Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Някой знае ли къде продават нещо като класьори за съхранение на хомеопатични лекарства на


ddiddi

Recommended Posts

Някой знае ли къде продават нещо като класьори за съхранение на хомеопатични лекарства на Боарон?

Имам в къщи аптечка от около 100 хомеопатични лекарства и искам по- лесно да виждам заглавията им и да ги съхранявам лесно.

Ще съм благодарна да ми кажете къде продават подобни класьори или незнам точно как се наричат.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Не знам в Бг да има, аз съм си направил сам такива, но е хубаво да си напавите азбучен списък на л-вата.

Май са Ви изписали цяла Аптека?!... това са около 300 лв :o ... поне имаше ли ефект от метода "проба... грешка! проба... - грешка!"

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Моите лекарства са 20-30, събрани за 6 години, но имам по няколко броя и потенции от някои, така че се затруднявах.

Затова ги разделих по азбучен ред в 4 прозрачни торбички, за да се намират по-лесно. Първо бях надписала торбичките с маркер, който се изтри. Но това не е проблем. Важното е човек да може да се ориентира бързо, особено през нощта, ако си с малко дете.

Линк към коментар
Share on other sites

Моите лекарства са 20-30, събрани за 6 години, но имам по няколко броя и потенции от някои, така че се затруднявах.

Затова ги разделих по азбучен ред в 4 прозрачни торбички, за да се намират по-лесно. Първо бях надписала торбичките с маркер, който се изтри. Но това не е проблем. Важното е човек да може да се ориентира бързо, особено през нощта, ако си с малко дете.

За боаронските не знам,но за английските и течните в стъклено шишенце,което ви е дал хомеопата, има дървени кутии.

В Бг не знам да има от специалните,но можеш да си купиш хубава дървена кутия за чай с повече отделения.А за да си намираш по-лесно л-вото,просто си купи от цветните кръгли листчета,които се лепят,ползват ги за цени върху стоките.Надпиши ги и ги залепи върху капачката отгоре,ще виждаш веднага кое шише кое л-во е.Истинските кутии са дървени,с плътни стени и отделение за всяко шише.Виждала съм такива,донесени от Индия.

,

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...