Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паралелна връзка. Имам нужда от съвет


daniela71

Recommended Posts

Здравейте.Имам крещяща нужда от вашите съвети,насоки и мнения. Живота ми от доста години е объркан по една или друга причина,но ве4е не зная какво да направя със себе си и как да намеря хармонията със себе си.Накратко да споделя че съм на 37 години с едно дете и щастлив брак(привидно) 15години ...

от осем години имам връзка с мъж моя възраст,но той е не семеен. веднага е ясно че проблем ще има рано или късно ,тъй като сме в разли4ни положение. Години наред живея с тази мисъл,която не е спирала да ме изма4ва за ден и се бях настроила уж ,4е ще приема всичко без тъга и болка,тъй като сме си говорели и споделяли дори и това да дойде че ,ние ще сме си ние .

И ето този момент дойде преди месец. Разбирасе аз разбрах съвсем случайно . стана голяма патардия и изпадане в истерия ,под предлог 4е ме е лъгал,но едно че бе и това ,но про4етох че даже работата между тях е била на сватба та и дете напът...

След това той по4на да ме увещава че няма никакво чувство към нея ,не му пукало.познава я от два месеца.и т.н...просто се страхува да остане сам през живота си .

През годините го виждах този негов тормоз ,но аз нямах избор.

попитах го какво хареса в жената с която ще живее?,а той: -че се съгласява с мен и не ме притеснява грам. при което аз: а чувства ...дори някакво привли4ане?...той казва; ...грам,просто не ме натоварва. ''

била съм свидетел наистина че те не се търсят звънят и виждат със седмици...и от негова страна виждам 4е не е щастлив. Негови близки даже не могат да повярват на това,което се слу4ва,жената не я познават,никога не е била в дома му ..

А,за мен да не говорим в адска депресия съм,притеснена и неполезна за никой,страда ми душата....притесниявам се как ще се развият нещата?

Как трябва да постъпя в тази ситуация..изход не виждам .Моля ви помогнете ми ..,със съвет и мнение.Толкова съм объркана

А,толкова да се обичаме... и какви ли не компромиси сме правили ...

той казва че нищо няма да се промени,но знам ли? времето ще покаже ,но Бог не ме е дарил с търпение..

Даже се замислям дали има такива мъже да се женят ей така, защото трябва...

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До колкото разбрах, сте омъжена от 15 год. и поддържате паралелна интимна връзка от 8 год.

Обичате мъжа от паралелната връзка, а не обичате съпруга си. Поправете ме ако греша.

Страдате от това че мъжът от паралелната ви връзка е решил да създаде семейство, да има деца...... нещо което вие имате, а той не.

Тук има два варианта - развеждате си, омъжвате се за мъжа който обичате и така всички спират с лъжите и некоректното отношение към някой друг.(което е най- честно към всички според мен)

Другият вариант е да оставите човека да създаде семейство с жена която обича, а не просто някаква, която да лъже и заблуждава. Защото всеки има право да иска дом, деца, уют това е нормален човешки стремеж.

При ситуацията, която сте изградили, няма как да има хармония. Хармония има когато двама души се обичат и това може да бъде споделено от тях с целия свят, когато се усмихват и споделят чувствата си, без от това някой да бъде наранен или излъгън. Когато човек иска да бъде честен към себе си и към другите е готов да поеме отговорност за действията си.

Казвате, че имате брак и дете, а в същото време се чувствате не полезна и не нужна, защото другият мъж иска да има същите тези две неща, които вие пък не искате да му дадете?????? Защо тогава не прекратите този брак и не създадете нов? Всъщност според мен това е най- добрия вариант.

Линк към коментар
Share on other sites

Казвате, че имате брак и дете, а в същото време се чувствате не полезна и не нужна, защото другият мъж иска да има същите тези две неща, които вие пък не искате да му дадете?????? Защо тогава не прекратите този брак и не създадете нов? Всъщност според мен това е най- добрия вариант.

Диди как любезно го е казала.

