Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да разпознаем истинските цветни есенции?


Recommended Posts

Има само един начин за установяване истинността на цветните есенции.Капка майчина тинктура трябва да се заснеме по метода на кирлиановата фотография.Разполагам със снимки на всичките 38 цветни есенции.

Доставих си пълния комплект есенции от чужбина,но бих искала да проверя дали са истински.

Знаете ли дали някой в България може да ги заснеме?

Предварително благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Абе Афродита, защо не помолиш някои от ясновиждащите във форума да ти провери силата на капките, вместо фотографии да им правиш :)

Линк към коментар
Share on other sites

Като че ли подобни кирлианови снимки могат да правят тук.

За мен също няма особена нужда от снимка, есенциите се усещат добре, дори от неясновиждащи хора 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Абе Афродита, защо не помолиш някои от ясновиждащите във форума да ти провери силата на капките, вместо фотографии да им правиш smile.gif

Ясновидците могат да ти кажат каквото поискаш.

На мен ми трябват доказателства,защото съществува и така наречения плацебо ефект.

Доста хора правят пари за сметка на хорската наивност или неграмотност.

Та затова ми е нужна поне една снимка,която да сравня със снимките в енциклопедията на Метхилд Шефер.smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Ти така не им вярваш на тези капки и търсиш начин да оправдаеш неверието

Вярвам им!Пия ги отдавна.Приготвям комбинации както за себе си,така и за близки и познати.

Да кажем,че това доказателство ми е необходимо за професионални цели.

Коректен човек съм-трябва да бъда сигурна,че давам истински цветни есенцииsmile.gif .

Линк към коментар
Share on other sites

Ти така не им вярваш на тези капки и търсиш начин да оправдаеш неверието

Вярвам им!Пия ги отдавна.Приготвям комбинации както за себе си,така и за близки и познати.

Да кажем,че това доказателство ми е необходимо за професионални цели.

Коректен човек съм-трябва да бъда сигурна,че давам истински цветни есенцииsmile.gif .

Човек, ако е вътрешно убеден, от доказателства не се нуждае

Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност си прав.Само че аз толкова много вярвам в тях,та се питам дали есенциите действат или вярата ми.

Освен това може да се появи клиент,който да поиска доказателства .smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Аха, тъкмо нещо такова исках да кажа и се чудех дали няма да прозвучи грубо rolleyes.gif

Разбира се, че е хубаво да сме убедени в истинността на нещо, но ... щом действат, какво значение има дали самите есенции или вярата ти? Щом успяваш, правейки нещо, да помагаш на себе си и на хората - това е чудесно; това е достатъчно.60.gif

А ако се появи такъв клиент, не съм сигурна, че кирлиановите снимки ще са убедително доказателство за него; ами той тях също може да ги обяви за фалшиви или за някаква полунаучна измишльотина.

Линк към коментар
Share on other sites

Разбира се, че е хубаво да сме убедени в истинността на нещо, но ... щом действат, какво значение има дали самите есенции или вярата ти?

А ако се появи такъв клиент, не съм сигурна, че кирлиановите снимки ще са убедително доказателство за него; ами той тях също може да ги обяви за фалшиви или за някаква полунаучна измишльотина.

:thumbsup:

Вид гаранция за качество е

фирмата-производител!

Линк към коментар
Share on other sites

Фирмата производител е наистина гаранция за качество,защото притежава лиценз и изнася цветни есенции за 60 държави.Както вече писах,повечето Бах центрове в Европа работят с нейните продукти.smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Фирмата производител е наистина гаранция за качество,защото притежава лиценз и изнася цветни есенции за 60 държави.Както вече писах,повечето Бах центрове в Европа работят с нейните продукти.smile.gif

Абе то картела в Колумбия сигурно изнася кока за 100 държави, ама това не знам за какво е гаранция :)

Шегичка

Линк към коментар
Share on other sites

Сигурно знаеш колко е сложна и трудна процедурата по патентоването на лекарствените продукти.

Бах Центърът във Великобритания е възложил именно на тази фирма производството на цветни есенции.Ако отрека тези продукти,значи трябва да отрека и работата на повечето Бах Центрове в Европа.

Дали изнасят продуктите си за 60 държави не мога да твърдя със сигурност.Прочетох го в Уикипедията.

Със сигурност мога да твърдя,че Бах Центровете във Великобритания,Швейцария,Австрия и Германия работят с тях.Някои цветотерапевти в Италия също ги предпочитат.

Тази фирма първоначално е произвеждала хомеопатични лекарства и съществува от 1862г.

smile.gif

Редактирано от afrodita
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...