Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

Идеята е много добра. За съжаление няма да мога да дайда , защото съм от другия край на България. Но.... живот и здраве за в бъдеще и Амин, ако е рекъл Господ!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Това боянска църква сигурно е в Бояна ... А защо не по-късничко, за да е по-удобно за поспаланковците, да имат време да сменят рейсовете? Например в 2 след обяд? Пак там!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет!

Разбира се, че не е задължително да се виждаме в 10ч. Аз самата живея в толкова отдалечен квартал, че ще пътувам поне два часа до Бояна! Обаче не забравяй, че дните намаляват..и видим ли се в 2 следобед, не ни остава време за една хубава разходка в планината..направо...неделният ден ще си е отишъл, докато се организираме и наистина не си заслужава. Незная другите какво мислят по въпроса...

Поздрави, разберете се - както е удобно за всеки - нека всеки сподели. В крайна сметка, аз като съм ентусиастка мога да стана по-рано и да си направя една приятна неделна разходка на Витоша..а ако е слънчево..не бих се и поколебала :P

Топли поздрави и до скоро виждане!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте

не зная дали идеята ви е дошла от тук

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=84&hl=

идеята ви е супер но за мое огромно съжаление съм на работа на боровец до 15.00 и няма да мога да отсъствам. По-нататък може да се включа. Ако вечерта се организира не60 моля пишете или ми се обадете на 0887 821 447:)

приятно изкарване

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, съфорумци!

Да знаете само какво съвпадение! :dancing yes:

Разглеждам си сайта, попадам на тази темичка случайно и какво да видя- срещата е за 22.10! Аз на тази дата ще бъда в София и ще ми бъде приятно да се запознаем. Но относно времето мисля, че ще мога да съм свободна към 15-16 часа. Надявам се накой милостив да ми помогне с отиването до Боянската църква, защото нямам представа как се стига от центъра до нея. :rolleyes:

Ако се съгласите срещата да се състои тогава и има доброволец, който да ме "забере" от центъра /или ми кажете как се стига до Боянската църква, защото наистина дори нямам представа как изглежда, камо ли как се стига дотам/ - ще се радвам да ви видя и общувам с вас :)

Благодаря и приятна вечер :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, всички!

А какво ще кажете за една друга идея - ами нека им две срещи!

Първата група се виждаме сутринта. kirau ти спокойно можеш да се разбереш с Орлин, ако той няма нещо против, защото също искаше да има по-късна среща!

И ще имаме две срещи. Ние първата групичка, дано сме групичка :P ще се разходим и към 15ч ще слезем в Бояна - пак на църквата (или на друго място, ако имате по-добра идея) и ще ви вземем. Защото предполагам не един от нас иска да се наслади на планината от сутринта, нали..или поне аз... :rolleyes:

До скоро! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

А, сетих се и друго!

А какво ще кажете - да се видим в центъра по-късно. Ние които ще сме в Бояна да слезем в центъра и да отидем в парка или на някое приятно местенце..

М? Какво ще кажете?

Защото дните стават по-кратки и ако се качвате в 16ч в Бояна, много скоро ще се връщаме...

Линк към коментар
Share on other sites

По-малко, по-хубаво, да има стръв за пак... !

Предлагам една среща, така че да е удобна за всички, и да се съберем повечко хора. Стъмва се в седем - ако се съобразим с Кирау се видим в Бояна - до църквата (дано да я намерим) - в 15 часа, ще имаме 4 часа за разходка. Стига да е хубаво времето!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и благодаря за отзивчивостта!

Предложението и на jul и на на Орлин ми харесват :)

Предполагам, че повечето от хората ще се срещнат по-рано и ще си направят разходката в планината - няма смисъл специално да чакат мен или някой друг :) А след това преспокойно може да слезнат до църквата, за да се присъединят и останалите, които ще дойдат по-късно.

Така срещата ще бъде една, но на два етапа :)

П.П. Орлине, предполагам, че и двамата (а може би и други, които ще могат да дойдат по-късно) можем да се срещнем в центъра и след това да се отправим към църквата.

П.П.П. Надявам се предложението да се приеме в окончателен вид и форма до няколко дни- нека се съгласуваме ;) Приятен ден

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Jul идейта за две срещи е много добра, но няма ли да е по-удобно за всички първата среща да е към 11ч./защото на всички ще ни трябва малко повече време, за да се ориентираме и да стигнем до Боянската черква/, а втората към 15.

Ако искате да видите как изглежда Боянската черква може да напишете в

http://www.google.bg Боянска черква и ще ви излезе, че тя се намира в

кв. Бояна, ул. "Боянско езеро" №1-3

Доколкото знам маршутна линия №21 и рейсове № 63 и 64 минават през Бояна, но незнам дали се движат в близост до черквата.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, хайде някой да определи и в колкото - в толкова! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз разчитам на това, което определи jul.

jul, нека е час, междинен, които да задоволи всички до някакво степен!

Поздрави!

:)

Линк към коментар
Share on other sites

:) в случай, че бях от/в София щях да комбинирам... три в едно.... разходката сутринта + разходката следобяд + разходка до изборната секция в удобния момент :D интересно за последно какво ще се случи :sorcerer: приятели, само не отлагайте, важно е да продължим да общуваме хармонично и на яве :king:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Сърдечно привет! :)

Междинен час - и аз това най-много исках, - такъв който да задоволи всички но единствената причина, поради която е невъзможно да решим такъв, е защото няколко - май двама..човека, които не живеят в София нямат възможност да дойдат преди три. Само заради това със сигурност ще има среща в 15ч. И тази среща си е сигурна и официална, за да се съберем в крайна сметка всички заедно.

Иначе имам и друго предложение и вече това ще бъде за който иска и има възможност - да се видим останалите по-раничко - или както вече предложиха - в 11ч Т.е нека който може да дойде, нека тези, коит искат и успеят да усетят планинската есенна свежест се присъединят още от сутринта. Пак на същото място пред входа на Боянската църква. После ще слезем и ще вземем останалите, които идват отдалеч.

Това - вече убедена съм - няма начин да не се окаже удобно за всички. И за заетитие и за сутрешно-планинските ентусиасти :P

Дайте потвърждение, моля - всички, защото обещах да изпратя съобщение с уречения час :)

Топли поздрави! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Някак си не ми харесва идеята за две срещи - хайде да е една! Нека е 11 часа на черквата. А ако Кирау не може по-рано, ще се видим в 15 ч.

Ето телефони: 0887114646, 0878260634(5) :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

:D колкото повече форумски срещи ...толкоз повече ЛСМР :v: какво има да харесваш - не харесваш :rolleyes: една - две...какво да кажем ний с гайдите :lol:дето и на нулата се радваме виртуално.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

:D при случайно наличие на други хора / нефорумци... как ще сЪ разпознаете :P:D:1eye:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...