Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрологията и човешките взаимоотношения


Recommended Posts

От няколко дни намерих един руски сайт за съмвестимост и пускам даните на много хора.Мисля че има доста точни попадения.Това ме наведе на един въпрос.Някои хора просто не са съвместими.Други са съвместими.Има хора които не са съвместими с кармични обвързаности,други са съвместими с кармични обвързаности.И това ме накара да се замисля ,ако да кажем започваме връзка какво е по-доброто за нас.Естествено че ще предпочетем да сме съвместими,но дали това да е с някаква кармична обвързаност или не при условие ,че ако това е нашата карма няма да я избегнем.Тогава кой е по-удачния вариант да споделим това и да преминем с най-близкия ни човек през това или не?

Линк към коментар
Share on other sites

Да, и на мен ми е било интересно, обаче колкото повече се занимавам с това, толкова по-малко ми се ще да давам съвети кой с кого.

Предпочитам да давам обяснения - какво и защо може да се очаква между двамата, кое ще върви по мед и масло и къде ще има противоречия и разминавания .... Включително какво може да се направи - от страна на единия и от страна на другия, какви промени, отстъпки, компромиси; трудно ли ще е, лесно ли и т.н.

Другото е ... не знам чий избор: на хората или на съдбата/кармата - тук вече попадаме в други теми, които и в момента са актуални - например тази.

Линк към коментар
Share on other sites

Другото е ... не знам чий избор: на хората или на съдбата/кармата - тук вече попадаме в други теми, които и в момента са актуални - например тази.

~ въпрос на избор, обусловен от това, колко Любов излъчват и пулсират сърчицата ни...

PICT1475.JPG

Линк към коментар
Share on other sites

От няколко дни намерих един руски сайт за съмвестимост и пускам даните на много хора.Мисля че има доста точни попадения.Това ме наведе на един въпрос.Някои хора просто не са съвместими.Други са съвместими.Има хора които не са съвместими с кармични обвързаности,други са съвместими с кармични обвързаности.И това ме накара да се замисля ,ако да кажем започваме връзка какво е по-доброто за нас.Естествено че ще предпочетем да сме съвместими,но дали това да е с някаква кармична обвързаност или не при условие ,че ако това е нашата карма няма да я избегнем.Тогава кой е по-удачния вариант да споделим това и да преминем с най-близкия ни човек през това или не?

ris_78, би ли споделила сайта?

Благодаря :)

Линк към коментар
Share on other sites

Диана дава едни добър подход за това, как да се подхожда в случаите на синастрия, макар че Астрологията е практична наука и ако имаш смелост и сили да понесеш отговорност за мнението си, без проблем може да се каже " кой с кого, а и до къде".

А що се отнася до "кармичните обвързаноссти", то явно на някой му се иска да вижда неща които ги няма, а и ако идем крачка напред, да имаме готово алиби затова защо "връзката ми не просъществува", или "Защо не мога да се откажа от него". Казано с други думи, имаме си готово оправдание за неспособността да общуваме и неумението да се справяме в социална среда.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...