Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рок& Метал - 2


Eлф

Recommended Posts

Покрай песничката която Станимир пусна в другата тема си пуснах още нещо на

Nightwish-

А това ми е най- любимото и дълго време беше част от подписа ми във форумите -

http://www.youtube.com/watch?v=6UztEfwHt14

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да попитам всички вас за нещо... Пак за музика...

От много места чувам отрицателни мнения за хард-рока и метъла...

Аз слушам такава музика и тя освен, че ми харесва, ме кара да се чувствам добре...

Е те това не разбирам...

Кое му е лошото... Щом носи добро... ?!?!?!

В прав текст - на който не му харесва да си ходи на майната. Любителите на долнопробната крадена цигания, наречена чалга (тука ще цензурирам, щото нямам желание да хвърча от форума)..... Рока е истинска музика и ще живее вечно. Метъла е за хора, които знаят кои са и какво искат. Който се дрънка е нещастник.

Редактирано от AriesWildChild
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Червена роза

за всички фанатици, тайно копнеещи за земното...

-------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

да си призная от малка съм фен на Megadeth (може би от 13 годишна) - дори на Sonysphere най много се зарадвах на тях..за добро или лошо израснах с тях както и с други групи (Helloween).напоследък излязоха страхотни албуми на тях и на много яки групи - Maiden например ако някой се заслуша в текстовете в новия им албум ще види че няма нищо нередно в рока като цялосто - от малка си мисля че ходя по лош път с мойте метъл увлечения - но покрай новите неща виждам тази музика като една от най-стойностните(поне в момента най-големите банди доказват това) и в момента дори вървя с кеф по него като допълнение на това което уча и развивам

Линк към коментар
Share on other sites

Поздрав за теб, Гарванче, с феноменалния глас на Михаел Киске: 23018.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Поздрав за всички рокаджии фейсбукари. :3d_052::3d_146:

Judas Priest feat. Hristo - Nostradamus

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1520274976693&saved#!/video/video.php?v=1520274976693&comments

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...