Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Alexander

Истината за ВАКСИНИТЕ - само факти!

Recommended Posts

Една нова книга показва връзката между ваксината с-у хепатит "В" и Аутизма:

"Hepatitis B vaccine & Autism"

http://vaksini.eu/Kogato_lekarqt_greshi.pdf

Сподели това мнение

БЦЖ - и има ли тя още почва у нас? 

Ето в колко Европейски държави все още се слага тя: с основна доза + реимунизации в 3 държави: – България (+4), Хърватия (+1), Чехия (+2). 

БЦЖ не се поставя от години в 9 държави - Австрия, Белгия, Дания, Германия, Исландия, Италия, Люксембург, Холандия, Испания.

БЦЖ се поставя само веднъж в 18 държави - Кипър, Естония, Финландия, Франция, Гърция, Унгария, Ирландия, Латвия, Литва, Малта, Норвегия, Полша, Португалия, Румъния, Словакия, Словения, Швеция, Великобритания.

източник: http://www.bg-mamma....opic=669263.270

Вече всеки може да получи безспорни доказателства, че ваксината БЦЖ е вредна. Със съвременните методи на замерване на електромагнитните излъчвания на телата може безпогрешно да се установи кои точно системи уврежда тази ваксина. Същото се отнася и за ДТК и ПЕНТАКСИМ. Уврежданията мога да бъдат във всяка една система, включително и в самия мозък на човека, при което могат да се блокират всички функции. Вероятно казаното е валидно и за други ваксини, но споделям за тези, тъй като съм виждала конкретни изследвания за тях.

В България има специалисти, които правят такива изследвания с помощта на квантови анализатори.

Редактирано от gpg

Сподели това мнение

Какви са тези квантови анализатори и къде се правят такива изселдвания, че ми стана интересно?

Сподели това мнение

Диана, и аз имам уред с чиято помощ, анализирам кой орган, как се повлиява не само от ваксини и токсини, но и  от подходящото хомеопатично лекарство. :)

Сподели това мнение

аха, и се нарича радиестезичен вълномер :)

П.С.

Четох сега за квантовия анализатор и ми е интересно, че го дават ей така да се ползва без необходимата подготовка. Аз като бях на първия ми курс по радиестезия даже анатомията беше засегната и ми бе даден и подбран атлас по анатомия за радиестезични цели.....

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим

Сподели това мнение

аха, и се нарича радиестезичен вълномер :)

П.С.

Четох сега за квантовия анализатор и ми е интересно, че го дават ей така да се ползва без необходимата подготовка. Аз като бях на първия ми курс по радиестезия даже анатомията беше засегната и ми бе даден и подбран атлас по анатомия за радиестезични цели.....

Не е това, използват се точките които всеки орган има по тялото - 400 за всеки орган и съответните меридиани.

Сподели това мнение

3-месечно бебе почина след ваксина

цитат: "Благоевград /КРОСС/ 3-месечно бебе почина тази сутрин в реанимацията на болницата в Благоевград.
Майката на момченцето го завела при личния лекар в квартал "Струмско" за задължителна ваксинация. При убождането с иглата обаче то се занесло, посиняло, лекарката опитала вдишване "уста в уста", сърдечен масаж, но детето не изплаквало.
С линейка момченцето е транспортирано до реанимацията на болницата, но е починало, съобщи зам.-директорът на благоевградската болница д-р Александър Костов...."

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

Хм, а каква е връзката тук с вредността на ваксините?

Информацията е много малко, но поне със сигурност не е от съдържимото на инжекцията.

Сподели това мнение

Информацията е много малко, но поне със сигурност не е от съдържимото на инжекцията.

Кое ти дава тази сигурност?!... Знаеш ли симптомите на Анафилактичния шок?

Сподели това мнение

Задължителните ваксини за бебетата и децата в БГ се ползват от много години, 

това, че някое дете е получило гореспоменатия шок, не е заради ваксината

а поради някои специфични особености на самото дете, непоносимост към някоя от съставките й

или други неща..вие сте докторите, по-добре знаете

Освен докторката да е объркала ваксината с нещо друго

Сподели това мнение

Кое ти дава тази сигурност?!... Знаеш ли симптомите на Анафилактичния шок?

Алергична реакция е едно, а вредност за всички хора - друго.