То и аз сигурно бих искал да имам на разположение две жени, едната да ме осигурява финансово, а с другата да се забавлявам smile.gif

Даниела, ти буквално държиш в плен душата на втория мъж. Да се държиш господарски с душата на някой може да ти навлече доста кармични удари, ако не са и започнали вече.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Първо-благодари за щастието,което си имала и го пусни да си отиде.

Всичко,което си отива от нас,се е изчерпило и повече не е необходимо за развитието ни.

2/Приеми,че животът е динамичен.Всичко тече,всичко се променя

3/Това,че страдаш,означава,че Бог се грижи за теб и не те е забравил.

4/Потърси Бог в себе си,не в църквите.

5/Познай себе си!Щастието е в това да си самодостатъчен

6/Живяла си в лъжа много дълго.Просто влез в ИСТИНАТА,

ЗАЩОТО ИСТИНАТА ЩЕ ТЕ НАПРАВИ СВОБОДНА.

Линк към коментар
Share on other sites

искам само да допълня че паралелния човек с мен от осем години се жени за жена,която не познава и не обича,но в името да създаде семейство е готов да жертва почти всичо.

но не иска да загуби нашата обич. притеснява се да не остане сам или живота да му е празен може би.

казва 4е обичта си я има с мен ,но семейство иска да създаде с която и да е...,напук прави това.

А,до колкото аз не бих оставила семейството си,тъй като те не заслужават да страдат заради моя порив....и все пак се 4увстват щастливи и не съм ги наранила никога.

Паралелнят мъж се притенява че никога не би ми задоволил капризите и може би това не го карало никога да е настоявал да има брак смен...не иска близките ни да страдат заради нашата обич.

Заблуждавам ли се? Наивно ли постъпвам,но наистина се притеснявам как ще продължи занапред,а не ми се иска да загубим оби4та си един към друг както и той е на това мнение.

Съпруга си оби4ам ,но по някакъв друг на4ин...като приятел.

може би ще ме обвините ..но наистина не знам как бих излязла от този кръг....

да допълня 4е аз съм домакиня и отглеждам детето си и изцяло съм зависима финансово от мъжа ми ,ако има някакво значение разбирасе.

Моля,насочете ме ,кажете ми как да постапя ,какво да направя...

Линк към коментар
Share on other sites

искам само да допълня че паралелния човек с мен от осем години се жени за жена,която не познава и не обича,но в името да създаде семейство е готов да жертва почти всичо.

но не иска да загуби нашата обич. притеснява се да не остане сам или живота да му е празен може би.

казва 4е обичта си я има с мен ,но семейство иска да създаде с която и да е...,напук прави това.

А,до колкото аз не бих оставила семейството си,тъй като те не заслужават да страдат заради моя порив....и все пак се 4увстват щастливи и не съм ги наранила никога.

Паралелнят мъж се притенява че никога не би ми задоволил капризите и може би това не го карало никога да е настоявал да има брак смен...не иска близките ни да страдат заради нашата обич.

Заблуждавам ли се? Наивно ли постъпвам,но наистина се притеснявам как ще продължи занапред,а не ми се иска да загубим оби4та си един към друг както и той е на това мнение.

Съпруга си оби4ам ,но по някакъв друг на4ин...като приятел.

може би ще ме обвините ..но наистина не знам как бих излязла от този кръг....

да допълня 4е аз съм домакиня и отглеждам детето си и изцяло съм зависима финансово от мъжа ми ,ако има някакво значение разбирасе.

Моля,насочете ме ,кажете ми как да постапя ,какво да направя...

Вие госпожо нито четете, нито слушате.

Въобще не сте чули какво ви пишат Диди и Мария и нарочно не слушате.

Във ситуацията виждане единствено себе си и нищо друго. Всичко това е човешко, но носи само страдание всъщност, а не както си мислите някакво доволство за вас.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

искам само да допълня че паралелния човек с мен от осем години се жени за жена,която не познава и не обича,но в името да създаде семейство е готов да жертва почти всичо.

