Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Орлин Баев

Паневритмия в Jaffray, B.C., Canada. ИДЕАЛ

Recommended Posts

Здравейте, почитатели на ИЗГРЕВите.    Водата тече , а с нея и времето. За ИДЕАЛ има нови 37 видео материала и за мен беше много приятно да ги видя след 5 години. Надявам се и за вас ще бъдат.   Паневритмията е особено вълнуваща да се види.  Приятно гледане.      https://vimeo.com/51373222

Редактирано от Дамян

Сподели това мнение

Здравейте!

Получих имейл от името на Славка и Любка (дъщерите на Наташа Колесар), с който ме уведомяват, че на 5 ноември тяхната майка е напуснала физическото си тяло. Трудно може да се обхване измерението на загубата за ИДЕАЛ, за братството и за всички нас. Духовен учител, лидер, професионалист, майка и не на последно място Човек.

Един приятел, българин от Ванкувър, реши да посети за първи път ИДЕАЛ в края на октомври - началото на ноември. Не знам как и защо беше избрал точно това време, но той се оказа един от последните "външни посетители", ако не и последният, който е говорил със сестра Наташа. Днес, като си говорехме за нея и за голямата загуба, той каза: "Тя, разбира се, със сигурност още много ще помага от там, където е сега." Вярвам, че е така! Светлата душа на сестра Наташа ще продължава да е с нас по пътя!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега