Jump to content
Порталът към съзнателен живот

"България търси таланти"


Recommended Posts

Не се поколебах да отбележа това великолепно изпълнение на Людмила от първото издание на формата "България търси таланти". Такова силно сценично присъствие, такава чистота при пеенето и забележителен глас, съчетани с една изключителна скромност ... - това, което завладя всички беше Духа на тази 58 годишна жена.

Вижте изпълнението й на небезизвестната песен "My way"(започва от 24 мин.), която рядко жена се осмелява да докосне.

На въпроса с какво се занимава, тя отговори: "Работя в детската градина"; къде е пяла - "в гората". Людмила е рускиня, но от 40 години живее в Котел. Тя просълзи журито, изправи на крака цялата публика... Не мисля, че някой би могъл да остане безразличен, когато я чуе и види. След цялата еуфория на сцената тя благодари на Господ за възможността, която й е дадена - щастлива, развълнувана, красива...

883408701_460.jpg

Не следя предаването, но тази жена ме впечатли наистина. Предлагам в тази тема да споделяме други подобни изпълнения, които само доказват, че когато човек живее не само във физическия свят, старостта го подминава. :feel happy::hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Видяхме доста таланти.Аз се радвам на предаването, защото за разлика от това,което сме свикнали напоследък да гледаме, не се прави зрелище от низки страсти.Водещите са държат възпитано и уважително към участниците,не се прави шоу за сметка на тяхното подиграване. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Не се поколебах да отбележа това великолепно изпълнение на Людмила от първото издание на формата "България търси таланти". Такова силно сценично присъствие, такава чистота при пеенето и забележителен глас, съчетани с една изключителна скромност ... - това, което завладя всички беше Духа на тази 58 годишна жена.

Вижте изпълнението й на небезизвестната песен "My way"(започва от 24 мин.), която рядко жена се осмелява да докосне.

На въпроса с какво се занимава, тя отговори: "Работя в детската градина"; къде е пяла - "в гората". Людмила е рускиня, но от 40 години живее в Котел. Тя просълзи журито, изправи на крака цялата публика... Не мисля, че някой би могъл да остане безразличен, когато я чуе и види. След цялата еуфория на сцената тя благодари на Господ за възможността, която й е дадена - щастлива, развълнувана, красива...

883408701_460.jpg

Не следя предаването, но тази жена ме впечатли наистина. Предлагам в тази тема да споделяме други подобни изпълнения, които само доказват, че когато човек живее не само във физическия свят, старостта го подминава. 60.gifhypocrite.gif

Опитвам се да пусна песента от линка, но ми излиза надпис forbidden(няма достъп). Пробвах да вляза и в сайта на БТВ - пак същото!

Линк към коментар
Share on other sites

Опитвам се да пусна песента от линка, но ми излиза надпис forbidden(няма достъп). Пробвах да вляза и в сайта на БТВ - пак същото!

Слава на Бога, успях да намеря клипа във VBOX7! Людмила Йовчева е наясно, че това е Божият план за нея. Развълнува ме не само талантът й, но и голямото й смирение. Желая й от сърце да продължи да ни ощастливява с прекрасните си изпълнения. Благодаря ти, Людмила!

Линк към коментар
Share on other sites

Опитвам се да пусна песента от линка, но ми излиза надпис forbidden(няма достъп). Пробвах да вляза и в сайта на БТВ - пак същото!

Слава на Бога, успях да намеря клипа във VBOX7! Людмила Йовчева е наясно, че това е Божият план за нея. Развълнува ме не само талантът й, но и голямото й смирение. Желая й от сърце да продължи да ни ощастливява с прекрасните си изпълнения. Благодаря ти, Людмила!

http://vbox7.com/play:ebf11da1

Наистина прекрасно изпълнение!:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Изпълнението на Людмила наистина беше най-силно от всички, които пяха до сега в "България търси таланти"!!! И мен много ме развълнува изпълнението и!

Това момиче също пя много добре и много въздействащо!

http://vbox7.com/play:5311301e

Редактирано от mochito
Линк към коментар
Share on other sites

Не се поколебах да отбележа това великолепно изпълнение на Людмила от първото издание на формата "България търси таланти". Такова силно сценично присъствие, такава чистота при пеенето и забележителен глас, съчетани с една изключителна скромност ... - това, което завладя всички беше Духа на тази 58 годишна жена.

Вижте изпълнението й на небезизвестната песен "My way"(започва от 24 мин.), която рядко жена се осмелява да докосне.

На въпроса с какво се занимава, тя отговори: "Работя в детската градина"; къде е пяла - "в гората". Людмила е рускиня, но от 40 години живее в Котел. Тя просълзи журито, изправи на крака цялата публика... Не мисля, че някой би могъл да остане безразличен, когато я чуе и види. След цялата еуфория на сцената тя благодари на Господ за възможността, която й е дадена - щастлива, развълнувана, красива...

883408701_460.jpg

Не следя предаването, но тази жена ме впечатли наистина. Предлагам в тази тема да споделяме други подобни изпълнения, които само доказват, че когато човек живее не само във физическия свят, старостта го подминава. :feel happy:hypocrite.gif

Опитвам се да пусна песента от линка, но ми излиза надпис forbidden(няма достъп). Пробвах да вляза и в сайта на БТВ - пак същото!

Извинявам се за недоразумението с клипа, но то се отваря от песента "My way", а не от снимката в моя пост №1. Възможно е в момента да е имало някакъв срив, иначе пробвах сега и се отваря! :huh: Понеже исках да отбележа още на следващата сутрин впечатлението си, не успях да открия изпълнението на Людмила в самостоятелен клип. Но по-важното е, че се е намерил кой да свърши тази работа! :feel happy: Благодаря ви и за отношението към това предаване! Също като Zbelstrud ми е приятно да отбележа поведението на журито! :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...