Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Добро утро! Да започнем деня с усмивка :)


Eлф

Recommended Posts

Елфче, много е сладко това коте,60.gif .

Линк към коментар
Share on other sites

Мда и на мене ми хареса. proziawk.jpg

Лека нощ, на мен ми се приспа рано-рано. Оле затвори очички ми е на гости тази вечер...

http://www.vbox7.com/play:dbcb28d9

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Eхааа, колко носталгично3d_097.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Веско, едната веднага ще си я вградя в блога на първо време. След това може да намеря местенце и за другата. Аз обичам да откривам и да си събирам такива ценни неща. За съжаление не знам как става това с клиповете, иначе отдавна щях да съм се пробвала да сътворя нещо и аз. Мерси, това е ценна находка за търсача, продължавай в същия дух :sorcerer:

п.п. Всъщност имам идея и за двете вече :hypocrite:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

И на мен много ми харесаха, въпреки че успях да ги видя за Добър късен следобедthumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Една барманка и една елфица потропваха рано сутринта гимнастически упражнения за малките юнаци и то не на някоя полянка сред гората, а в един закътан (затъмнен) билярд клуб забравили напълно за вездесъщото трето око на шефа skype-37.gif. Добро утро, днес започва астрономическата пролет

minzuhari2.jpg

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Една барманка и една елфица потропваха рано сутринта гимнастически упражнения за малките юнаци и то не на някоя полянка сред гората, а в един закътан (затъмнен) билярд клуб забравили напълно за вездесъщото трето око на шефа skype-37.gif. Добро утро, днес започва астрономическата пролет

minzuhari2.jpg

Шефа го няма, излезе в безсрочен отпуск. Ще започна деня на поляната с цветята. Много ми харесва хумора за Шефа3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

17.jpg

Добро утро и Честита астрономическа пролет!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...