Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Нова заглавна страница на сайта

Recommended Posts

Здравейте,

Сайтът вече си има нова заглавна страница.

Макар и да има още детайли да се доизпипват, мисля, че е един добър старт...

Наслаждавайте се :)

3d_009.gif

Сподели това мнение

Много хубава визия с този син цвят! Направо грабва! И дизайнът и всичко е по-готино!

Сподели това мнение

Ех, тези момчета, много им харесва синичкото.:thumbsup2:

Наистина е много изчистено и подредено... Но аз си казах-ако има някоя красива, шарена пеперудка /за момиченца/ след време... още по-прекрасно ще е.:3d_046:

Сподели това мнение

поздравление за визията, към Иво и компания!!!!

Ограничили сте доста информацията на начална страница. Така не е лошо!!!!

Форумите заемат централно място, което има смисъл...

Сподели това мнение

Поздравления към Иво и администраторите! Началната страница е чудесна - много добра визия!Излъчва ведрост!Поне аз така го усетих:rolleyes:

ПП Явно житният режим е дал много добри плодове!:hypocrite:

Редактирано от mochito

Сподели това мнение

Наслаждаваме се!

А и все повече нови приятелчета се регистрират - колкото по-хубав сайт, толкова повече желаещи да се присъединят! :feel happy:

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

Здравейте,

Сайтът вече си има нова заглавна страница.

Макар и да има още детайли да се доизпипват, мисля, че е един добър старт...

Наслаждавайте се smile.gif

3d_009.gif

Готина е стравичката, чак ме изненада приятно. Случи се нещо подобно като с бъдещия апостол, дет се учуди как е възможно от Назарет да излезе нещо добро!

Иоан 1

45 Намерва Филип Натанаила и казва му: За когото писа Моисей в закона и пророците, намерихме Исуса сина Иосифова, който е от Назарет.

46 И рече му Натанаил: От Назарет може ли да произлезе нещо добро? Казва му Филип: Ела и виж.

3d_146.gifyinyang.gif

Пък си имаме и "Топ участници", също както в "Топ Гън"!king.gif

3d_125.gif

3d_113.gif хехе

Благодарско! Живи и здрави!

Редактирано от Ники_

Сподели това мнение

Това е един начален вариант на страницата.

По-нататък ще се раздвижи още малко. Някои елементи от страницата леко ще се променят, други усъвършенстват, а някои може би ще отпаднат.

Може би ще се добавят и нови неща с времето.

Засега това е просто едно начало. Радвам се, че на повечето участници им допада. :)

Ако все пак имате предложения какво още може да се направи или пък градивна критика, какво според вас не е наред, можете да споделите....

Сподели това мнение

Много красиво!!!!:thumbsup2:

Модулът за теглене с много удобен!!!:thumbsup2:

Вярвам,че във финалната версия на началната страница ще се появи снимка и информация кой е Беинса Дуно.

Сподели това мнение

Да, ще има най-вероятно повече, специална секция с повече инфо за Учението и линкове към лекциите и т.н.

Но малко по-натам, с малки стъпки.... Засега има още доста друга техническа работа по ядрото на системата.

Сподели това мнение

Guest Христо

Имам предложение, което може да не е напълно по темата, но не ми се търси по - подходящо място. То е свързано с коментарите към статусите на потребителите и по - специално с размера на тези коментари. Би ли могло да се направи така, че когато някой коментира нечий статус, да може да разбере кога точно се е изчерпало полето му за писане, та евентуално ако иска да напише нов коментар в ново поле под статуса и да не стане така, че някой да пише пише нещо си и накрая да излезе само една втора от написаното. Просто да се вижда, че вече няма място в полето за соментар под статуса на потребителя (например да се блокира възможността за продължаване на писането).

Сподели това мнение

Аз си имам мнение относно дизайна.

logo.png

Да се ползва Arial при наличието на толкова съвременни красиви шрифтове е... липса на фантазия.

В това:

1_logo_new.png

има подравняване на двата реда и главни букви, което си е по стандартите за дизайн. Първото не резонира с второто.

Ефекта за обем при http://www.beinsadouno.com/ отсъства в страниците като http://www.beinsadouno.com/board/ и създава впечатление, че това не са на един и същи сайт. Вероятно защото различни хора са го правили. Редно е да се прилага един и същи стил.

Сподели това мнение

Всъщност бих могъл, правил съм го и за други.

Във всеки случай не пречи да предложа нещо неангажиращо. Моля само да посочиш кое точно подлежи на замяна и някакви насоки, ако има.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега