Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Досега сме: Хамелеона, Синева, Орлин, Жул, Милкана...

Жул - ти си организаторката! :) :) : )

Хайде приятели - включете се!!! :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм с вас :) ! Ще ми бъде приятно да се видим отново. Имам прекрасни спомени от предишната среща.

Искам да ви помоля до петък да се уточним къде и кога ще се проведе срещата.

Линк към коментар
Share on other sites

За тази събота, да! Жул ще запази маса във вегетарианския ресторант. Но - дори и да няма места, или по някаква причина да не може да сме там - ресторанти има много - аз харесвам Уго, например :) ! Така че, нека просто се уговорим да се видим някъде! :blink:

Линк към коментар
Share on other sites

Доколкото разбирам, говорите за вегетарианското ресторантче на Алабин? Там много често няма свободни места, но какво ще кажете за Вегетарианската къща на Патриарха? Там местата са много по начало и рядко се заемат напълно... могат и да се резервират, като се обадя на Свилен някой ден по-рано...

Линк към коментар
Share on other sites

Изпращам потвърдителен отговор - който ще резервира, да ме брои и мен :)

Линк към коментар
Share on other sites

Зравейте всички! :)

Аз все още незная дали ще имам възможност да се присъединя тази събота с вас, но все пак бих могла да ви помогна относно резервацията! Ако решите нещо окончателно най-късно до утре вечера (защото в петък пътувам..)ще се опитам да резервирам маса в малкото ресторантче на Алабин, но наистина бихме могли да идем/идете в този на Патриарха или ...Уго?

Поздрави

:king:

Линк към коментар
Share on other sites

Добромире, най-добре запази маса в ресторанта на Патриарх Евтимий! ... И обясни къде е ... :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам 2 варианта - за обяд 12 ч. или за надвечер 17 ч. Но ако сме малко хора, на практика е сигурно, че ще има места и без предварителна резервация, та там е 5-6 пъти по-широко от Алабин... Адресът е "Патриарх Евтимий" 10 (вдясно, ако се тръгва от Попа, малко по-към НДК е от нотариата); в безистен е, но на самата улица си пише "Вегетарианска къща"!

Редактирано от Добромир
Линк към коментар
Share on other sites

Вечерта в 17 часа е удобно за мен. Среща в 5 пред ресторанта. :blink:

Линк към коментар
Share on other sites

Заповядайте, резервацията е потвърдена за 17 ч. 9.12 - събота във Vegi Home на П.Евтимий 10!

www.vegihome.com - сайтът на къщата е открит скоро, но вече има някои подсказки...

Линк към коментар
Share on other sites

Явно малко късно го казвам,но ако решите го вземете предвид.

Не е проблем да се видим следващия път в моята кантора.Тя е на ул."Цар Асен" - до Съдебната палата. Осем седящи места гарантирам,а предполагам, че поне 13-15 човека бихме могли да се вместим. Възможно е и делничен ден , след работа,и събота-неделя. Не е проблем за мен :)

Линк към коментар
Share on other sites

Сигурно сте прекарали чудесно. :) Ще се радвам ако успея да дойда следващия път. :)

Линк към коментар
Share on other sites

И аз благодаря - имаше вкусен кошер хумус, грис халва и сладки приятелски приказки с прекрасни хора със светли души!!! :thumbsup2::feel happy::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...