но не иска да загуби нашата обич. притеснява се да не остане сам или живота да му е празен може би.

казва 4е обичта си я има с мен ,но семейство иска да създаде с която и да е...,напук прави това.

А,до колкото аз не бих оставила семейството си,тъй като те не заслужават да страдат заради моя порив....и все пак се 4увстват щастливи и не съм ги наранила никога.

Паралелнят мъж се притенява че никога не би ми задоволил капризите и може би това не го карало никога да е настоявал да има брак смен...не иска близките ни да страдат заради нашата обич.

Заблуждавам ли се? Наивно ли постъпвам,но наистина се притеснявам как ще продължи занапред,а не ми се иска да загубим оби4та си един към друг както и той е на това мнение.

Съпруга си оби4ам ,но по някакъв друг на4ин...като приятел.

може би ще ме обвините ..но наистина не знам как бих излязла от този кръг....

да допълня 4е аз съм домакиня и отглеждам детето си и изцяло съм зависима финансово от мъжа ми ,ако има някакво значение разбирасе.

Моля,насочете ме ,кажете ми как да постапя ,какво да направя...

За мен се заблуждавате и то сериозно, и то по много въпроси ...

На мен например никога не би ми хрумнало да назова нещо, което продължава 8 години "порив" 1eye.gif

Другото, което са Ви казали преди мен, че във всичко Вие виждате и възприемате само себе си, притеснявате си за собстеното си щастие и само привидно за това на околните.

Но тук има и една уловка, тъй като Вашето щастие, така сте го изградили, че е обвързано и зависи от околните, та Вие сте в една много крехка позиция - ако някой от тези, от които зависи Вашето щастие и въобще положение в живота, вземе че се изнесе от живота ви, тогава ...?

Опитайте да се поставите на мястото на всеки един от мъжете, които (уж) обичате. Как ще ви изглежда ситуацията от тяхна гледна точка?

Например това, че 8 години съпругът или детето не са разбрали за паралелната връзка, не гарантира, че няма да разберат утре, или след месец, или след година ... И как ще се почувстват според Вас - щастливи ли? Вие на практика ги наранявате непрекъснато през последните 8 години, просто те все още не са го разбрали, поне не ясно и категорично.

Мъжът от паралелната връзка също едва ли е щастлив - явно е влюбен, но не и щастлив; просто е изпаднал в зависимост от Вас, като същевремнно си дава сметка, че първо няма финансовата възможност на съпруга Ви, за да задоволява капризите Ви (това са Ваши думи), второ ако поиска да е с Вас, следва да разруши едно семейство, следователно той на практика няма шансове за пълноценен живот. Явно за 8 години най-сетне си е дал сметка за това положение.

Животът Ви е дал огроооомен кредит, през тези 8 години и сега са се появили първите сигнали, че е време да си връщате заема. Не искам да Ви плаша, но ако не последва адекватна реакция от Ваша страна, очаквайте "съдия-изпълнител" в скоро време.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

искам само да допълня че паралелния човек с мен от осем години се жени за жена,която не познава и не обича,но в името да създаде семейство е готов да жертва почти всичо.

но не иска да загуби нашата обич. притеснява се да не остане сам или живота да му е празен може би.

казва 4е обичта си я има с мен ,но семейство иска да създаде с която и да е...,напук прави това.

А,до колкото аз не бих оставила семейството си,тъй като те не заслужават да страдат заради моя порив....и все пак се 4увстват щастливи и не съм ги наранила никога.

Паралелнят мъж се притенява че никога не би ми задоволил капризите и може би това не го карало никога да е настоявал да има брак смен...не иска близките ни да страдат заради нашата обич.

Заблуждавам ли се? Наивно ли постъпвам,но наистина се притеснявам как ще продължи занапред,а не ми се иска да загубим оби4та си един към друг както и той е на това мнение.

Съпруга си оби4ам ,но по някакъв друг на4ин...като приятел.

