Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология на професионалното ориентиране


fony

Recommended Posts

Страхотна тема ,поздравления :thumbsup: Искам и аз да попитам за себе си и благодаря предварително на отзовалите се :3d_161:

Аз съм родена на 18-06-1984г в 13: 08 Хасково. Да откриеш точната професията и да имаш възможността да я работиш си е голямо богатство,за това ви моля да насочите и мен :)))

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тъй като си роден под знака на Дева, реших да се опитам да напиша нещо, дано съм близо до истината и това да ти е от полза в живота.

Надарен с голяма впечатлителност, дарба на оратор, силна воля и желание за успехи. Вероятно ще получиш добро образование, привлича те историята, правото, философията, връзките с обществото.

Тъй като имаш Луна в съвпад с Плутон в Скорпион, си надарен със силни чувства, стремеж да доминираш над другите. Страстен, ревнив и понякога обсебващ. Добре би било ако се научиш да бъдеш по отстъпчив. Имаш много силно развита интуиция, проницателност, много потаен и привлечен от всичко мистично, скрито, окултно.

Много силна дарба за ориентация, силен в механика, можеш да бъдеш успешен хирург или психоаналитик. За мен е по-вероятно да се отдадеш на някой по-нестандартна професия, можеш да правиш изследвания в необичайна област. Успешно можеш да внасяш промени в политиката, законодателството. По-някакъв начин може да бъдеш въвлечен в обществени или служебни кризи, преобразования. Ти си роден лидер и не трябва да проявяваш колебливост или страх от това да не бъдеш правилно разбран от другите. Верен приятел и здраво стъпил на земята. Изобретателен, оригинален, амбициозен и старателен.

Живота ти е лесен и това крие известна опасност да не загубиш своята амбиция и стремеж към успех. Към теб непрекъснато текът много положителни влияния, от които вероятно се възползваш по най-добрия начин. Надарен си с богато въображение и творчески способности, които ще ти носят успехи.

Благодаря ти! :feel happy: Страхотни попадения имаш, а за някои неща съм леко изненадан, но вероятно и при тях си права, благодаря ти още веднъж. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички! :) Много се зарадвах, когато видях темата и факта, че всеки въпрос получава отговор ме накара да пиша. За мен ще е адски полезно, ако успеете да ме насочите в професионалната сфера, тъй като само си блъскам главата без резултат. Имам чувството, че ако не се посветя изцяло на нещо, просто пилея времето си. Е, проблема е, че нямам ни най-малка идея какво е най-подходящото. Моите данни са: 11.01.1991г.,00:05ч., софия, момиче. Ще бъда много щастлива ако някой се наеме да погледне картата! :))) Теди

Линк към коментар
Share on other sites

Извинявам се, че се е получило така със сайта, сега влизам и разбирам, че е станало грешка, затова го помествам отново, а space_cat може да си провери пощата!

http://www.astro.com/

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте ,аз вече съм се насочила към сфера на професионална реализация,бих искала да знам какви са данните ми за кариера ,или успех в това ,което съм избрала - изкуството ?05.06.1981,14:15,Ямбол

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Минаха ни кандидатстванията, останаха класиранията и крайните резултати- много напрежение,много нещо- но пък детето ми си се представи доста добре, с бал 29.2 от маск 30 :P на едното място по- трудното за нас...Сега остана крайния ни избор да направим- дали туризъм/в 9дом-телец със Слънце и Венера/ или полиция/пожарникар - Марс в 8дом- овен.....само тази информация не говори ли,че ще успява с много повече усилия в полицията , а в Туризма ще постига добри резултати с лекота....ама къде ще успее да се реализира -къде и какво да гледам:31:?

Линк към коментар
Share on other sites

Минаха ни кандидатстванията, останаха класиранията и крайните резултати- много напрежение,много нещо- но пък детето ми си се представи доста добре, с бал 29.2 от маск 30 :P на едното място по- трудното за нас...Сега остана крайния ни избор да направим- дали туризъм/в 9дом-телец със Слънце и Венера/ или полиция/пожарникар - Марс в 8дом- овен.....само тази информация не говори ли,че ще успява с много повече усилия в полицията , а в Туризма ще постига добри резултати с лекота....ама къде ще успее да се реализира -къде и какво да гледам:31:?

Поздравления за добрите резултати :)

Препоръчвам ти да разгледаш позицията на Меркурий, ако искаш да се посъветваш за професията на сина си.

