Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Новата визия на Форумите. Харесва ли ви?

Recommended Posts

Да, по-добре е! Защо не направиш и главната страница в синьо - по е вдъхновяващо!? Това кафеникавото на мен никога не ми е допадало. Ако оставиш и четенето на форумите само след регистрация и вход, както е сега, още по-добре! Хайде още по-голяма посещаемост и успехи с новата визия на сайта ти!И в професионалния и личния ти живот също, Ивайло!

Орлин

Редактирано от Орлин Баев

Сподели това мнение

Имам въпрос: не виждам опция за редактиране на мнение. Аз в качеството си на участник мога ли да се саморедактирам, ако нещо объркам, или трябва да се обърна към модератора на съответния форум и да му досаждам да ми оправя грешките whistling.gif

Сподели това мнение

Както и в предния форум, така и тук, до 5 часа след публикуването на мнение / тема, можеш да редактираш сама какво си писала.

Сподели това мнение

Guest Veselin

Може би редактирането отпада, след като изтече определено време от пускането на дадено мнение. Не знам защо обаче няма и възможност за изтриване на мнение, нека има такава възможност поне в случаите, когато все още никой не е отговорил на дадено мнение.

Иначе визията не е лоша, напомня ми на визията на форумите на Kaldata.

Сподели това мнение

Аз лично по принцип предпочитам по-топлите тонове. Не само в сайта и форума , но въобще... Жълтото с неговите вариации ми е любим цвят. Всичките ми браузъри и разните ми там фейсбуци и прочие , където е възможно съм си ги настроил с цзетове от тази гама. Но това съм аз. Възможно е да се различавам от мназинството, но е по-добре да си кажа отколкото да си замълча или имлъжа като кажа просто "Браво". Функционалността е по-важна от външния вид, а с нея тепърва се запознавам... Все пак - Успех!

Редактирано от albatross_bg

Сподели това мнение

Много е вдъхновяващо съобщението, което излиза в нечий профил, когато няма коментари:

"..(име на потребителя).. все още няма коментари в профила си. Защо не му(и) кажеш 'Здрасти'? "

И на мен все ми се приисква да напиша нещо.. biggrin.gif

А там, където видя, че пише: ".. (името на потребителя).. все още няма приятели. " - направо ми идва да се самопоканя biggrin.gif

Сподели това мнение

Ихааа! Досега ползвах личните съобщения - опцията да излиза диалога в нещо като чат е супер! Така се пести място в папките, а и се запазва чудесно подредбата на разговора.

Благодаря, Иво 6auqkhx.gif

Сподели това мнение

Не ми харесва. Изглежда изкуствено и мъртво.

Аватарите приличат на закачени с карфица напълно безуспешни опити да му се придаде някакво дихание...

Профилите още малко ще ни роботизират...

и т.н.

Аз не съм чак толкова недоволен, просто щото не е важен въпроса, но реших да си кажа мнението, като видях, че подобни в темата липсват...

:ph34r:

Сподели това мнение

Като визия и функционалност ми харесва! Може би наистина цвета е малко студен, но иначе браво - имаше нуджа от малко промяна!:thumbsup:

Сподели това мнение

За мен този дизайн е по- добър . Има повече жизот в него и изглежда по - модерен .

Поздравления !

Ина 3d_151.gif

Сподели това мнение

Guest Veselin

Искаше ми се да е с малко по-топли цветове - като оранжево, жълто, зелено. Наистина с тези цветове изглежда малко студен.

Като функционалност наистина е по-добре.

Редактирано от Veselin

Сподели това мнение

Guest Veselin

Искаше ми се само да можеше човек да си изтрие мнението, както например преди малко пуснах два пъти едно и също мнение без да искам.

Редактирано от Veselin

Сподели това мнение

Благодаря за труда и професионализма!

:3d_103::3d_022::3d_041:

Понеже всички сме различни,:feel happy:

не знам дали не може да се въведе функция

всеки сам да си настройва личните скинове - както например в пощата на АБВ.БГ има няколко възможни цвята.

Сподели това мнение

Цветовете, та цветовете.. Абе, хора - вие всеки ден с "едни и същи дрехи" ли ходите!? biggrin.gif

Толкова много е направено за два-три дни като функционални подобрения, че аз лично си мисля, че Иво е прекарал безсънни денонощия заради нас!

Защо да си вторачваме погледа в разни несъществени детайли, като мнозина даже още не са изпробвали новите възможности и само хленчат biggrin.gif

Както каза Вики - различни сме, различно виждаме, различно искаме. То все не може да ни се угоди на нас.. biggrin.gif

Сподели това мнение

Благодаря за цветовото оформяне на сайта! Имам усещането, че сте ме интервюирали и сте се съобразили до степен нюанс с моите виждания.tongue.gif

Сподели това мнение

Гост
Тази тема е затворена за писане.