Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Кой на коя ложа служи?


Диана Илиева

Recommended Posts

Ники, ако може по - накратко. Сега (а и по принцип) нямам особено желание да прочета редове с цитати отнасящи се за нещо, което може и по - накратко да се каже, пък и в момента нямам много време.

Линк към коментар
Share on other sites

Ъйййй Иц, рая и ада се намира в пространството м/у ушите.

Аз да попитам Ники, щото в тоя ъгъл на вселената го открих. Това парче дето ще го пусна след малко явно ще да е от Бялата Ложа щото ми подейства мн. благотворно, ако знае и може да сподели в кратце за какво се пее в него ще съм много благодарна. Поздравки :)

[media=]

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Ники, ако може по - накратко. Сега (а и по принцип) нямам особено желание да прочета редове с цитати отнасящи се за нещо, което може и по - накратко да се каже, пък и в момента нямам много време.

Христо, :) колкото и каквото можах написах, както можах и както дойде. Ако ти е от полза, ок. Ако не ти е от полза, ок.

Може би някога ще имаш достатъчно време и разположение, и тези няколко реда няма да са ти пречка.

Бъди здрав!

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Ъйййй Иц, рая и ада се намира в пространството м/у ушите.

Аз да попитам Ники, защото в тоя ъгъл на вселената го открих. Това парче дето ще го пусна след малко явно ще да е от Бялата Ложа щото ми подейства мн. благотворно, ако знае и може да сподели в кратце за какво се пее в него ще съм много благодарна. Поздравки :)

[media=]

Не мога да ти бъда от в помощ.

Линк към коментар
Share on other sites

„Ако твърде дълго се взираш в бездната, бездната ще се взре в теб.“

Ако светлината ти е силна, бездната също ще се взре в теб. Да, във втория случай разбира се ще имаш какво да й противопоставиш.

За това дали черните магьосници имат страх от космическите закони, трябва да бъдат питани въпросните черни магьосници. Те при всички случаи обаче се опитват да избегнат или поне да забавят максимално последствията от тях.

Линк към коментар
Share on other sites

„Ако твърде дълго се взираш в бездната, бездната ще се взре в теб.“

Ако светлината ти е силна, бездната също ще се взре в теб. Да, във втория случай разбира се ще имаш какво да й противопоставиш.

...

Ако беше баба мъжка ....... :)

...да се взреш, да се обърнеш. Ако се занимаваш прекалено с бездната, си се обърнал към нея. С гръб към светлината. Откъде ще имаш светлина тогава?!

Линк към коментар
Share on other sites

Допускаш сериозна логическа грешка. Защо поставяш моите думи (Ако светлината ти е силна, бездната също ще се взре в теб) в зависимост от цитираните (Ако твърде дълго се взираш в бездната, бездната ще се взре в теб)? Моите думи са си верни само по себе си и за верността им няма никакво значение дали си се взрял в бездната или не.

Линк към коментар
Share on other sites

- Тук рядко идват хора. (старият будиски монах)
Хем е казал истината, хем ги е преметнал. Стар будистки хитряга. :D

http://www.beinsadou...=20#entry168238

- Като следваш пътя на просветлените със сигурност ще достигнеш на място, отвъд всички страдания. Това е начинът действително да помогнеш на майка си и на всички живи същества. (първият учител на Миларепа по магия)
Да не би да се има предвид, че след това ще може да се върне на Земята и да преподава на другите същества как да се освободят или се има предвид, че ще създаде една по - положителна ментална атмосфера за планетата ?

А относно твърдението, че ако гледаш към Бездната и тя щяла да погледне към теб : та тя все едно не си гледа към хората по принцип.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Не веднъж в сайта са споменавани тъмните сили. Виждали ли сте или поне усещали ли сте присъствието им? Би ми било интересно да се запозная с нечия опитност в тази посока. Ако никой от споменалите ги, не ги е усетил или видял, излиза че става въпрос само за вярване. И така да е, няма лошо. Обаче смятам, че съответните теми биха били обогатени, ако в тях присъства информация и за лични преживявания.

Линк към коментар
Share on other sites

Не веднъж в сайта са споменавани тъмните сили. Виждали ли сте или поне усещали ли сте присъствието им? Би ми било интересно да се запозная с нечия опитност в тази посока. Ако никой от споменалите ги, не ги е усетил или видял, излиза че става въпрос само за вярване. И така да е, няма лошо. Обаче смятам, че съответните теми биха били обогатени, ако в тях присъства информация и за лични преживявания.

 

Ше се радвам да определиш какво означават според теб "тъмни сили". Истинските тъмни сили или онези, които идват от тъмната душа на човека, защото това са 2 различни неща. 

 

Тук май всички са виждали първите, а са пропуснали вторите :)

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...