благодаря:3d_097:.

Благодаря на sieeina, че прие поканата ми да изпием заедно по едно капучино и да са запознаем!

Беше ми приятно!

3d_052.gif Благодаря на Портала, че го има и на всички приятели, които срещнах тук, Иво, Късметче, Диана Илиева, Донка, Мария-мими, Ани, Милена, Инатари, Хамелеона, Станимир, Ася И, Оля и всички останали, които не изброих поименно.

Ето и моята прегръдка за Вас:thank-you.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

Благодарна съм, че в този форум срещнах хора като Вили Василева и много ми липсва като един светъл участник.

Линк към коментар
Share on other sites

:) И аз благодаря на участниците във Форума, с които се познаваме и сме обменили много мисли ( няма да ги пиша поименно, те си знаят) ,

а също и на тези, които в бъдеще ще го обогатяват.

Многократно съм изказвала благодаростта си за това, че съществува Порталът към съзнателен живот.

И най-много благодаря за това, че имам причини и вътрешна нагласа ... да бъда благодарна.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...