Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

Ако през лятото има среща към морето около Варна винаги мога да отскоча, все пак съм само на час път оттам. Само че не на по бира, само ако е на по натурален сок :thumbsup1: , иначе протестирам за бирата. :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добре тогава на " :3d_008: по прятели"

Линк към коментар
Share on other sites

Ами то зависи дали ще вали или не...

Хайде за по-сигурно да се уговорим някъде в града - например в неделя 16 часа пред входа на църквата Александър Невски. Аз ще държа в ръката си книга - за да се познаем! Да влезем в църквата, да постоим малко ипосле да идем в борисовата градинка или другаде - както искаме!

А за бир :thumbsup2::dancing yes: :dancing yes: ата - няма страшно -дори да няма бира наоколо - аз ще си нося дозата хероин(шегувам се де, понимаете, разумеете...)! :dancing yes:

Редактирано от Орлин
Линк към коментар
Share on other sites

Очертава се дъждовно, но като гледам май само аз и Орлин се каним ...защо така ругите нямат подобни желания, а предпочитет само интернит връзката?

Линк към коментар
Share on other sites

Нали повечето имат коли. Какъв е проблема да се иде до някой курорт или някакво интересно кътче от България за един уикенд? В Банско или в Троян, където и да било. Има толкова интересни места в България. Хубаво е да се пътува.

Линк към коментар
Share on other sites

И това е идея, но не вярмав че повечето ще се навият. И все пак хубаво ще е да се направи среща.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако през лятото има среща към морето около Варна винаги мога да отскоча, все пак съм само на час път оттам. Само че не на по бира, само ако е на по натурален сок :thumbsup1: , иначе протестирам за бирата. :lol:

Хайде да си организираме наистина една хубава среща на всички, които имат желание и възможност да се видим на морето. Там съм през юли така или иначе. А през август може и на Рила на езерата с някои от вас. :) Бира не пия и аз, но това не пречи да има много усмивки. И ендорфиновият купон да тече. Винаги е хубаво с освободени и весели приятели.

А за София може и преди това да дойда, но тази неделя няма да мога.

Идеята на Мона за природни местенца е чудесна. Троянският Балкан е вълшебно такова. Ей, това са истинските мигове от живота, тук може и да си пишем, няма лошо, но очите, очите на приятелите обичам да виждам.

:feel happy::3d_063:

Линк към коментар
Share on other sites

Троянският Балкан-Априлци??? :3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

Най-добре среща, пък където повечето имат възможност да присъстват.

Линк към коментар
Share on other sites

Очертава се дъждовно, но като гледам май само аз и Орлин се каним ...

Може да мина и аз край Борисовата градина около 6 часа.

В Невски няма да успея, самолетът ми каца в 2:30.

Линк към коментар
Share on other sites

в неделя 16 часа пред входа на църквата Александър Невски.

Актуално ли е още предложението?

В 16 ч. ме устройва.

Изглежда на доста от вас им липсва достатъчно смелост за среща с непознати :o ?

За мен лично беше предизвикателство, защото аз първо бях харесала душите на тези хора /7-8 души от форума сме се срещали вече 2 пъти/, а след това харесах и настоящите им обвивки!

Линк към коментар
Share on other sites

Аделаида, искам да те поздравя за аватара ти.

Скоро не съм се смяла така.

Хахахахахахааааааааааааааааааа

Вече съм убедена, че много ще се забавляваме като се срещнем и на "живо"!

:3d_146::3d_115:

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Привет :3d_097:

Идеята за пътуване е наистина чудесна, но засега, за известен период при мен неприложима да се включа. А що се отнася за срещата тази неделя - ще намина и аз, но мога едва към 16.30, защото преди това съм на курсове.

До скоро!

Ще се чуя с някой от вас да видя къде сте.

Линк към коментар
Share on other sites

Среща и веселие, Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие, Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие, Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие, Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие,Среща и веселие.

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам да се съобразим с Жул и Вальо и да се видим във време удобно на всички - да кажем в 18 часа пред Александър Невски! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Неделя в 18ч. на входа на Катедралата Александър Невски!!! Ще държа книжка в ръка за да ме познаете! До скоро! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Неделя в 18ч. на входа на Катедралата Александър Невски!!! Ще държа книжка в ръка за да ме познаете! До скоро! :thumbsup2:

Орлине, няма нужда да носиш книжка в ръка, след като те има на снимка. Аз мога да потвърдя, че това действително си ти! :)

До скоро!

Линк към коментар
Share on other sites

Много ми се идва на такава среща, ама съм на сватба в неделя. Надявам се по нататък пак да има срещи. Въпреки, че ми се върти из главата, че сватбата е в този район и ако успея ще скокна в 18.00 пред Ал.Невски за мъничко.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...