Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

Искам да ви помоля /модераторите/ ако решите да се виждаме /някой почивен ден по възможност в София (може Витоша или Люлин)/ да ни изпратите по имейла съобщение /на тези, които са изявили желание за среща/ и ние от своя страна да ви потвърдим.

За жалост нямаме такава техническа възможност. Това, което можем да направим обаче е, когато има някакво предложение за дата, час и място, което е подкрепено от няколко човека поне, да го сложим като новина в заглавната страница.

Идеята за срещи на живо е много добра. Дано само да успеем да се организираме.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Предполагам, че това лято сме се виждали без да знаем на Седемте Рилски езера. Кой от вас беше там на Събора?

Аз бях там :) Далеч съм от София, иначе на драго сърце бих приел среща на съфорумците. :(

Линк към коментар
Share on other sites

И аз имам нещо на ум /става дума за разходка в гората/. Мога да ви предложа няколко маршрута, които започват от едно място.

Прогнозите за времето през тези почивни са малко неблагоприятни за такива начинания!

Линк към коментар
Share on other sites

Много странно ??? Защо изведнъж всички ентусиасти си замълчаха? :hmmmmm:

Аз предполагам, че вие имате повече опит в срещите помежду си/може да го споделите, ако искате разбира се/, защото доколкото разбирам някои от вас са се срещали на живо. Далече съм от мисълта да ви натрапвам предложенията си, но все пак като съм започнала да пиша на тази тема ще довърша докрай предложението си. За място на среща имах предвид центъра на Владая, защото има удобен транспорт /градски автобусни линии №58 и 59 от Княжево, маршутна линия №22, която се движи по бул."Христо Ботев", петте кьошета.. и дори влак от централна гара/ и възможности за поне три маршрута /нямам предвид пътя до Златните мостове/ , които ще се определят от желанията на присъстващите.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също бих се включила :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ред е да определим първо дата, в която всеки може да разполага с време за това. И да се съобразим един с друг, което е най-трудното.

Също добра идея е това да се разходим из Бояна. Но мястото по лесно се определя. Трудно е с времето - да е угодно с всички.

:smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

:huh: За жалост и аз съм на 6 часа път от София , иначе с удоволствие , бих се срещнала с всички . Колко прекрасно би било . :1eye:

Може би лятото ще мога да се възползвам повече от срещите . Поне надявам се да имам тази възможност . :D

Редактирано от Инатари
Линк към коментар
Share on other sites

Идеята е мн. добра, казвате кога и къде. Който има възможност, ще дойде. Нали не свършва света, все пак, да се надяваме, че срещата няма да е първа и последна!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз на 22-ри е вероятно да не съм в София, но ако съм тук е вероятно да дойда. Но като гледам само пуснахте темата и няма сериозна кандидати... :P

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Синева!

Идеята за датата - 22-ри, както и мястото, т.е и трите, е наистина прекрасна! Остава часът...и уточнението на мястото. Мен лично и трите биха ме зарадвали!

Сърдечни поздрави :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Съгласен съм с датата.

Да видим дали ще се намерят и други желаещи.

Също хубаво място е Южният парк.

Надявам се до 21-и да се разберем за датата, мястото и часът!

Поздрави!

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Три предложения:

Боянска Витоша

Княжевска Витоша

Къщата на Бялото Братство - Домът на Учителя

:smarty:

Също хубаво място е Южният парк.

Идеите са много добри! :thumbsup:

Витоша сега е много специална.. есенна магия.. :feel happy::yinyang::yinyang:

Направо съжалявам, че се налага да пропусна, в близките 1-2 седмици не мога. Надявам се да има следваща.

Желая успех и добро време! :thumbsup1::thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :king:

Имам конкретно предложение: както вече се разбрахме - тази неделя. А мястото би могло да бъда пред Боянската църква в 10ч. Всъщност часът може и да е много по-ранен, за мен лично няма никакъв проблем....(стига да не е 6ч :1eye: защото пътувам отдалеч..)

Поздрави!

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

:) мислено ще съм с вас ...и каквото и да е времето...срещнете се :D

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са плановете ви след посещението на Боянската църква?

Питам, защото обикновено прекарвам голяма част от почивните си дни в планината и особено при това хубаво време не ми се ходи само на църква :) .

Храмът на Бога е във всеки от нас и аз моя гледам да го прочистя и разходя през почивните дни.

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Привет, Криси! :)

Аз никъде не споменавам, че ще влизаме в църквата. Идеята беше да отбележим познато и удобно място. Разбира се, че ако някой иска да влезе, няма проблем - Боянската църква е прекрасен храм и значим исторически паметник. Но май идеята ни е да се разходим и запознаем...или поне останах с това впечатление..

Поздрави! :king:

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Аз мога да дойда, стига да съм в София :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...