Освен това в статията пишеше, че предишния месец бебето е понесло нормално същата ваксина (доколкото знам на 2 и на 3 месечна възраст се поставят едни и същи ваксини).

Евентуалната причина е убождане с иглата в специфична, чувствителна (акупунктурна) точка, но както казах, информацията е малко.

Сподели това мнение

Алекс, Алекс, отвори очи ...

Къде съм писала, че бебето е виновно?

И въобще тези разсъждния, че винаги и за всичко някой е виновен, на мен поне не ми импонират. Включително и за това, че често не са намира причината, а просто се нарочва нещо или някой за виновен. Какво значи виновен? Значи вървиш си по улицата и на главата ти пада керемида от покрива на примерно 30-годишна къща  (нарочно пиша такъв срок, за да имаме казус, дето нито къщата да е много стара, нито пък има чак толкова дълъг гарантиен период от строителя) - е, кой е виновен за това? Ако ти не беше минал точно оттам, керемидата щеше ли да падне - най-вероятно да. Е ли това факт в подкрепа на вредността от керемидите за главите на хората?

Мисълта ми беше, че посочваш материал, който не дава подкрепа на тезата ти за вредността на ваксините.

Сподели това мнение

Александър,

ваксините, които се слагат на новородени и бебета, и деца до 18 год. възраст през определен период от време

не само, че не са вредни, но и предпазват децата от редица болести, с които хората са били неспособни да се справят

в миналото , и които болести са довеждали до висока детска смъртност.

И ти, като доктор, би трябвало да знаеш това !

Ваксините обаче, които сега ни се натрапват постоянно,

противогрипни, против рак на шийката на матката за 12 годишни момичета,

против свински грип... и много други,,,,

ето те вече са под съмнение за безопасността на човешкото здраве...да не навлизам в други подробности

като например, че африканските жени са ваксинирани от някакви уж много полезни ваксини,

които обаче водят до стерилитет......има и много други примери за съжаление

Редактирано от mvm

Сподели това мнение

"Истината за ваксините и какви опасности крият

Какво трябва да знаем за днешните ваксини и какво можем да очакваме от ваксините, планирани за бъдещето?

Ако лекарите знаеха какво има във ваксините,дали щяха да ги препоръчват или ползват толкова смело, както го правят мнозина от тях в наши дни? Текст: Иван Стаменов и Джейн Бюргермайстер

Статията е писана със съдействието  на австрийската журналистка  Джейн Бюргермайстер. Тя и  колегата й Майк Адамс, както и  лекари от различни народности  като Лен Хороуиц, Джоузеф Меркола и Рауни Килде, са световноизвестни личности, работещи  за изобличаване на митовете  около „свещените ваксини”.  Г-жа  Бюргермайстер води съдебно  дело срещу фармацевтичната  компания Baxter, която през 2008 г. опита да предизвика пандемия  от птичи грип с умишлено заразена ваксина, хваната по чудо при  извънреден тест в Чехия.

