Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Креми (късметче)

Среща във Варна през юли 2010

Recommended Posts

Привет! Утре пътувам за Варна и ще съм там 3 седмици.

Ако има желаещи, уточнете ден и час ( защото варненци работят през лятото и по това се познават - белички са! :) )

Аз няма да имам постоянно нет, но се надявам да се информираме взаимно с тези, които ме познават на живо.

Щастливо и ползотворно лято на всички!

Сподели това мнение

Креми, въпреки че не съм от Варна, но ще ми е драго да се видим. Планирам да направя обиколка из България, за да се срещна с приятели. На 20 и 21 юли ще бъда във Варна, на 22 и 23 юли - в Бургас, на 24 и 25 - в Пловдив, а на 26 и 27 юли - в София. На когото съм похлопал на сърцето, може да ми се обади, за да се уточним за евентуална среща - може да е групова, може да е и индивидуална. Сърдечни поздрави от мен! :)

Сподели това мнение

Тогава ето моето предложение - на 20.07. от 18 ч. пред входа на х-л "Черно море".

Това не изключва и други срещи. :)

Сподели това мнение

Мисля, че това е едно много добро предложение!! :feel happy: Много ще се радвам да ви видя и да се запознаем :) Дано още някой се включи към нашата мини-среща:rolleyes:

Сподели това мнение

:dancing yes:Аз също съм във Варна по това време. А часът може да се промени.

Сподели това мнение

Привет! Рядко имам възможност да пиша. Преди вторник ще сепостарая да погледна пак. :)

Сподели това мнение

Както с Диан, с когото се познаваме, така и с други желаещи, на които този час не им е удобен, може да се видим и индивидуално. Така че аз не виждам проблем. Нека да си остане същият ден,час и място!

Сподели това мнение

Значи остава утре(20.07) в 18.00 пред хотел Черно море. :dancing yes: Ще ми бъде приятно!

Сподели това мнение

Креми, въпреки че не съм от Варна, но ще ми е драго да се видим. Планирам да направя обиколка из България, за да се срещна с приятели. На 20 и 21 юли ще бъда във Варна, на 22 и 23 юли - в Бургас, на 24 и 25 - в Пловдив, а на 26 и 27 юли - в София. На когото съм похлопал на сърцето, може да ми се обади, за да се уточним за евентуална среща - може да е групова, може да е и индивидуална. Сърдечни поздрави от мен! :)

В Бургас къде ще се състои срещата?

Сподели това мнение

Ехо, варненци - имаше ли среща? Сухи ли сте? :D

Аз тръгнах от Евксиноград (понеже Иво каза: "Няма страшно, гмуркай се - животът е пред теб!":3d_007: )..

Обаче, потопът се изля безмилостно отгоре ми (цели два пъти), затънах в кал до уши, плавниците отказаха... и се прибрах безславно обратно m069.gif.

Разказвайте вие какво, как, къде.. и така нататък m121.gif

Сподели това мнение

И аз съм близо до Варна и до последно се чудех дали да дойда, докато не заваля и загърмя. :)

Сподели това мнение

Срещата беше много приятна :dancing yes:гледахме дъжда в центъра от едно кафене в което правят мнооого видове кафе. Много говорихме, посмяхме се, поразказахме си това - онова. Бяхме 7 човека. Беше приятно. А лятото е пред нас срещи много, по принцип с Късметче планираме една плажна среща в четвъртък, ако има интерес........ заповядайте.

Сподели това мнение

Както с Диан, с когото се познаваме, така и с други желаещи, на които този час не им е удобен, може да се видим и индивидуално.

Не си спомням откъде се познаваме, това явно остава за бъдещи срещи, във Варна или другаде.:)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this