Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рок и метъл балади


Станимир

Recommended Posts

Еееееееееееееееее,напълнихте ми душата,да знаете-))) Елфче, това е любимата ми песен на Р.Стюард-))) Синът ми ще падне, като му дам тази тема-))) У дома се слуша Бон Джоуви, Аксел Руди Пел, Уайт снейк,да не ги изреждам-)))...Аааааа,Аксепт си е групата на мъжа ми-))) Яко се надуват у дома-))))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Много отдавна не бях слушала Готхард и изведнъж вчера изпитах огромното желание на чуя Стиви Лий. Слушах и слушах... мислейки си как може смъртта да е това което ме свързва с толкова жива душа като неговата и докато съм си го мислила се оказа че точно това се е случвало в момента.

Преди да разбера какво е станало изведнъж в мислите ми прозвучаха някогашни думи на мой стар познайник - Не можем да умрем каквото и да правим и това е големият въпрос в Плерома / по спомен/. След това излязох и разбрах за какво са били всичките тези мисли и знаци. И все пак, личността ни изпитва уплаха и отчаяние по някога. Чоешко е, няма как. Когато опре ножа до кокала няма как да не си дадеш сметка... Изведнъж всичко ти се вижда илюзорно когато установиш, че няма да видиш, чуеш и докоснеш физически някой с който си свикнал толкова много години. В същото време осъзнаваш,че и с тебе няма да е по- различно и изведнъж почвата под краката ти като че ли изчезва, но преди това за миг воалът между световете се е отдръпнал и те е облъхнал неземен покой и радост които са винаги с обратен знак за нашата реалност защото са предвестници на смъртта. След това осъзнаваш илюзията на реалността в която обитаваш, но в която в същото време има заложен смисъл и път към истинската реалност... Това се случва мигновено и изведнъж воалът се е спуснал отново.

...

Психарии разни, обаче нали сме на вълна рок и метъл па макар и балади, можем да си го позволим в някаква минимална степен. Допустимо и разбираемо е мисля защото народа който слушаме тази музика сме си едни такива чувствителни "психари" та еша ни нема въпреки, че по някога на останалия народ може да звучим в по- малка или по- голяма степен грубо то е според случая.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=XtqJ1tLTto0&feature=related

И още нещо, напълно убедена съм в заглавието на песента...

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...