Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Повечето врачки лъжат ли?


Recommended Posts

Не се имам за християнин. Грешна ти е интуцията. 

Виж сега! По-добре е да кажа, че ясновидците са лъжци, защото аз не съм видял досега някой да познава. Отколкото да кажа: вярвайте на тях и не жалете пари, защото видиш ли откривали хора, лекували рак, виждали бъдещето. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не се имам за християнин. Грешна ти е интуцията. 

Виж сега! По-добре е да кажа, че ясновидците са лъжци, защото аз не съм видял досега някой да познава. Отколкото да кажа: вярвайте на тях и не жалете пари, защото видиш ли откривали хора, лекували рак, виждали бъдещето. 

 

И какво от това? Ти по-скоро крещиш, не говориш. Поне аз така те чувам. Не е нужно толкова пламенно да защитаваш нещо. И защо това те интересува толкова, е по-правилният въпрос.

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Още по-добре ще е вместо да казваш, че ясновидците са лъжци, да замълчиш. Сега, ако имаш основания да кажеш, че някой определен ясновидец е шарлатанин и подкрепиш твърдението си с личен опит или опит на някой твой близък, това е едно. Но да разпространяваш лъжи е съвсем друго.

 

По принцип тези, които имат реални дарби, не ги използват срещу заплащане. Това е основния ключ. А дори и да е истински ясновидец, когато превърне дарбата си в средство за изкарване на пари, то това е злоупотреба. Мисля си, че дори и без да се вземат пари, честото използване на ясновидските умения е злоупотреба. Да, трудно е да се определи кога има реална необходимост и кога - не, но...

Линк към коментар
Share on other sites

Лесно можем да направим експеримент, аз нямам никакви проблеми :)

 

Моля, Viva Caseli, задай своя въпрос във форум Таро, в темата Таро онлайн, задай и срок, каквото искаш, напиши :)

 

Да видим кой кого лъже. Това го пиша, не заради съмнения у себе си, ала заради дълбокото послание към Сърцето и защото и 3000 години да изминат, човешкото безверие, все ще е недоволно.

Ти си :)

Линк към коментар
Share on other sites

Зная, че е пълно с печалбари, с които борбата, е невъзможна. Но, моля, бъдете малко по-приобщаващи и добри към онези, които наистина имат талант да провиждат, те определено не са галеници на съдбата.

Поздрави :)

Линк към коментар
Share on other sites

Честно казано, написах защо не искам да ми гледаш, но написаното изглаждаше зле и обидно, затова го изтрих. Просто ще ти кажа, че има граница, която не мога да престъпя. Стане ли тъй, че да повярвам, в което се съмнявам, ще те потърся на лични, само да е здраве, че днеска сме живи, утре — не сме. 

Дойдох в темата, за да споделя как в Англия лъжат хората.  Видя ли друг интересен материал ще го постна пак. Който иска да вярва, който иска да не вярва... Ако питате мен, недейте вярва. 

 

Иначе мама е добре. Чуваме се по телефона. Оперираха я от жлъчка преди 3 месеца, но е здрава, права. Работи си, излиза си навън. Дори се грижи за Санбернар.

 

 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Честно казано, написах защо не искам да ми гледаш, но написаното изглаждаше зле и обидно, затова го изтрих. Просто ще ти кажа, че има граница, която не мога да престъпя. Стане ли тъй, че да повярвам, в което се съмнявам, ще те потърся на лични, само да е здраве, че днеска сме живи, утре — не сме. 

Дойдох в темата, за да споделя как в Англия лъжат хората.  Видя ли друг интересен материал ще го постна пак. Който иска да вярва, който иска да не вярва... Ако питате мен, недейте вярва. 

 

Иначе мама е добре. Чуваме се по телефона. Оперираха я от жлъчка преди 3 месеца, но е здрава, права. Работи си, излиза си навън. Дори се грижи за Санбернар.

 

Аз не се чувствам зле никак, искам другите да са добре. Аз съм добре, точно тази ми дарба ме кара да съм добре.

И за всеки е възможно. Попитах за майка ти, освен, че е преживяла нещо по-тежко, е и смела жена. И е била на ръба. И в Учител по ясновидство ...

 

Да не търсим лъжи там, където ги няма, има "хора", които бдят над нас и знаят всичко.

