Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Добре дошли в Порталът 2.0

Recommended Posts

Добре дошли в Порталът 2.0,

Благодарение на усилената работата от началото на годината до сега и на финансовата помощ на всички, които се отзоваха, имам удоволствието да ви представя:

Порталът 2.0

Какво е новото в тази версия на сайта:

- напълно нова навигация на основния сайт

- напълно нова структура и дизайн

- напълно нов модул за статии

- напълно нов модул за клипове

- множество други дребни подобрения

(остават някои довършителни работи)

Наслаждавайте се!

Сподели това мнение

Благодаря!

Сърдечни благодарности за огромния труд!

Оценяваме и се наслаждаваме!

Сподели това мнение

Ако имате някакви предложения или пък да споделите какво може да се подобри още, или пък конструктивна критика за новия дизайн и организация, пишете също.

Сподели това мнение

И на мен ми харесва!

Много е живо и атрактивно така с картинките към статиите, клиповете и т.н.; има повече възможности във всяко едно отношение. :thumbsup2:

Само ... малко ми липсва топлата гама. На това синьото ще подхожда и ще го стопля/освежава малко оранж примерно.

Не мога да преценя лесно къде да се включи този цвят - може би фона на някои от надписите: Новини, Избрани статии, Избрани клипове, Нови теми и мнения ... вместо отново тъмно син да бъде оранжев :hmmmmm:.Та и вътре във форума може да има оранжевко - пак във фона на надписите: Нов отговор, Нова тема, Публикуване и т.н.

Или пък буквите на тези надписи да са в оранжево ... най-добре да се опита как ще изглежда добре.

А може просто самото синьо да е по-топло, например нюанса на фона на активната страница горе в менюто: Начало, Статии, Клипове, Форуми ... е много приятен.

Сподели това мнение

.. ако може и малко розовко тук-там, много ще подхожда на сребристо-синята гама :sorcerer:

Всичко друго е много фешън. Браво, Иво! Това програмирането, значи, ти е в кръвта - сигурно ти е присадка от анунаките :thumbsup2:

Сподели това мнение

Иво ,поздравления и от мен!

Сегашният дизайн е по-топъл и по-интимен.Няма да правя задълбочен анализ на цветовете и тяхното значение.Както боядисването на стените вкъщи-мнения много.По-важното е да не е претрупано и да носи една основна идея.А синьото има връзка и с водата ,и с небето.А такива снимки в сайта има много.Синият цвят има връзка и с думата СВОБОДА .А тя е ключова за човешкото развитие.

Другото важно условие е нужната на потребителите информация да се намира бързо и лесно.Това е направено по един много добър начин.

Но ако това е продукт на професионализма ти /в който не съм се съмнявал/, то от особено значение е ,че част от положителните промени са и благодарение на финансовата помощ на някои от потребителите.Наистина това е много важно постижение,защото поддържането на един такъв сайт струва доста пари.

Това е много добра крачка към ''високия идеал'' в братските сайтове.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега