Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Автобус от София до Рила? 2010


Recommended Posts

Здравейте,

Искам да попитам дали някой може да ми даде информация за автобусите до Рила, които тръгват от София? До колкото разбрах тръгват от мястото на Учителя в София. Някой може ли да ми разясни от кога започват, в колко часа тръгват и дали трябва преди това да се резервира място? Специално ме интересуват автобусите на 2ри август, ако някой може да ми даде и някакъв телефон за връзка, също ще бъде от полза. :)

Благодаря предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей,

има организиран транспорт и тази година. По-подробна информация ще ти дадат от Бялата къща. Телефонът е: 02/ 963 4313.

Хубав престой на Рила! :)

Редактирано от Zornica
Линк към коментар
Share on other sites

Обикновено след 25.07 се изпраща писмо до групите.Може би се изчаква да слезе работната група ,която подготвя лагера./навярно днес това ще стане/,за да се знаят необходимите подробности. Най-често основен координатор на качването са сестрите от Бялата къща.Но понякога те се превръщат в'' телефонни секретарки''.А и те имат своя работа.Може би ще е по-коректно да се изчака официалното писмо с подробностите и GSM на отговорниците ,които са се съгласили да бъдат такива.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...