Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest Ивета

Георгиос Витулкас - корифей в хомеопатията

Recommended Posts

Guest Мона

Искам да напиша за нещо по-различно, защото никъде не срещнах да се говори за това име, а зная, че този човек е всепризнат корифей в областта на хомеопатията и се радва на голяма популярност, особено в Германия, но е идвал да изнася лекции и тук в България.

Става дума за Георгиос Витулкас. Тези дни надълго и нашироко разговарям с моя близка роднина, която е дългогодишен хомеопат, но в Германия, та тя ми спомена, че това е нейният учител в хомеопатията.

Редактирано от Мона

Сподели това мнение

Георгиус Витулкас е един от най-големите хомеопати.

Идвал е и в България преди 15-тина години, но по принцип лекциите си изнася в Гърция, в неговата хомеопатична Академия на частният му остров Алонисус.

Сподели това мнение

Три книги, които бих искал да препоръчам от него и които много са ме впечатлили:

Хомеопатия. Медицина на новото хилядолетие

Геогиос Витулкас

изд. Анхира, 2001 г.

Науката Хомеопатия

Геогиос Витулкас

изд. Анхира

Нов модел за здраве и болест

Геогиос Витулкас

изд. Анхира, 2006 г.

Намирам ги за особено подходящи за хора, които тепърва искат да се запознават с основите на хомеопатията.

Сподели това мнение

Guest Мона

На мен има нещо, което ми е интересно.

Доколкото знам, Витулкас се е запознал с хомеопатията, когато е бил в Южна Африка. Какви хомеопатични школи има там? Би било интересно да се узнае :)

Сподели това мнение

На мен има нещо, което ми е интересно.

Доколкото знам, Витулкас се е запознал с хомеопатията, когато е бил в Южна Африка. Какви хомеопатични школи има там? Би било интересно да се узнае :)

Там работят стотици хиляди, а може би и милион Индуси, а в Индия, както знаем, хомеопатията е много добре развита. Те пък са я възприели от Англия. Така че, ето я връзката.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this