Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да си избера партньор за Паневритмия?


Иво

Recommended Posts

Алекс, ти ли чакаш някой да дойде при теб? Преди да започне паневритмия оглеждаш ли се дали има някой сам да идеш при него? За мъжете е по-лесно, защото те започват във външния кръг и могат да се преместят, за да намерят партньор. Имало ли е случаи, в които си виждал, че и друг играе сам, но в друга част на кръга?

Когато съм играла в големи кръгове с непознати, някак случайно стана, че се събрахме с Надя - ръководителката на музикалната група на пловдивчани. После се оказа, че никак не е било случайно и на това партньорство дължим нашия курс по пеене в Хасково. Малко е неловко човек да се обърне към напълно непознат, но ти имаш чар и се съмнявам някой да избяга...Познатата ти може и наистина да е имала работа, нямаш основание да си въобразяваш разни филми...

Ако това наистина е проблем за теб, можеш да опиташ в някой по-малък кръг, където партньорите се разпределят според четен- нечетен брой на дошлите и веднага се вижда кой с кого е... Успех!

(П.П. Ако имаш път към Хасково по уикенда, заповядай при нас - ние никога не оставяме мъжете без партньорка :) )

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Здравейте, зачетох се и ми стана интересно. Не съм предполагал, че е възможно да възникне дилема, че се играе с непознат човек. Когато отида на мястото за Паневритмия...не мисля с кого ще играя.  Оставям силите на мястото да ме изпълнят по време на нарядната песен и  Добрата молитва и оставям те да ми посочат с кого да играя. И тогава Паневритмията е невероятна....

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...