Просто да си отваряме очите и сърцата, поздрави :)

Линк към коментар
Share on other sites

На онзи на които му е призвание никога няма да взима пари.. По това ще ги познаете. Не отричайте нито ясновидството, нито интуицията, нито Таро. Те са факт, но не при онези които се възползват от тях за пари.

Линк към коментар
Share on other sites

Да..на лични съобщения всички питат, публично отричат и никога нямат смелост да застанат с истинското си лице и познания. Разликата :)

Аз и на лично няма да го направя. Просто реших, че трябва да съм по умерен в изказа си. Не искам да се храня с никой, пък и нямам такива права, а не ми и трябват. Ето, питам те теб. Картите могат ли да предвещават резултат от спортни събития? Не става въпрос за хазарт и залагания. Просто ми е интересно как ще се развие Уимбълдън? Ще бъде ли дъждовно, каквото е по-често? Дано обичаш тенис. Сега по-смел ли ти изглеждам? Или трябва име, рожденна дата?

Линк към коментар
Share on other sites

Там е разликата, че си "смел" щом става въпрос за прогнозата за времето и в тоя смисъл...не, не ми изглеждаш по-смел.Разговорът става тъп и излишен.

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

 

Да..на лични съобщения всички питат, публично отричат и никога нямат смелост да застанат с истинското си лице и познания. Разликата :)

Картите могат ли да предвещават резултат от спортни събития? Не става въпрос за хазарт и залагания. Просто ми е интересно как ще се развие Уимбълдън? Ще бъде ли дъждовно, каквото е по-често? Дано обичаш тенис. Сега по-смел ли ти изглеждам? Или трябва име, рожденна дата?

 

 

Могат. Това е елементарно.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

След като стигнахме да познаваме мачове, нормално, то е като да питат някои тъпи жени някои ще ги обича ли, се тая :)

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Не разбирам за какво спорите. Още като се влезе при т.нар. ясновидец

може от пръв поглед и от първите му думи да се разбере дали може да познава истината

или си ги измисля и наглася по някакви общи правила, които биха паснали на повечето хора

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Поредната продажница Гергана Лозанова

 

И за да докажа това ще публикувам ето това

 

gergana.png
 
Е, това вече е върха. Абсурдно е да кажеш на болен от шизофрения, че гласовете които чува са от отвъдното. Просто нямам думи. Тая с камъни да я убиеш малко ще й е! 
Линк към коментар
Share on other sites

Като ви чете човек излиза, че само вие тука в този форум

сте най-кадърните и най-добросъвестните гледачки

Чакайте малко, светът е голям,

защо не отворите и още една контра -тема, за наистина добрите..според вас 

тароведи например,

имате тема за тароведите - мошеници, направете и една за немошениците

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 years later...
В 11.06.2013 г. at 18:31, Станимир каза:

Още по-добре ще е вместо да казваш, че ясновидците са лъжци, да замълчиш. Сега, ако имаш основания да кажеш, че някой определен ясновидец е шарлатанин и подкрепиш твърдението си с личен опит или опит на някой твой близък, това е едно. Но да разпространяваш лъжи е съвсем друго.

 

По принцип тези, които имат реални дарби, не ги използват срещу заплащане. Това е основния ключ. А дори и да е истински ясновидец, когато превърне дарбата си в средство за изкарване на пари, то това е злоупотреба. Мисля си, че дори и без да се вземат пари, честото използване на ясновидските умения е злоупотреба. Да, трудно е да се определи кога има реална необходимост и кога - не, но...

Едгар Кейси е ясновидствал без пари, но в даден момент търсещите помощ са станали толкова много, че се е принудил да зареже фотографията и да печели за себе си и близките си чрез ясновидството си.

Накрая умира от изтощение (заради голямото му желание да помогне на колкото се може повече хора и въпреки предупрежденията в тълкуванията му да намали темпото).

Редактирано от Кон Сивобелев
Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, Кон Сивобелев каза:

По Тянков ТВ рекламират някоя си маг Сара, която успешно лекувала паник атаки и психични страдания. 

Днеска всеки може да рекламира всичко - това не бива да бъде критерии за достоверност, качество и прочее.

Ето ти я магическата леля сара: https://gospodari.com/mobile/боби-ваклинов-хвана-натясно-шарлатанката-маг-сара-videom147527.html

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...