Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рок и метъл балади


Станимир

Recommended Posts

Не е много трудно да се осъзнае,че рок музика, джаз, рап и други форми нехармонична музика тласкат енергийните потоци към долните енергийни центрове на човешкото тяло и по-специално към основната чакра. Факта,че изпитваме удоволствие от слушане на такава музика не означава обаче, че по този начин можем да растем и духовно, а това е по-скоро освобождаване на енергия през чакрите. Когато главната ни задача е духовно израстване , имаме необходимост от музика, която да помага енергиите ни да се отправят към горните а не към долните чакри. Примери за такава музика - Моцарт, Бетховен, Хендел.

Линк към коментар
Share on other sites

В момента в който погледнах и видях никнейма ти срещу тази тема знаех, че си изчуруликал нещо подобно. Предвидим си :). Хайде ако обичаш не ни морализирай, има достатъчно музикални теми във форума там можеш на спокойствие да си слушаш любимата музика. НИЕ СМЕ ЗРЕЛИ ХОРА И ВСЕКИ ОТ НАС ПРЕЦЕНЯВА КАКВО ДА СЛУША И КАКВО НЕ!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Не е много трудно да се осъзнае,че рок музика, джаз, рап и други форми нехармонична музика тласкат енергийните потоци към долните енергийни центрове на човешкото тяло и по-специално към основната чакра. Факта,че изпитваме удоволствие от слушане на такава музика не означава обаче, че по този начин можем да растем и духовно, а това е по-скоро освобождаване на енергия през чакрите. Когато главната ни задача е духовно израстване , имаме необходимост от музика, която да помага енергиите ни да се отправят към горните а не към долните чакри. Примери за такава музика - Моцарт, Бетховен, Хендел.

Хихихихк ,това пък от къде го измисли :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Не е много трудно да се осъзнае,че рок музика, джаз, рап и други форми нехармонична музика тласкат енергийните потоци към долните енергийни центрове на човешкото тяло и по-специално към основната чакра. Факта,че изпитваме удоволствие от слушане на такава музика не означава обаче, че по този начин можем да растем и духовно, а това е по-скоро освобождаване на енергия през чакрите. Когато главната ни задача е духовно израстване , имаме необходимост от музика, която да помага енергиите ни да се отправят към горните а не към долните чакри. Примери за такава музика - Моцарт, Бетховен, Хендел.

Хихихихк ,това пък от къде го измисли :3d_146:

Съгласна! Много пъти съм чувала подобни изказвания. Без да съм капацитет, смятам че нямат покритие. Лично аз мога да слушам с еднакво удоволствие, в зависимост от настроението, както Judas и Maiden, така и Mozart и Beethoven. И нещо за разведряване, една от любимите ми песни: http://www.youtube.com/ watch?v=13Kze7Yly3o :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

На скоро съобщиха по тв. че този "паднал" "не-духовен" тип е открил ресторант, за социално слаби хора които могат да се нахранят срещу това да си измият чинията след като се заситят. Тази песен ми е любима и мога да я слушам непрекъснато, пускала съм я и друг път но това няма никакво значение. За мен всеки път е нова и вълнуваща.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Името ми е Кирил Чурулингов , то не е никнейм.

Благодаря на всички приятели , които са се замислили поне малко за отговорността, която поемат пред себе си и колективното съзнание на човечеството, когато избират каква музика да слушат , а на останалите приятели пожелавам приятно слушане.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за пожеланията и ако съм те обидила на име, приеми извиненията ми. Съзнателно поемам отговорността за музиката която слушам и споделям във форума. Познавам намеренията си въпреки объркващите привидности, но те са явни пред Бога и това е достатъчно, съвестта ми не ме осъжда. Хубав ден!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

На скоро съобщиха по тв. че този "паднал" "не-духовен" тип е открил ресторант, за социално слаби хора които могат да се нахранят срещу това да си измият чинията след като се заситят.
:thumbsup1:

Ето още една класика в жанра:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...