Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

:smarty: Какво ще кажете за идеята да предложи всеки една тема, после да се изберат една или две чрез гласуване да се направи среща и нещо като жив форум. Където ще се задават въпроси или нещо като импровизирана конференция на представителите от форума. :smarty::smarty::smarty:

очаквам различни предложения и мнения

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Здравейте всички,

На 18 и 19 август си направихме жив опознавателен форум на Рила (на езерото "Бъбрека") с Иви, Ради, Георги и Филип . :thumbsup2:

Иво.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Добро здраве+ добри партньори и приятели + добри постижения за Екипа на Портала !

Иво, ти си ни центъра - кооординирай нещо за среща някога във времето за тези, които искат да се видим на живо...аз съм ЗА и предварително благодаря!

ЛСМР

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Запрятам ръкави и впрягам организаторските си наклонности :) -

на 21. май, неделя, в 14 ч. ще се съберем на Бунарджика /Альоша/ в Пловдив.

Опознавателни белези не са ни нужни, ще се разпознаем. "Екскурзоводката" домакин би могла да се идентифицира с някакъв опознавателен знак, но може и да не се идентифицира :harhar: Както дойде . И който дойде. С влак, автобус, с градския транспорт, пеш или на крилата на надеждата. Хайде, пролет е слънчева и зелена, да щурмуваме заветния хълм и да поздравим Земята !

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Запрятам ръкави и впрягам организаторските си наклонности  -

на 21. май, неделя, в 14 ч. ще се съберем на Бунарджика /Альоша/ в Пловдив.

Здравей Милкана,

Радвам се, че имаш добри организаторски способности и затова, според мен е по- добре да съчетаем приятното с полезното и вместо в Пловдив, да се видим в София, тъй като на 20 и 21 май Българската Астрологична Асоциация ще проведе Третата си Национална Конференция. Темите ще бъдат много интересни и затова ви каня да присъствате. Повече информация за Конференцията ще получите от сайта на Асоциацията bulastro.com. Ще се радвам да се видим там. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам, че по-напредналите астролози форумци са се насочили към конференцията. Аз няма да съм там, защото съм много под нивото на лекторите по отношение на астрологията. И тъй като все пак съм насрочила ден и място за среща, не се отмятам. Най-вероятно ще ида само аз - като малък паметник до Альоша да стърча :) Не случайно избрах Пловдив. Знам, че повечето от участниците са софиянци. Но ако София е Умът, то Пловдив е Сърцето на България и вярвам сте съгласни, че в този провинциален град има неща, които не могат да се усетят другаде...

Знам, че друдно се жонлира с понятията време-разстояние-именни дни-пари-ангажименти. Срещата изобщо не е задължителна. И отсъствия няма да пиша :)

Линк към коментар
Share on other sites

Моля, ако някой има намерение да се срещаме утре, нека ми пише Л.С.

Благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте на всички. Бих искал да попитам за някаква евентуална среща м/у софиянци. Ако има желаещи от другите градове също добре дошли. Примерно за една разходка във Витоша или нещо от сорта. Предлагам да е в някоя неделя, защото тогава почти - всички ще са свободни. Незнам като цяло има ли желаещи ?

Линк към коментар
Share on other sites

айде - началото на юли? :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

айде - началото на юли?  :dancing yes:

Бих искал да предложа и датата 2ри. Защото проверих тогава се пада неделята. Съгласни ли сте ?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Айде! :)

Матей 18:20

20. Защото, гдето двама или трима са събрани в Мое име, там съм и Аз посред тях.

2 Йоаново 1:12

12. Имам много да ви пиша, но не искам да пиша с книга и мастило, обаче надявам се да дойда при вас, и уста с уста да се разговорим, за да бъде радостта ви пълна.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте:)

Днес някъде към 15.30 -16.00 ми хрумна идея да се направи среща на форумците. Погледнах началото и видях, че аз съм дал идеята преди много време. С Иво си говорихме за това... и после той ми прати линк за да видя какво сте писали...ами чакам предложения за София...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте:)

Днес някъде към 15.30 -16.00 ми хрумна идея да се направи среща на форумците. Погледнах началото и видях, че аз съм дал идеята преди много време. С Иво си говорихме за това... и после той ми прати линк за да видя какво сте писали...ами чакам предложения за София...

Съгласен.

Линк към коментар
Share on other sites

:D И аз с вас - дай Боже - времева и финансова възможност. Да бъде. Амин:thumbsup2:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

И аз бих искала да ви видя!

Интересно ми е дали ще се познаем кой кое /във форума/ без да се представяме!

Искам да ви помоля /модераторите/ ако решите да се виждаме /някой почивен ден по възможност в София (може Витоша или Люлин)/ да ни изпратите по имейла съобщение /на тези, които са изявили желание за среща/ и ние от своя страна да ви потвърдим.

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Не забравяйте приятели, че сигурно всички сме от различни градове. Предполагам, че това лято сме се виждали без да знаем на Седемте Рилски езера. Кой от вас беше там на Събора?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...