Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Движението Стрейт Едж


Донка

Recommended Posts

http://www.youtube.c...h?v=2XTyOjrthoU

За съжаление не можах да открия филма с превод на български. На същия линк: Стреит еидж ще намерите и втората част, а тук: английски език и останалите части.

Дали това е отговорът на новото поколение срещу безхаберието, егоизма и престъпното печалбарство на нашето?

Това ли е пътят?

Одобрявате ли средствата? Има ли други възможни?

И още куп такива въпроси ми се въртяха в главата докато го гледах.

Линк към коментар
Share on other sites

Донче, благодаря ти за тази тема:thumbsup:

Първото, което ми мина през ума беше-Природата има закон на равновесието. Енергия, която кипи и намира някакъв израз...

Организирали са се, добре, но е ужасно, че не приемат различните и стигат до убийства. Близко да нацизма е. А нацизма взема връх през миналия век, в условия на световен колапс, кризи...

Дали човечеството и властимащите са си научили урока?...:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето малко инфо от уикипедие: Straight edge; Стрейт едж

Малко не ми е ясно само защо темата е в този подфорум. Иначе и моето мнение за движението е противоречиво. Отказът от алкохола, наркотиците и др. неща са положителни, но не всичко се изчерпва с отричането от тези неща. По принцип не е достатъчно само да се откажеш от нещо, но важното е с какво ще го замениш, а поне аз от прочетеното не останах много обнадежден.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 years later...

Аз имам нещо като интервю със симпатизантка на Стрейт Едж, която е и бивша стрейтеджърка. Бивша, защото и е било много трудно да е такава в училище.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...