п.п. Понеже не си посочила данните, може би се притесняваш, може да ми пишеш на ЛС, след което да обсъдим, кой ще е най-добрия вариант :)

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен. Чета ви с интерес. Имам нужда от помощта ви. Отдавна се лутам да открия професионалното си занимание и все не мога да почувствам дадена професия като моето място.Помогнете ми да намеря себе си. Родена съм на 27.09.1961г. в Добрич. Жена

Пропуснах да напиша часа на раждане- 19.00. Предварително ви благодаря за отделеното време и за тълкуванията.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

А какво сте работили до момента?

За мен би било подходящо нещо в сферата на недвижимите имоти - най-вече продажба, или оценка, инвестиции...

Има и друго - много е вероятно това, с което уж искате да се занимавате, да не съвпада с това, с което действително искате да се занимавате (малко оплетено стана, но не мога да се изразя по-ясно); също така имате желание за професионален успех, правене на добра кариера, но това ще стане трудно и бавно (все нещо ще се случва) и ... пак така - ще Ви изглежда, че не е в тази област, която Ви се струва подходяща, ще Ви изглежда, че не е достатъчно престижно това, което правите.

Линк към коментар
Share on other sites

Минаха ни кандидатстванията, останаха класиранията и крайните резултати- много напрежение,много нещо- но пък детето ми си се представи доста добре, с бал 29.2 от маск 30 :P на едното място по- трудното за нас...Сега остана крайния ни избор да направим- дали туризъм/в 9дом-телец със Слънце и Венера/ или полиция/пожарникар - Марс в 8дом- овен.....само тази информация не говори ли,че ще успява с много повече усилия в полицията , а в Туризма ще постига добри резултати с лекота....ама къде ще успее да се реализира -къде и какво да гледам:31:?

Марсин, пред сина ти не стои избор, макар че нещата са донякъде решени. Каквото и да избере, успехът ще е еднакъв. На сина ти му липсва постоянност, импулсът към целта е силен, но му липсва умение да „поддържа огъня”, което ще му попречи да изпъкне, да се наложи, да води, затова длъжност, в която се изпълняват заповеди ще му пасне добре. Юпитер на Asc, показва желанието да доминираш, но Марс в Риби, лишава от механизми да го направиш, също така Сатурн в 6-ти дом, стопира напредването, въобще – лишава от възможности за реакция в работната среда, но пък дава една сигурност и предвидимост на обстоятелствата, без изненади. От тази гледна точка, една държавна работа, би била добра идея – без много усилия към напредък.

Здравейте и от мен. Чета ви с интерес. Имам нужда от помощта ви. Отдавна се лутам да открия професионалното си занимание и все не мога да почувствам дадена професия като моето място.Помогнете ми да намеря себе си. Родена съм на 27.09.1961г. в Добрич. Жена

Пропуснах да напиша часа на раждане- 19.00. Предварително ви благодаря за отделеното време и за тълкуванията.

При теб ситуацията е сложна, но е в хубавия смисъл. За професия не мога да говоря, сещам се за много варианти, но проблема при теб, е че не можеш да се разбереш с работодателите ти, не си постоянна, в това с което се захващаш, напрежението и стреса не ти понасят. В общи линии трябва да се справиш с малкото, да си изградиш трудови навици, което трябваше вече да е налице, за да се мисли за нещо повече.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Вендор:v:! Но защо има разминаване в положението на Марс, вие къде гледате...в астро-то ми го дава в 8гр в овен , на трон/което си ме притеснява, принципно/...За мен е по-важно, че шансът му е еднакъв и в двата случая, така,че - каквото реши съдбата !

Бъдете здрав,Вендор:3d_041:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Дияна. Работила съм малко като културно-масовик. Това съм завършила, но една година след като завърших института за културно -просветни кадри го закриха и съответно кадрите нямаха шанс за реализация.Имам и още две специалности от инситута- библиотечно дело и хореография, но............ Работила съм и като консултант по хранене и малко в сферата на личния бизнес- ресторантьорство. Може би не зададох правилно въпроса си като запитах за професия. По.правипно би било да попитам според астрологичната ми карта в каква сфера са моите шансове.

Вендор, благодаря и на теб. Какво имаш в предвид под сложна ситуаци при мен?

Ако и на някой друг му се занимава с моята астрологична карта ше ви бъда благодарна за тълкуванията и насоките!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте. Тази година ще съм 11 клас и не мога да реша с какво да се занимавам по-нататък, коя професия би ми харесвала. Моля за помощ.

Жена съм, родена на 03.05.1994, в Асеновград, в 10.40 ч.

Редактирано от maggiemay
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

ята професионална ориентация. От няколко години само се лутам, понеже първоначално избраната професия не ми носеше щастие и вече напълно май се обърках какво е подходящо за мен. Ще чакам с нетърпение и предварително благодаря. Данните са 14.11.1982 г. между 14.00 и 14.15 - в Русе.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте,

и аз искам да разгледате моята професионална реализация.Работя като учител.Стресът, напрежението и арогантността в днешните училища ме подтискат и депресират, търся от няколко години някаква друга дейност за реализация но всичко друго с което се захвана се проваля.Работя с голямо неудотворение.Дали имам шансове за промяна и друго поприще?