може би ще ме обвините ..но наистина не знам как бих излязла от този кръг....

да допълня 4е аз съм домакиня и отглеждам детето си и изцяло съм зависима финансово от мъжа ми ,ако има някакво значение разбирасе.

Моля,насочете ме ,кажете ми как да постапя ,какво да направя...

Ако го обичаш истински, ти ще желаеш да бъде един щастлив татко, изобщо да изживее живота си, но не и като придатък към твоето разбиране за щастливо семейство - триъгълник.

И един от признаците дали го обичаш истински е и в това, дали ти желаеш дете от него и съответно той от теб?

Дали наистина се жени по принуда?... може би е твърде деликатен и не иска да те нарани.

Какво да направиш? според мен не насилвай нещата, ще стане това, което е трябвало да стане, а може пък след време да станат два триъгълника?

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам защо така я нападате ???Когато мъж подържа паралелна връзка-вс е о.к.Еми и ние имаме право да сме кучки.Щом може 8 години да го крие нека го прави.Аз не мога- и за това не се хващам.

Жените изневеряват заради емоционална празнина.Празнина,която мъжете издълбават в душите им.

Мъжете изневеряват за спорта.Колкото и да се стараят жените им,коцкарите са си коцкари

Линк към коментар
Share on other sites

Жените изневеряват заради емоционална празнина.Празнина,която мъжете издълбават в душите им.

Мъжете изневеряват за спорта.Колкото и да се стараят жените им,коцкарите са си коцкари

Хе хе :)

Ами тя Даниела точно в тази посока се опитваше да направлява дискусията.

Да й дадат друга заблуда, с която да оправдае първата.

Честито :)

Линк към коментар
Share on other sites

Нито съм господ, нито мога да кажа кое е правилно и кое - не, нито съдя някого, ама чисто по човешки недоумявам как може до такава степен на човек да не му пука, за лъже и използва някой, който се грижи за него и имат дете заедно.

Какъв е този феномен - човешката съвест, вътрешното чувство кое е право и кое - грешно, дето едни го имат, а други явно нямат.

Защо някой си мисли, че има право да бъде щастлив на гърба на чуждото нещастие, че има право да взима от нещата в живота, предназначени за друг?

Вярност смешна и празна дума ли е в днешно време?

Какво искате - одобрение и съвет как да продължим за бъдем егоисти ли, как да бъдем щастливи, правейки другите нещастни?

Ами на мене ми е много жал за тази жена, която се е забъркала в тази каша, ще има много да страда. Тя вече страда. Имам предвид кандидат - съпругата, кандидат- щастливата бременна булка, дето мъжът й ходи при друга.

Е, въздържах се няколко дни от отговор, ама ей сега не можах да се въздържа. Извинявам се.

Линк към коментар
Share on other sites

Лошото е, че законът на кармата (причинно-следствените връзки) е неотменим.

Независимо дали вярва човек или не - той си действа.

А кой ли би искал детето му да се окаже в положението на

измамената бременна кандидат-булка или на грижливо мамения, финансово използван мъж...

НО уви, при кармата връзките не са директни както когато паднеш и боли и тече кръв.

Макар, че сърдечните рани са невидими, те най-много болят.

Нека се появи хармония и радост във всяко сърце,

за да се трансформира тази ситуация съгласно Божията Воля.

Линк към коментар
Share on other sites

Любов – избрани мисли от Учителя Петър Дънов - аудио

Може би това ще ти помогне да откриеш отговори или поне ще ти даде допълнителни посоки за размисъл...

Често промяната започва отвътре навън...

Линк към коментар
Share on other sites

Ако го обичаш истински, ти ще желаеш да бъде един щастлив татко, изобщо да изживее живота си, но не и като придатък към твоето разбиране за щастливо семейство - триъгълник.

И един от признаците дали го обичаш истински е и в това, дали ти желаеш дете от него и съответно той от теб?

Дали наистина се жени по принуда?... може би е твърде деликатен и не иска да те нарани.

