Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сам си лях восък


Recommended Posts

Здравейте! Искам да разкажа как сам си лях восък а именно:

Купих си църковни свещи, разтопих ги сложих под купа с вода снимката си. Лях три пъти общо. Първия път отливката представляваше мъжко лице като на някакъв дядо. А отдолу набраздена беше отливката като змийчета разни и др. Така второто восъколеене се показа баба със забрадка. На третото се показа жена с дълга коса. Със всяко леене все повече се изчистваше самато отливка. А от долната страна разни странни възели и завойчета имаше.

Но сега какви са тия лица на тези хора, от някой идва нещо ли - магия, злоба или др. не знам.

Страшно ми е интересна тая тема и просто дали от самовнушение, дали от друго имам чувството, че сега съм много по-жизнен, по-концентриран и така.

А иначе изчетох много за восъколеенето и че восъка е магнит за всички лошотии и негативна енергия, че чисти аурата, душата и въобще все хубави неща пише.

Четох също така, че който е болен восъка му пада на дъното на купата като камък.

И нали е лесно, пък и нищо не струва, човек влага цялата си мисъл и може би и затова самият ефект е доста силен.

Мисля за по-нататък пак да си лея, хем за доизчистване, хем пък превантивно. Хем е бързо, евтино и си знаеш, че го правиш за себе си.

Много ще ми е интересно да тълкуваме и анализираме темата, респективно, чудото, наречено восъколеене.

П.С. Разбрах, че леенето на куршум било доста слаб ритуал - само за моментен страх, докато восъка пише, направо, че променя човешката съдба, ако няма преувеличение естествено.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Използваш ли икона при восъколеенето?

Не, чувал съм, но просто не се сетих за това. Копирам от друго място начина на самото леене, ето го:

-----------------------------------------------------------------

Пълна заблуда е, че трябват специални умения, за да бъде извършено.

Необходими са Ви следните материали:

(1) 7 църковни свещи по 50 ст.едната - не ползвайте лоени свещи, при църковните восъка е много по качествен

(2) скорошна ваша снимка - най-много от 6 месеца назад

(3) йенски съд в който да излеете восъка.

Методология: напълнете йенския съд с чешмяна вода; поставете под него Вашата снимка с лице нагоре; разтопете свещите в подходяща съдинка, махнете от разтопената маса конците и излейте разтопения восък във водата.

След 3-5 минути восъка е изтинал и от долната страна се образуват някакви фигурки, стрелки и т.н.; извадете восъчната отливка от водата и я разчупете с ръце на малки парченца като през това време казвате: "Зло, върни се завинаги там откъдето си дошло"; увийте парчетата от восъчната отливка във вестник и отидете на място където има течаща вода (река, извор или море) обърнете се с гръб към водата и с дръжте вестника в дясната ръка, изхвърлете го през лявото рамо и пак кажете: "Зло, върни се завинаги там откъдето си дошло".

След това си тръгнете без да се обръщате назад.

Изкъпете се в къщи, сложете си нови дрехи и завивки на леглото, за да спите в нова постеля.

И това е цялата философия.

Ще разберете, че процедурата е успешна още след няколко часа, когато трябва да усетите прилив на енергия и радосно настроение.

Ако при някой има много тежки поражения върху енергийните му тела може да повтори и потрети процедурата докато восъка се изчисти напълно

Опитайте и споделете

Линк към коментар
Share on other sites

Използваш ли икона при восъколеенето?

Не, чувал съм, но просто не се сетих за това. Копирам от друго място начина на самото леене, ето го:

-----------------------------------------------------------------

Пълна заблуда е, че трябват специални умения, за да бъде извършено.

Необходими са Ви следните материали:

(1) 7 църковни свещи по 50 ст.едната - не ползвайте лоени свещи, при църковните восъка е много по качествен

(2) скорошна ваша снимка - най-много от 6 месеца назад

(3) йенски съд в който да излеете восъка.

Методология: напълнете йенския съд с чешмяна вода; поставете под него Вашата снимка с лице нагоре; разтопете свещите в подходяща съдинка, махнете от разтопената маса конците и излейте разтопения восък във водата.

След 3-5 минути восъка е изтинал и от долната страна се образуват някакви фигурки, стрелки и т.н.; извадете восъчната отливка от водата и я разчупете с ръце на малки парченца като през това време казвате: "Зло, върни се завинаги там откъдето си дошло"; увийте парчетата от восъчната отливка във вестник и отидете на място където има течаща вода (река, извор или море) обърнете се с гръб към водата и с дръжте вестника в дясната ръка, изхвърлете го през лявото рамо и пак кажете: "Зло, върни се завинаги там откъдето си дошло".

След това си тръгнете без да се обръщате назад.

Изкъпете се в къщи, сложете си нови дрехи и завивки на леглото, за да спите в нова постеля.

И това е цялата философия.

Ще разберете, че процедурата е успешна още след няколко часа, когато трябва да усетите прилив на енергия и радосно настроение.

Ако при някой има много тежки поражения върху енергийните му тела може да повтори и потрети процедурата докато восъка се изчисти напълно

Опитайте и споделете

:)Щом се чувстваш добре,прави го!Все пак бих те посъветвала(имайки предвид описанието на ритуала) да го правиш само на себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Здравейте, и аз си лях восък сама. Реших да пробвам след като прочетох доста информация за ритуала в интернет. Но сега проблема е , че не мога да тълкувам фигурите , които се получиха :((((((((( В този сайт има доста интересни духовни теми и проблеми, които чета с интерес. Надявам някой от съфорумците да ми помогне в тълкуването на тези форми от восък, защото имам доста емоционални и лични проблеми. Само че тук не мога да кача снимките на восъка. Някой знае ли как да ги кача в сайта?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...