Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паневритмия в Бургас


Recommended Posts

В Бургас Паневритмията танцуваме на поляна, разположена между големия паркинг преди пътя за Черноморски солници и Колежа по Туризъм (в миналото - ЦУРК). Тръгва се от паркинга на запад (с гръб към изгряващото слънце), пресича се жп-прелез, ограден с предпазни парапети, върви се около стотина метра по алеята към ЦУРК-а и вляво се открива поляната.

При нас началото на Паневритмията не е в постоянен час, а се премества според часа на изгрева. Най-ранобудните посрещаме изгрева на брега на морето. След десетина-петнадесет минути отиваме на поляната. Следва наряд. След това шестте упражнения. И после - Паневритмията. Например днес Паневритмията започна в около 6.45 часа.

В делничните дни сме около 25-30 души. В почивните дни сме повече на брой. Приятно ми е да спомена, че тази година сме доста по-многобройни, отколкото през миналата година.3d_044.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес В Бургас се завъртя вълшебна Паневритмия! :sorcerer: Около 50 души, жива музика (две цигулки, китара+вокал, свирка). Песни. :3d_052: Честване на Св.Марина. Прекрасно. След това - в едно кафе на плажа. Всички на масата ми се виждаха особено красиви! Чак се прехласвах да ги гледам. Какво излъчване! Животът е красив и изобилен...:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

а тази паневритмия, която се играе всеки четвъртък от 18.00 часа в дома на НХК-то

пак вие ли я организирате? все се каня да дойда, но малко ми е рано, не успявам

Линк към коментар
Share on other sites

а тази паневритмия, която се играе всеки четвъртък от 18.00 часа в дома на НХК-то

пак вие ли я организирате? все се каня да дойда, но малко ми е рано, не успявам

Да, mvm, курсът е организиран от бургаското братство.

Освен това ние, в намален състав, през целия период от 22септември до 22март, независимо от атмосферните условия, посрещаме всеки ден слънцето, провеждаме наряда, играем 8-те и 21-то упражнения.:3d_097: А от 1-2 седмици броим дните, оставащи до 22 март, както новобранец - дните до отпуската:3d_146:

Редактирано от НелиТ
Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

На 02 февруари в 18.00часа в Бургас, в клуба на ББ на ул."Камчия"№6, започва курс по Паневритмия.

Телефон за контакти : 0895800958, Иван Атанасов.При голям брой участници, след първата сбирка ще се наеме друга зала.

Редактирано от НелиТ
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...