Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Недиагностицирани симптоми? Съвети.


Recommended Posts

Здравейте .Преди два месеца започна да ме сърби цялото тяло,след няколко дена ми прилоша и имах разстройство ,гадене и втрисане,отпадналост,няколко дена след това започна да ме боли гърлото ,имах постоянно къркорене на стомаха, болки в задната част на главата и врата,схванатост на врата и раменете,парене в шията и зад ушите,сърбеж в ушите,болки в ставите и парене в мускулите.Всички тези симптоми се редуваха,това продължи два месеца.Някои симптоми отминаха сега останаха само парене и бодежи в гърлото и под челюста,отпадналост .Пуснах си кръвни изследвания доктора каза че всичко е нормално ,тест за хив и хепатит Б бяха отрицателни ,незнам какви други изследвания да си пусна .Доктора каза че това всичкото е от стрес и да не се притеснявам.Какво ще ме посъветвате вие.Благодаря предварително.

Редактирано от svetla78
Линк към коментар
Share on other sites

С такива симптоми могат да бъдат доста болести.Трябва да ''изредиш'' поне 5-6 специалисти,за да ти кажат какво точно ти има.Навярно са ти направили основни изследвания: /за диабет,анемия.../.Без деферинциална кръвна картина /http://www.medicine.bg/izsledvaniya/diferencialna-kravna-kartina-dkk / ,изследвания на ензимите / http://www.doctorbg.com/page.php?id=12344 / .....трудно някой може да постави точна диагноза от разстояние..Има вероятност да е и начална степен на едни от най-коварните заболявания на Запада /от претоварване и нервно напрежение/.Последната им фаза е пълно блокирване на организма.Съветът ми е да си направиш по-пълни изследвания.и да се опиташ да успокоиш нервното напрежение с упражнения,билки,дишане...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Светла, ето какво намерих за твоя проблем:

Имах проблем със сърбежи по кожата на цялото тяло от 8г. лекарите ми казват ,че не са сигурни от какво е ,че не е алергия и ме оставиха да се мъча.Бях неадекватна ,когато идваха тези дълги дни по седмици с кратки паузи за по 3 дни последната година.Нещата излизаха от контрол- не можех да спя, сваляла съм си кожата на мест,на други съм имала синини от натискане с пръстите по кожата.Този,човек за 1 ч. преглед установи проблема и съмо с едно хапче за секунди така ми повлия, че ми идваше да заспя в кабинета му.Още на същата вечер сърбежите намаляха на 40% а, на следващата се гъделичках сама пред семейството си ,за да им покажа,че кожата ми е успокоена.Искам да се обърна към всички който все още се колебаят дали да потърсят помощ от хомеопат.Не можете да си представите,колко ценно време на благодат и щастие пропускате.За всички онези ,които като мен се чудят как ще протече ЛЕЧЕБНАТА КРИЗА,защото сме чували различни разкази как проблема се усилва за няколко дни е аз нямах такава криза.Самият хомеопат ми обясни ,че няма да има такава криза.Аз естествено очаквах обратното,но си останах само с чакането.Мили приятели когато намерите точният човек стават вълшебства.

цитата е от bg mamma: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403982

Линк към коментар
Share on other sites

Вече коментирах,че симптомите са много.Дори и някои да са ''позаглъхнали''.Само един сърбеж може да е от алергия,кожно заболяване,диабет,проблеми с нервите...Наистина трябват повече изследвания.

На ''първо четене''-отслабване на имунната система...Опитай някакви имуностимулатори...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Напоследък много хора имат симптоми, които не могат да попаднат в графата на никоя известна диагноза. Аз също имах такива известно време..

Причината е, че дразненията са предимно във финоенергийната структура, а не са се изявили в клетъчната структура на физическото тяло.

И преди такива дразнения е имало, но хората не са били толкова сензитивни, че да ги усещат рано. Усещали са ги едва когато вече се е появявало изменение във физическото тяло.

Такива оплаквания перфектно се повлияват от Лечение с прана.

От хомеопатия също, защото тя е пренасяне на енергията чрез физически носител ( т. нар. хомеопатично лекарство).

Светла 78,

правилно ти е казал докторът, че е от стрес. Това е обаче доста общо. По симптомите мога да предположа, че 3 до 10 ( 12 ) месеца назад си променила нещо в обкръжението си. В доста негативен план. ( Може да си очаквала нещо добро, а да си останала неприятно изненадана.) С правилна диагностика може да се конкретизира още. Каквото и лечение да предприемеш, паралелно се постарай да си върнеш спокойствието, дори с цената на известни финансови загуби.

Успех!

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Светла, заповядай на тази лекция http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=13842&hl=

Ще научиш нещо ново, което те касае. Лектори сме една приятелка и аз.

Линк към коментар
Share on other sites

Симптомите ти са много хаотични и по цялото тяло, това е от нерви или стрес както правилно са ти казали лекарите.

Според мене си абсолютно здрава,

Горещо ти препоръчвам ставната гимнастика на Норбеков. Тя помага не само на ставите, а за постигане на баланс и синхронизиране на енергиите във всички органи и клетки на организма.

Но е нужно да изпълняваш упражненията не механично или против волята си, просто ей така да ги пробваш,

А с ясното съзнание, че те ти помагат, с желание , с ведро настроение и Усмивка

Ето и видеото, на руски е, но се разбира всичко по картинките

ПП, защо видеото излезе тук? Аз исках да дам линк, да се отвори в нов прозорец, за да не товаря сървъра.

ще го напиша пак vimeo.com/1552006

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...