данни- жена,30.11.66,Кубрат,Разградска област,8часа вечерта

Редактирано от mag
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте =) много ми хареса темата , бихте ли споделили мнение и за: София 21.12.1991г. Час - 12:30 ( на обяд :) ) Благодаря ви предварително !

Редактирано от Sunshine-Smile
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Тази година ще съм 11 клас и не мога да реша с какво да се занимавам по-нататък, коя професия би ми харесвала. Моля за помощ.

Жена съм, родена на 03.05.1994, в Асеновград, в 10.40 ч.

Макар и със закъснение, но може и да има някаква полза :) За мен лично - със сигурност.

МЦ в Овен ми сочи кариера в области, свързани с физическа активност, решителност, смелост да се поеме риск и да се носи отговорност за това. Интересно ми беше да разбера, че професията на фризьора, например, изисква същите качества като на полицейския служител и строителя, и това си е вярно!

В същото време слънцето в 11 дом и в телец сочи, че за този човек ще е подходяща професия, свързана с работа с много хора и с приятелски отношения в професионалната дейност. Това ще осигури уважението, авторитета на човека на това професионално поприще и много добре се обвързва с МЦ в Овен.

Нещо подобно сочи и северният лунен възел в скорпион - задачата на тази личност е да надскочи ограниченията на едно чисто материално трупане за лична изгода, да реализира потенциала си да усеща хората около себе си и да им влияе силно (Юпитер в скорпион в тригон със Сатурн). Сатурн в своя 9 дом сочи към професия, сързана с образование, философия, наука, право, педагогика и всичко подобно.

Въобще моята прогноза е за професия, свързана с вземане на самостоятелни решения в някаква област, която подразбира работа с хора..

Ще съм благодарна на по-опитните пишещи тук да дадат и тяхното мнение за този случай :)

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте =) много ми хареса темата , бихте ли споделили мнение и за: София 21.12.1991г. Час - 12:30 ( на обяд :) ) Благодаря ви предварително !

Моята прогноза е политика, право, бизнес, администрация, държавен служител - МЦ в козирог сочи към авторитетна позиция в обществото, свързана с правила, сигурност и стабилност, търсен за съвет и инструкции. В същото време би било хармонично на слънцето в стрелец професията да има възможности за пътуване и за консултиране на хора, които имат някакви проблеми. Хуманитарни цели и поле на работа, най-вероятно в екип. Интересно ми беше особеното значение на общуването с доста по-възрастни и опитни хора, но от друга страна един северен възел в козирог и близо да МЦ, в 10 дом - сочи преодоляване на влиянието на възрастните авторитети и изграждане на свой личен авторитет и път в живота.

Линк към коментар
Share on other sites

:) на човек, който има интерес към астрологията - важните позиции - Слънцето като дом и знак, Меркурий, Медиум Цели като знак и целия десети дом, Сатурн и северния лунен възел. И както казва нашата преподавателка по астрология, опитай се да съставиш малка композиция от ключовите думи за тези позиции

Един въпрос към Ради, Диана, Йордан и Оля и всички с по-сериозен опит в астрологията - коректни ли са показателите, които съм изброила по-горе и има ли и нещо, което съм пропуснала? Благодаря предварително!

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Може ли и аз да попитам за подходяща професия според астрологията за 27, 12,1962 23,30 часа Пловдив И за 03,01,1968 09,10 часа Пловдив

Ще бъда много благодарна на всеки който ми отговори

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може ли и аз да попитам за подходяща професия според астрологията за 27, 12,1962 23,30 часа Пловдив

6 дом във водолей - хуманитарна професия, вероятно свързана с пътувания (журналист?), добър екипен мениджър; ако е в областта на медицината или грижата за хората - спешна помощ или хирургия, психиатър, психолог, социален работник, диетолог или фармация също.

МЦ в близнаци - професията, в която се реализира, изисква сериозно учене, почти цял живот, също е свързана с общуване с много хора и с бърза обработка на голям обем от информация. Сатурн е в 5 дом - работа с деца и творчески занимания, изисква знания, опит и умение по подходящ начин да се прилага личната сила и власт и да се контролира егото.

2 дом във везни - парите, които печели, са свързани с партньорство, често вътре в семейството, и се печелят или влагат като инвестиция в създаването на красиви неща.

Виждам един много добър ръководител на детски клуб по изкуства или литература, или екскурзовод, организатор на тържества и различни забавления, защо не.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...