Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София - януари 2010


Recommended Posts

Здравейте!

С Хамелеона си организираме среща на 22.01.-следващия петък. Решихме да посетим чайната на ул. "Гладстон"

http://www.vedahouse.bg/2008/07/blog-post_02.html

Всички желаещи могат да се присъединят към нас, но искам да ви помоля да го заявите ако имате намерение да дойдете, за да мога да направя резервация.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

С Хамелеона си организираме среща на 22.01.-следващия петък. Решихме да посетим чайната на ул. "Гладстон"

http://www.vedahouse.bg/2008/07/blog-post_02.html

Всички желаещи могат да се присъединят към нас, но искам да ви помоля да го заявите ако имате намерение да дойдете, за да мога да направя резервация.

добра идея, аз бих се присъединил, но ще мога да потвърдя по някое време другата седмица.... когато съм наясно с ангажиментите си

Линк към коментар
Share on other sites

Аз бих присъствала с удоволствие , но сряда-четвъртък ще драсна в темата да уведомя дали ще мога.

Линк към коментар
Share on other sites

Направих резервация за петък 22.01. от 18 ч. в чайната "Веда хаус" на ул. "Гладстон" № 2.

Резервацията е за 5-6 души на името на Христова за втория етаж. Обуйте си дебели чорапки59.gif , защото за втория етаж се събуват обувките и се седи на едни много удобни възглавници и това позволява броят на заетите места лесно да се увеличава.

Всички желаещи да заповядат!

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще пропусна, навярно но ви желая приятно изкарване и ще чакам снимки да знаете!3d_009.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Направих резервация за петък 22.01. от 18 ч. в чайната "Веда хаус" на ул. "Гладстон" № 2.

Резервацията е за 5-6 души на името на Христова за втория етаж. Обуйте си дебели чорапки59.gif , защото за втория етаж се събуват обувките и се седи на едни много удобни възглавници и това позволява броят на заетите места лесно да се увеличава.

Всички желаещи да заповядат!

Благодаря, на мен май ми се отваря възможност.

Линк към коментар
Share on other sites

И сега като един от инициаторите на срещата да дам отчетrolleyes.gif . На срещата дойдоха (както бяха обещали) galgo, Alexandar, xameleona, моя милост и най-голямата изненада за вечертаthumbup2.gif - Никола Дамянов. За мен беше удоволствие да се запозная и да прекарам вечерта със съфорумците. Получих интересен подарък от Никола - предложи да ми изпълни едно мое желание, което бях обявила във форума.

Никола, благодаря за жеста!3d_161.gif

Линк към коментар
Share on other sites

E, на мен не ми беше писано. Трябваше да се върна бързо у дома.

Радвам се за вас, а ще дойде и моят ред.

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...