Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Обучение на тема „ Развитие на самонаблюдението, като част от самопознанието”


Recommended Posts

Здравейте Приятели

Започва първото по рода си обучение на тема „ Развитие на самонаблюдението, като част от самопознанието” в контекста на междуличностните отношения. Обучението се провежда в рамките на 1 ден и е БЕЗПЛАТНО.

Датите са както следва: за Варна 10.07.2010 и София: 24.07.2010.

Фокус в обучението са следни области:

- Добро ли е самонаблюдението ни и какво ни убягва? Защо?

- Емоциите като част от отношението към самите себе си.

- Личното предизвикателство и промяна.

- Индивидуален модел за разбиране на личността ни.

Продължителност:

В зависимост от групата и желанието и за предизвикателства, обучението ще продължи от 9.30 до 23.00 с почивка от 17.30 до 20.00.

Какво представлява методът:

Групов тренинг за повишаване на себепознанието базиран на интегративната система „Психология на потенциала”. В тренинга, ще провокираме вашите представи за предизвикателства, пред които се изправяте. За да разберем, как може да променим крайния резултат ще тръгнем от системата, която управлява нещата в живота ни – НИЕ, нашите способности, умения, опит, знания, навици, очаквания, мисли, действия, чувства емоции, възможности....(да продължавам ли ?) и дали имаме нужда от UPDATE? J

Ще подредим представата за нас, ще проверим кое ни върши работа и кое не. Затова денят (за хората поемащи предизвикателства) свършва късно, тъй като ще проверим на практика, кои от нашите умения и способности дават положителни резултати в реалния живот.

Прочети повече за SELF IMPROVE програмата на адрес http://www.training-...om/?page_id=405

Място на провеждане:

Околностите на Варна, Плажът и нощна Варна

За София мястото ще бъде уточнено допълнително

Необходима екипировка:

Изследователски дух

Постелка(шалте), кърпа за плаж ако решим да ходим

Хапване и вода - до 17.30

За кого е подходящо:

За всеки които е решил, че иска да направи нещо по-различно от обичайното в събота.

За тези от Вас, които имат желание да се запишат са следните координати:

info@training-improve

Skype: training-improve

GSM 0887 821 447

Водещ на обучението: Георги Тодоров

За тези, които не ме познават ще се представя на кратко:

Казвам се Георги Тодоров, имам бакалавъска степен по Психология и магистърска по Организационно поведение и консултиране. Работя в сферата на личностното и организационно развитие чрез развитие на човешкия потенциал. Разработвам и провеждам обучения от 2003 година.

Опита си като психолог съм натрупал като експерт обучение и развитие по проекти за управление на конфликти и семейна медиация, управление и въвеждане на промяна, ефективна комуникация и работа в екип. Провеждал съм обучения и превенционни програми за деца и юноши в неправителствени организации. Участвал съм в семинари за личен опит, работни групи, психодрама. Придобил съм консултантски опит при диагностика на екипи, управление на групи, повишаване на груповата ефективност; наблюдаване и изследване на междуличностни взаимоотношения в действие.

В момента съм управител на T`IМPROVE. Автор на системата за личностно развитие „Психология на потенциала”. Имам частна практика в областта на груповото и индивидуално консултиране, диагностика и корекции на личността в индивидуален и групов контекст.

Публикува се с разрешение от администратор

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...