Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Все търся нещо-хармония,..


Recommended Posts

Правилно, mochito! - Не, не си остарял, но ти искаш по един физически начин да запълниш тази празнота в живота си, тръгнал си по крив път."

И Станимир е прав - Търсиш да постигнеш някакви видими резултати и се самозалъгваш, че те биха могли да осигурят хармонията и щастието ти. Задаваш си въпроса: „какво трябва да направя за да бъда щастлива?“, но всъщност каквото и да направиш, то няма да ти донесе щастието. Опитай се ясно да осъзнаеш разликата между: „когато правя ... се чувствам щастлива“ и „правя ... за да се чувствам щастлива“. Във втория случай щастие няма да намериш. Прави нещата не за да бъдеш щастлива, а защото си щастлива. Щастието е наш избор, както и нещастието. Глупаво е да се търси причина, поради която да бъдем щастливи.

Но,нали човек все от някъде трябва да тръгне?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравей,кое точно те кара да мислиш, че не си щастлива?Защото щастието не външен процес. цитат < Щастието иде изключително от Бога.Човек може да бъде щастлив ,когато държи в ума си мисълта за Господа,който е създал всичко.Да мисли, че щастието му може да дойде от друг човек,подобен на него- това е невъзможно.Това е от<Мисли за всеки ден> за 2009-2010.Аз лично когато не се чуствам във форма чаета от нея, отгръщам напосоки на някоя стр. и каквото излезе то е за мен.Винаги попадам на нещо което да промени настроението ми и да помисля в/у него.Ако се чуствам много зле променям това с повече физическо натоварване и музика.

Намери начина за теб който да преобразува твоето негативно състояние .

След това ще видиш ,че ще гледаш с други очи на живота.

Желая ти много любов и светлина!3d_137.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...