Изправени пред прага на следващия грипен сезон, можем да се спрем за миг и да се обърнем назад. Не само за да отпочинем за предстоящата битка с птичи, конски, свински и тем подобни грипове, но и за да направим и кратка ретроспекция на миналогодишния грипен сезон и неговата рекламна кампания. Мимоходом, след като
Световната здравна организация едва наскоро официално се отказа от твърдението си, че над света е надвиснала пандемия от най-високата шеста степен, вече можем да хроникираме и  развръзката на цялата миналогодишна драма.  Кой не знае свинския грип,  кой не е чувал за него?  Думата „драма”, отнесена към събитията от грипен сезон  2009/2010 г., не е произволна.  Световната здравна организация със сериозен тон и най-  (без)отговорно твърдеше, че до 2 милиарда души по света могат да се заразят от свинския  грип1, наричан и с по-сериознoто название грипен щам АH1N1. Този грип беше изтъкван като смъртоносен, особено за хора с хронични белодробни заболявания, за по-възрастните, децата  и бременните жени. Съответно  от тези незнайно как пресметнати 2 милиарда заразени души  – четвърт от населението на Земята – се очакваха планини от  трупове. Звучи грозно, сравнението предизвиква потискаща  картина, но си беше точно така.  А може би точно това е била и  целта
...Конкретни примери  за истерията:  Властите в Шотландия приготвиха хиляди картонени ковчези  (погребалните бюра нямало да  могат да набавят нормални), като се надяваха, че ще са достатъчни за очакваните жертви. В Отава, Канада, бяха предвидили найлонови чували. Погре-балните агенции от Ню Йорк пък се канеха да опяват мъртвите по бързата процедура, тъй като на хоризонта се задавали над 85 хиляди трупа наведнъж и то само от една част на този град. Британците си играеха с идеята за масови гробове... Грипът не взе и една хилядна от очакваните 2 милиарда. Жертвите не бяха повече, от-колкото са при всеки обикновен грип. Смъртността от свинския  „грип убиец” е колкото при другите – а именно под 0.1 процента. Това се знаеше още по вре-  мето на рекламната кампания  за ваксините, но тъй като тези  ваксини все пак трябваше да бъдат продадени – а за да бъдат  продадени, преди всичко трябва да бъдат търсени, – беше някак  неудобно да се тиражира отрезвяващата истина, че от „гриповете убийци” умират по-малко  хора, отколкото са жертвите например на катастрофите, на битовите инциденти, на миротворческите войни и т.н.  А драмата наистина е пълна, защото също така отрано се знаеше и че съветници на Световната здравна организация (СЗО ) са лица, тясно свързани с  интересите на фармацевтичната индустрия. Дълго време този факт беше отбелязван само от малките медии, докато корпоративните средства за масова информация изчакаха свършването на грипния сезон  и отмяната на неоснователната пандемия от шеста степен.  А когато най-сетне повдигнаха  неудобните въпроси, с малки  изключения и сякаш по правило се цитираха частните мнения  на този или онзи специалист, че алармистите на СЗО може и да са действали прибързано, но не  и безотговорно. Що е то (без)отговорност  Срещу частните мнения на тези,  които защитават експертите от СЗО и техните спонсори от фармацевтичните картели, могат да се противопоставят диаметрално противоположни становища  – както лични, така и официални. Ето например какво се казва  в доклад на Комисията по социалните, здравните и семейните  въпроси към Парламентарната  асамблея на Съвета на  Европа: „Действията  на Световната здравна организация, агенциите на Европейския съюз  и националните правителства  срещу пандемията на грипния  вирус H1N1 доведоха до големи разхищения на държавни пари  и породиха напразни страхове  у хората. Има изобилни доказателства, че сериозността на  пандемията беше силно преувеличена от СЗО, което доведе до неоснователно преразглеждане  на приоритетите на общественото здравеопазване”..."

цялата статия:  http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/53/Istinata-za-vaksinite-i-kakvi-opasnosti-kriiat.html

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

Здравейте,

отскоро се интерисувам активно от хомеопатия и лечение с нея.

До сега не ни се е налагало (на мен и семейството ми) да се лекуваме чрез качествена класическа хомеопатия.

Приемали сме единствено смесени хомеопатични лекарства от аптеката - Осцилококцинум и гранулки на Боарон.

Бих искала да знам дали е възможно изчистването от ваксини на организма чрез хомеопатия при деца под 2 годишна възраст ?

Сподели това мнение

http://vaksiniistinata.ovo.bg/news/2014-02-01-1

ТРАГЕДИЯ! ПОРЕДНАТА СМЪРТ СЛЕД ВАКСИНА, КОЯТО МОЖЕШЕ ДА БЪДЕ ИЗБЕГНАТА! Дали и тази смърт ще остане безнаказана и здравните власти ще се правят, че нищо не се е случило? Дали и този път някой ще смее да твърди, че ваксините са безопасни?

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

От 1-во лице: http://yournewswire.com/trump-vaccines-cause-autism-investigated/

"President-elect Donald Trump believes vaccines are responsible for the autism epidemic and he has promised to find out the truth and “save our children and their future” when he takes office in January.

Trump dismissed the official claim that there is no link between vaccines and autism, claiming there has been a cover up to suppress the truth and that “nay-sayers will understand soon.”"

"Новоизбраният президент Доналд Тръмп смята че ваксините са отговорни за епидемията от аутизъм и той обеща да открие истината и" спаси нашите деца и тяхното бъдеще ", когато той встъпи в длъжност през януари.

Тръмп отхвърли официалните твърдения, че не съществува връзка между ваксините и аутизма, твърдейки, че е налице прикриване до потискане на истината и че "Отричащите, ще разберат скоро."

Редактирано от Alexander
допълване

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега