Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Донка

"И очите ми видяха Изгрева" - отзиви на читателите

Recommended Posts

Titul_1_copy.jpg

Страници из историята на Бяло Братство, Спомени.

Първо българско издание

Издателство „Бяло Братство", София, 1999 г. ISВN 954-8091-85-2

Снимка на първа страница на корицата: „Поляната на Изгрева - Паневритмия с Учителя"

Спомените на Николай Дойнов "И очите ми видяха Изгрева" бе обработена в Работната среда на електронния архив и публикувана в Електронната библиотека - раздел Книги със спомени за Учителя с неоценимата помощ на сътрудниците на Портал Уики. Огромно благодаря на всички за безкористния труд и отделеното лично време!

Приятели, в тази тема ви каним да напишете вашите впечатления от прочетеното и/или да споделите с останалите потребители откъсите, които са ви впечатлили най-силно. 60.gif

При една от последните му нощи, Той каза: "Обичайте всичко, което аз обичам и на което аз се радвам. Служете На всичко, на което аз служа. Любете всичко, което аз любя. Аз отивам за вашето добро и за доброто на България. Не смущавайте Духа ми, радвайте се и веселете се за Мен. Не се обличайте в други форми, освен в която съм ви облякъл. Времето е кратко, будни бъдете и не се отчайвате. Всички ще тръгнат с по-голяма ревност. Моето дело не е само тук, то ще продължи и горе, верни бъдете на призванието си. Мир ви давам на всички и приемете Го. Една малка работа се свърши!"

Заветни думи на Учителя

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

OmShantiMandala-Sm.jpg

Любов и Благодарност за всички положили усилия!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this