Какво да направиш? според мен не насилвай нещата, ще стане това, което е трябвало да стане, а може пък след време да станат два триъгълника?

Аз също бих насочил мисленето на Даниела в тази посока! Да, има морал, етика, има ТРЯБВА социални, човешки и на живота. Но кои сме ние да съдим, да вкарваме в рамки обичта и щастието... Жената е писала за помощ, а за съжаление е получила осъждане, вкарване в релси, рамки. Много грубо...

Линк към коментар
Share on other sites

Е как кой сме ние - хора с нашите си разбирания и пристрастия.

Само изказваме искрени мнения.

А както казват психолозите:

кой как ги въприема ( като мнение, обратна връзка, упрек, вина) - това си зависи от неговата лична призма.

Форумците имат право и да пишат, и да не четат:3d_146: ...:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Ако го обичаш истински, ти ще желаеш да бъде един щастлив татко, изобщо да изживее живота си, но не и като придатък към твоето разбиране за щастливо семейство - триъгълник.

И един от признаците дали го обичаш истински е и в това, дали ти желаеш дете от него и съответно той от теб?

Дали наистина се жени по принуда?... може би е твърде деликатен и не иска да те нарани.

Какво да направиш? според мен не насилвай нещата, ще стане това, което е трябвало да стане, а може пък след време да станат два триъгълника?

Аз също бих насочил мисленето на Даниела в тази посока! Да, има морал, етика, има ТРЯБВА социални, човешки и на живота. Но кои сме ние да съдим, да вкарваме в рамки обичта и щастието... Жената е писала за помощ, а за съжаление е получила осъждане, вкарване в релси, рамки. Много грубо...

Александър дава наистина добри съвети, от които да има полза.

Да, естествено може да се получат два триъгълника и така човек да е се чувства добре....все може да стане. Или пък да се усети, или отработи нещо.

Хубаво е да сме любезни с хората....тука ми идва вица за любезния лос smile.gif Но човек, когато иска помощ, помощ ли иска или любезност.

Ето, ти си усетил, че дамата всъщност иска любезност.

Има разлика между тези неща помощта и любезността. Лично на мен не ми е за морала и за етиката, но по-скоро за духа на сайта, който е окултен и щом дамата е поискала съвет в окултен сайт, ние би трябвало да мислим да помогнем първо на душата й, а после на егото и тялото й.

Та туй то. Иначе по принцип не е да не си прав де smile.gif В психотерапията се почва с любезност, а после къде ще се заведе пациента той даже не си и представя wink.gif

П.С. Но случая е и конфликт на приоритетите. Финансовата осигуреност или любовта е на първо място. В Природата този приоритет е твърдо определен и не може да бъде прекрачен. И се получават притеснения, неприятности, болести и т.н. Когато човек сложи в ред приоритетите в душата си и пътят към щастието е открит. Това са природни закони, не е морална измислица.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Това са различни отговори , на различно мислещи хора.

Трудно се променя едно мислене, една фиксация, една предубеденост.

Това обикновено става с въпроси.

Тук на Даниела се зададоха много въпроси. Ако тя реши да помисли над всеки един и да отговори на себе си, мисля че виждането и за "безисходната" ситуация ще се промени.

Важното, обаче е, отговорите и да не са следствие на това, че поставя себе си в центъра на завъртения кръг, а да се опита да се постави на мястото на всеки един от участницие в ситуацията, включително и на детето си. Това е доста трудно при нейния начин на мислене в момента, но не е невъзможно.

Повечето от нас виждат в поведението и егоизъм, но за нея е емоционална зависимост.

Всяка емоционална зависимост, първо трябва да бъде осъзната като такава и след това да се работи за нейното преодоляване.

Така че Даниела първо трябва да е наясно със себе си, какво точно иска да се случи и какво би дала тя от себе си за това.

Защото има една стара приказка, за да получиш трябва да дадеш.

А даването не винаги е приятно, особено ако си вземал повечко.

Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, 3d_097.gif ,казал си това,което и аз мислех да напиша.

Много ми се искаше да допълня нещо за индивидуалното начало-

СЪВЕСТ ,толкова рядко срещано,но пък

лежащо в основата на развитието на свръхсъзнание,

обаче любезно ще го пропусна.00194.jpg

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Съгласна съм с последните четирима.

Много е лесно да дадем любезност; много е лесно, вместо да кажеш това, което виждаш, да кажеш това, което искат да чуят от теб.

И мога да си представя, че daniela71 в същност това и очаква - някой да й каже, че е права, и колко деликатно и компромисно постъпва, та чак самопожертвователно, след като толкова внимава съпруга и детето да на разберат нищо, че на, какви са загубени мъжете, всички до един, и как не може да им се разчита и как я нараняват ...

Обаче дали няма да й направим мечешка услуга така?!

Защото животът така или иначе ще си поиска вересиите в един момент. И тогава на daniela71 ще й дойде като гръм от ясно небе (тя бурята вече се забелязва в далечината).

Напълно съм съгласна, че едва ли ще й хареса това, което пишем и съответно нито ще ни чуе, нито ще й е лесно да си промени начина на мислене. Но все пак, като се поусложнят нещата, може и да се сети, че в един малко странен форум, едни така леко идеалистично настроени (а може би дори изглеждаме поизперкали smile.gif ) хора са я предупреждавали, че някой нещо се е опитвал да й обясни ...

Егоизъм, съвест ... никъде не съм употребила тези думички. Защото и не съм точно запозната със случая. Понякога хората постъпват наглед твърде егоистично, а се оказва, че не е умишлено, а някак по детски, непринудено, несъзнателно (което за съжаление не помага!) или както казва didi_ts, това може да е емоционална зависимост и от нейна страна включително. Аз също съм предупредила за това:

Но тук има и една уловка, тъй като Вашето щастие, така сте го изградили, че е обвързано и зависи от околните, та Вие сте в една много крехка позиция - ако някой от тези, от които зависи Вашето щастие и въобще положение в живота, вземе, че се изнесе от живота Ви, тогава ...?

Но каквото и да е, това положение си е доста далеч от хармонията, както самата daniela71 забелязва.

А на princessa какво да кажа ... ако някой си мисли, че след като не го хващат, то може нон-стоп да лъже, или краде (не само материални неща, ами включително време, чувства,...), или каквото и да е, което ощетява другите и ще си е Ок - ами това е негово право. И е свободен да го върши. А свободата, както знаем, си върви в комплект с отговорността. И друго знаем - безплатен обяд няма. Така че, на печелившите - честито! Докато има време да им се честити, разбира се, че след това няма да е до честитки работата. Както каза и Божидар, това са си природни закони, няма нужда да се позоваваме на морал.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Ние сме във форум,в който се предполага,че всеки е търсач на Истината.

Ако не е,не знам какво прави при "идеаалистично настроени и поизперкали хора",както чудесно

ни описа Диана.

В никой от постовете нямаше осъждане или упрек към г-жата.

Всички казват простата истина, при това доста меко.

Божият план ще се развие според нивото на осъзнаване на душите,участващи в него,

необходимите им кармични уроци и изборите,които правят.

А изборът е този,който може да промени всичко и всички за добро.

3d_077.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Той се страхува за себе си!

Ти се страхуваш за себе си!

Вие се страхувате за вас си!

Ами измислете нещо.

Според мен, каквото има да става ще си стане. Да се страхуваш предварително е много тъпо. Че кой не го прави?

Да, в света нищо не е вечно. Което е започнало ще свърши. Което е родено ще умре.

Защо потърси друг мъж в живота си? Нали си имаш свой?

:)

Явно е, че нещо не ти е стигало, че нещо не те е удовлетворявало и че не намираш това, което търсиш в съпруга си.

Едно, според мен е ясно - докато не откриеш онова нещо, което би те изпълнило изцяло, то ще го търсиш навред. Ще ти кажа истината - то не е вън, а е вътре в теб.

Когато го откриеш няма да имаш нужди, нито страхове. Няма да се чувстваш заплашена от самота, от неразбиране, от загуби, от изоставяне, от липса на любов.

А когато видиш същото това нещо, което е в теб, че То присъства навред - във всички и всичко, тогава с който и да си, където и да си, каквото и да вършиш, ще си щастлива.

Всички ние търсим и искаме щастието за себе си. В това няма нищо лошо. Напротив, това е естествено.

Но нека не търсим щастието за сметка на "другите"!

Препоръчвам ти (а и на всеки друг страдалец) да гледаш ето този филм:

Rab Ne Bana Di Jodi - Двойка Създадена от Господ (2008)

http://zamunda.net/d...s.php?id=216650

ето и две песнички от него:

http://www.youtube.c...eos=v3BMmVmj_Wo

http://www.youtube.c...feature=related

Как да се намери онова, което е вътре и което те освобождава от страх, ревност, гняв, отмъщение, омраза, агресия и пр. ?

Методи има навсякъде. Учението преподадено от Беинса Дуно е един от тях.

Препоръчвам по въпроса също "Възгледът на Тантра" от Ошо

http://www.spiralata...F0%E0+%F2%EE%EC

и

БхагавадГита:

http://www.spiralata...%E4%E3%E8%F2%E0

:yinyang:

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Да, Диана е права.

По-лесно е да сме милични и любезнички.

Но

Щом се е появила жена, с която евентуално ще се женят, то скоро всичко може да излезе наяве.

Не ми се коментира как моя приятелка бе в положението на мамената кандидат-булка.

Не че всички не й казвахме, че той си е дон Жуан, но все пак тя - влюбена и загубена.

Е, истината лъсна и той биде много опозорен и пред родители, и пред приятели...

Накрая Дон ЖУанът разбра, че е време да порасне.

Как?

Чрез болка?

Каква?

Поради разразилия се скандал, то славата му се бе разнесла и именно една жена, в която той се влюби го отхвърли заради миналото му недостойно поведение... и така си остана да си ближе сам раните...

Редактирано от Viki3
Линк към коментар
Share on other sites

Може да си създадете комуна : ти, мъжа ти, децата ти плюс другия мъж, бъдещата му жена и бъдещото му дете и заедно да правите и отглеждате деца. Така най - лесно ще си разрешиш противоречията. Успех ! :feel happy::sorcerer::3d_128:

Линк към коментар
Share on other sites

Няма противопоставяне между помощ и любезност! Когато човек е объркан, той преди всичко има нужда от сърдечност, от обич. Има нужда да бъде обичан! И през тази обич, леко и меко умът му се насочва.

Лесно е да опрадваеш грубостта, съденето, вкарването в нечии морални яреми и релси.

Човек е като дете. Още повече е дете, когато е в противоречие и е объркан. Когато приемеш с любов и гушнеш това дете с вибрацията на сърцето си, доверието му е твое. Тогава двамата може да осъзнавате, разбирате, променяте! В интернет кастренето може и да върши работа - понякога. на живо обаче още по-малко. Дори и кастренето се прави след печелене на доверието, резонанс, през постоянната плътна връзка на разбирането и душевното сливане! Както и да е - виждам, че експерти много ...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.Имам крещяща нужда от вашите съвети,насоки и мнения. ...

Всъщност възможните решения от твоя страна не са много. Напиши си ги на едно листче и после ги развий едно по едно напред във времето, като се опиташ да обхванеш по-дълъг период. Направи по два-три сценария за всяко решение: най-лош, среден и най-добър. Опитай се при разработването на сценариите да влезеш в положението и на останалите (деца, мъже и др.). Ти познаваш въпросните хора по-добре отколкото участниците във форума, които са писали или ще пишат досега в темата, затова единствено ти можеш да прецениш как би ги засегнала при различните варианти на избор, който имаш.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...