Jump to content
Порталът към съзнателен живот

За системата за добавяне на точки към мнения - разговорки


Eлф

Recommended Posts

Елфче,колкото и да ми е странно и аз наскоро имах същото усещане :Порталът и Хогуортс?!.Само като място,за сега.Не като роли на участниците.thumbup2.gif

Поздрави.

Само ни трябва една разпределителна шапка и сме готови av-9550.gif:feel happy:. Ето ги и домовете Хогуортс,

където и да ме метне все едно, от всеки дом може да се извлекат скъпоценни бисери за душата.:feel happy:

Модераторска бележка: Мненията са преместени от тук.

Линк към коментар
Share on other sites

Елфче,колкото и да ми е странно и аз наскоро имах същото усещане :Порталът и Хогуортс?!.Само като място,за сега.Не като роли на участниците.thumbup2.gif

Поздрави.

Само ни трябва една разпределителна шапка и сме готови av-9550.gif:feel happy:. Ето ги и домовете Хогуортс,

където и да ме метне все едно, от всеки дом може да се извлекат скъпоценни бисери за душата.:feel happy:

Ъъъъъ скъпоценни бисери ли казах!? Мисля, че току що бях разпределена -

rave.gif

В Рейвънклоу :))) :sorcerer:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Чакам да въведат отрицателните оценки, че и аз да събера нещо ;)

П.П. Ето, вече си изпросих една точка. Не знам кой ми я "цвъкна", но много щедро от негова страна. :3d_146:

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

От мен беше. чЕк да се изфукам. Изкефих ти се щото мА изпревари в това.ТаМаааан потривах лапи да измъдрувам нещо подобно и видях че си го написала преди мен. Хехеее май оттатък ще се съберем сговорна дружинка и ще пада истинска надпревара за оценки хихиххихихи :3d_084:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Ай и от мене тогава, да ти са по-връща услугата. :3d_103:

То голям купон били тия оценки бе. С едно щрак по клавиатурата и вече се чувстваш могъщ. :3d_167:

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Ай и от мене тогава, да ти са по-връща услугата. :3d_103:

То голям купон били тия оценки бе. С едно щрак по клавиатурата и вече се чувстваш могъщ. :3d_167:

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

Като се черпаваме, да се черпаваме как си трябва :3d_146:. За могъщ едва ли, но за купона съм съгласна че е пълен :3d_146:. Лека нощ, ще се наспя спокойно, че поне четворка имам. То си е добър ейййй, добре е значи :))) :). Чаоки!

п.п. Право казваш

vorfax изпитание е :thumbsup1:.

Лека:sleeping:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

По стар еврейски обичай, да те питам аз тебе кач` пара искаш за да ми фърлиш два-три (десетина!) гласа? thumbup2.gif

Елфи, ум бърз бистър и прям, гласувай и ти за бате си hypocrite.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Лека нощ, ще се наспя спокойно, че поне четворка имам. То си е добър ейййй, добре е значи :))) :). Чаоки!

Е, как сега ще си лягаш с четворка? С петица поне, че да си "много добър". Обаче аз се чудя сега дали не си бях добре с единицата, че в Германия това е най-високата оценка и всичко нататък е... от зле по-зле. :3d_146:

Не знам за изпитанието, но усещам че се задава възникването на нов тип литература на тема "изкуството да си репутат" (аналогично на "изкуството да си богат примерно), в което на хората ще се обяснява как да използват вселенския закон, за да се сдобият с точки и съответно с щастието, което все им убягва. Ще има съвети и на темата "как да изплувате от депресията в резултат на ниската репутация" и "как да привличате неограничено висока репутация", "истинският и неизчерпаем източник на репутацията" и др.

Линк към коментар
Share on other sites

Елфи, ум бърз бистър и прям, гласувай и ти за бате си hypocrite.gif

Обещавам да го направя утре че за днес ми се изчерпа лимита. Радвам се да те видя отново :).

Линк към коментар
Share on other sites

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

По стар еврейски обичай, да те питам аз тебе кач` пара искаш за да ми фърлиш два-три (десетина!) гласа? thumbup2.gif

Елфи, ум бърз бистър и прям, гласувай и ти за бате си hypocrite.gif

Няма проблем! Важно е сметката да е ясна и облагите уточнени.

П.П. На първо време давам точки безплатно - с преференции за по-рано включилите се.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

По стар еврейски обичай, да те питам аз тебе кач` пара искаш за да ми фърлиш два-три (десетина!) гласа? thumbup2.gif

Елфи, ум бърз бистър и прям, гласувай и ти за бате си hypocrite.gif

Няма проблем! Важно е сметката да е ясна и облагите уточнени.

П.П. На първо време давам точки безплатно - с преференции за по-рано включилите се.

Охооо, ще има прИмоция - искам и аз!thumbup2.gif

Линк към коментар
Share on other sites

П.П. Приемам поръчки за оценки и на лични. Цена по договаряне, може и на разменни начала.

По стар еврейски обичай, да те питам аз тебе кач` пара искаш за да ми фърлиш два-три (десетина!) гласа? thumbup2.gif

Елфи, ум бърз бистър и прям, гласувай и ти за бате си hypocrite.gif

Няма проблем! Важно е сметката да е ясна и облагите уточнени.

П.П. На първо време давам точки безплатно - с преференции за по-рано включилите се.

Охооо, ще има прИмоция - искам и аз!thumbup2.gif

За съжаление, канят се да ни ограничат купона. :-)

Линк към коментар
Share on other sites

Елфче,а не мислиш ли,че нашият дом,в стил Хари Потър манията, си е наш и един?-Порталът.Т.е шапката -разпределителка вече ни е събрала.sorcerer.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...