Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Kornelia1

Предложения и Препоръки

Recommended Posts

Az предлагам да помислим да направим сайта международен! Нека пишем повече на английски и се свържем с хора от цял свят - нека създадем една ментална мрежа - мисълта е действаща сила!!! ОМ

Сподели това мнение

:v: Здравейте !

Предлагам новооткритата тема за "Шифъра на Леонардо" да бъде прехвърлена към форума ИНТЕРЕСНИ КНИГИ и там да се дискутира...

Въпросът е ПРИНЦИПЕН , не е до дадената книга само.

Например същото като предложение е валидно и за разните филми - имаше за цял филм пусната тема...Предлагам модераторите да модерират....

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Сподели това мнение

Към Екипа :

Здравейте, приятели!!!

Моля ви, направете така, че след изказано мнение във форума, автора му да има възможност за редакция, поне в рамките на един час от писането му.

Възможно ли е да въведете възможността за прикачваме снимки или картинки, от персоналните компютри на потребителите, във форума?

С уважение!

Сподели това мнение

Подкрепям донякъде предложението за редакция от автора, но поддържащите Портала си имат доста главоболия и малко свободно време заради досадните постоянно пишещи човечета като нас. :P

Сподели това мнение

:) Аз пък бих помолила приятелите, поддържащи Портала да намерят все пак време и да подредят Темите от форумите по Азбучен ред :D като кликна да ми се изписват всичките :D наведнъж ако може :1eye: ако ли не-здраве да е :thumbsup2: и ще поразмишлявам...до колко и дали сме досадни :P но със сигурност сме от задълбочено търсещите Истината човечета :smarty:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Сподели това мнение

:) Здравейте! Имам питане...защо може да бъде" заключена" някоя тема и кой има това/тези правомощия :sleeping: ФФФ - ТБА

:feel happy: Любов + светлина + Мир + Радост :feel happy:

Сподели това мнение

:) Зададох въпроса принципно, щото има и вариант - този , който е открил дадена тема да преосмисли някои неща/ моменти и той да поеме инициатива за закриване /заключване :D или бааалансиране :1eye: позата съответства на ситуацията :D

Сподели това мнение

А кога може да бъде отключена и кой решава да се навежда токова за нечий нисък ръст?

Това ще го оставя без коментар.

Ще напомня само, че екипа не е съставен от роботи или камъни и всички подмятания, иронии, заяждания, намеци и т.н. имат съответните последици - макар и много пъти да няма външни признаци.

Сподели това мнение

:) заедно ставаме все по добри + разумни + силни + учтиви + благи :) дай Боже все така да е! Амин

Сподели това мнение

Ирониите и заяжданията се определят от възприемащия, а и коментар не съм целял, но евентуално преосмисляне. Не и манипулация, не и всякакъв друг вид психическо въздействие. Извинявам се, щом така съм бил възприет, а въпросите смятам за изграждащи...

Holy%20Spirit.gif

Сподели това мнение

:thumbsup2: Хареса ми!

:thumbsup2: This Site is Powered by the Holy Spirit ! и за изграждащите въпроси :v:

Сподели това мнение

Подкрепям молбата на други участници във форума да ни се даде някаква възможност за редакция малко след изпращането на поста. Понякога постът "тръгва сам" при случайно грешно натиснат клавиш... :(

Сподели това мнение

Guest Apocatastasis

Подкрепям молбата на други участници във форума да ни се даде някаква възможност за редакция малко след изпращането на поста. Понякога постът "тръгва сам" при случайно грешно натиснат клавиш... :(

<{POST_SNAPBACK}>

Задължително за всеки форум! :feel happy:

Сподели това мнение

Дали, ще е вьзможно темата "За самочувствието" да бьде изтеглена от форума Астрология, за да можем да дискутираме по нея, не само в астрологичният и аспект? :)

Сподели това мнение

Към Екипа :

Здравейте, приятели!!!

Моля ви, направете така, че след изказано мнение във форума, автора му да има възможност за редакция, поне в рамките на един час от писането му.

Задължително за всеки форум! :feel happy:

Регистрираните участници вече имат право да редактират собственото си мнение до 5 часа след публикуването му.

Сподели това мнение

Благодаря на създателите и модераторите на сайта за дадената възможност да редактираме мненията си, както и за деликатното отношение към всички участници във форума.

Имам едно предложение, което ми се иска до обсъдим тук.

Предлагам да се създаде специален отдел във форума за спорещи на лична основа. Сега имам усещането, че принципните ни разсъждения по темите прекъсват личните разговори между други участници и така взаимно накъсваме разговорите си. Понякога постингите с едноличен адресат, в които се доизясняват лични взаимоотношения, са толкова обемни, че се загубва връзката между постингите без адресат. Последното предизвиква цитиране и връщане към предишни страници, което обърква и губи време....

Допускам, че не съм единственият участник с подобни проблеми... :(

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега