Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Новата визия на Форумите. Харесва ли ви?

Recommended Posts

като човек който се занимава с уеб дизайн ще кажа - на мен много ми харесва :)

Сподели това мнение

Първото предложение засяга това, че при четене на някоя тема, когато да речем си стигнал до 12-тото мнение и понечиш да се върнеш в началото (горе) на същата "страница", никъде не се открива "бърз бутон" за това, ами е необходимо да ползваш други средства. Може ли да се направи нещо по тоз въпрос?

Няма такава опция в новия форум. Просто скролираш и това е.

Следващото предложение е свързано със заглавната страница на сайта и "Последни Мнения от Форумите", които могат да бъдат видяни на нея. При "кликване" на определена тема/мнение, въпросната се отваря там където е найното начало - при първите мнения на съфорумците. До колкото си спомням, преди не беше така.

Възможно ли е да се направи така, че при "кликване" върху даден линк към тема, посочката да те отвежда при последните четени от теб мнения, или направо на последното мнение?

До настройки ли опира това?

Всъщност сега работи точно по начина, който беше преди. Като кликнеш върху темата те води на последното непрочетено от теб мнение от съответната тема.

Свикнах, разбрах кое как се прави. Вече ми харесва. :lol:

Супер. Винаги трябва известно време за свикване.

като човек който се занимава с уеб дизайн ще кажа - на мен много ми харесва :)

Радвам се, да чуя мнение от специалист и то положително :)

Сподели това мнение

Първото предложение засяга това, че при четене на някоя тема, когато да речем си стигнал до 12-тото мнение и понечиш да се върнеш в началото (горе) на същата "страница", никъде не се открива "бърз бутон" за това, ами е необходимо да ползваш други средства. Може ли да се направи нещо по тоз въпрос?

Няма такава опция в новия форум. Просто скролираш и това е.

Първо - благодарско за отговора!:rolleyes:

Хубаво, значи съм намерил още едно условие, с помоща на което да практикувам смирение.:smarty:

Следващото предложение е свързано със заглавната страница на сайта и "Последни Мнения от Форумите", които могат да бъдат видяни на нея. При "кликване" на определена тема/мнение, въпросната се отваря там където е найното начало - при първите мнения на съфорумците. До колкото си спомням, преди не беше така.

Възможно ли е да се направи така, че при "кликване" върху даден линк към тема, посочката да те отвежда при последните четени от теб мнения, или направо на последното мнение?

До настройки ли опира това?

Всъщност сега работи точно по начина, който беше преди. Като кликнеш върху темата те води на последното непрочетено от теб мнение от съответната тема.

Прекрасно!:sorcerer::yinyang:

Сподели това мнение

Аз също имам въпрос. Може и друг да е питал, не зная.

Преди имаше опция да излизат всички мнения на някого - а сега са само част. Предполагам, че това е да се избегне натоварването (или не съм разбрала biggrin.gif

Също така, сега не излизат мненията целите както преди (а в прозорче) и ако чукнеш на опцията да прочетеш конкретното мнение - отваря цялата тема с последното мнение, а не това на потребителя, който търсиш.

Въпросът ми е - това така ли ще остане или ще се промени blink.gif

Сподели това мнение

Има някаква нередност в блоговете... не зная, писано ли е вече за това. Когато разглеждам изображение в блог в цялостния му размер, някак се "скрива" под блоковете за посещения, псоледни публикаци и останалите и не мога да се порадвам на картинката. Дали е поправимо?

Редактирано от infinity1305

Сподели това мнение

Зависи от разделитената ти способност и големината на картинката.

Ако разделителната ти способност е относително малка, а картинката относително голяма - така се получва и засега няма решение.

При мен се вижда ок.

Специално ако в блоговете има повече картинки е по-добре собственика на блога да премести всички блокчета само от дясно или само от ляво, за да се намали шанса за подобни проблемчета.

Сподели това мнение

Наистина...

Не се бях сетила за това... :3d_111: благодаря.

Но при твърде големите изображения проблема остава, за съжаление... а аз съм с един миниатюрен лаптоп напоследък...

Сподели това мнение

Guest hrisko_89

Отворих калдата.ком. За момент се бях разсеял, по едно време гледам в страни някакви нови теми. И си викам : " Хммм, какви са тези теми в Портала за съзнателен живот, нещо не ми се връзва, каква е тази Мадонна дето ги е пуснала, сигурна са в Разговорки пуснати..."Огледах се и видях че съм в калдата.ком. :D Но беинсадуно.ком. доста заприлича на калдата ... :lol:

Сподели това мнение

Да, в калдата, а също и много други сайтове в БГ и по света, се ползва същия форумен софтуер, който ползваме и тук.

Сподели това мнение

Всъщност портала и форума съществуват годинки преди да се появи калдата.

В портала е един от първите форуми в България (мисля, че имаше само няколко такива в бг нет пространството), които ползваме този софтуер и го развиваме / поддържаме сравнително добре... надявам се :)

Сподели това мнение

Гост
Тази тема е затворена за писане.