Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Царичина


Recommended Posts

Точно в момента гледам едно видео с Елисавета Логинова публикувано в сайта новотопознание. Логически малко се разминават нещата: тя контактувала с висш разум (учителите) преди 28 години; този разум искал да се разкрие този прадревен първи човек; обаче после след 28 години (когато тя издава сега нова книга) се оказало, че този разум й казал, че целта била всъщност експеримент: хората да се доверят на този разум и да работят заедно. Прегледайте и вие видеото, но нещата сякаш започват да издишат. Тя се опитва да печели пари от това. Няма лошо.

Друго също ми е много интересно (от чисто логическа гледна точка): ако тези учители наистина са искали да дадат някаква информация, защо информацията е подадена чрез стари знаци и различни древни писмености?

Иначе наистина има нещо там. Но вероятно на този етап не е момента да бъде 'намерено'. А може и да не е точно там.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето го интервюто за Царичина, което моят любимец Стойчо Керев провежда с Елисавета Логинова. 

Темата и за мен е интересна, на мнение съм, че няма дим без огън, наистина. Много въпросителни има, неслучайно. За момента си остава мистерия, към която можем да подходим с доверие или с недоверие... 

Линк към коментар
Share on other sites

В 22.07.2018 г. at 17:24, Кон Сивобелев каза:

Ако зависеше от мен разкопките там щяха да продължат докато се стигне до самото дъно...и на дупката, и на историята.

Там, в коридора, който са копаели изникнал невидим щит, поле, по техните думи и само няколко човека са могли да продължат да влизат навътре през него. Най-вероятно има някаква опасност около него, след като и Ванга казва да пазят войничетата, че и тях майка ги е раждала. А къде са тетрадките на Е. Логинова - ИЗНЕСЕНИ СА ЗАД ГРАНИЦА!!!

Редактирано от Прогрессор
Линк към коментар
Share on other sites

За мен този експеримент е успешен :) . А извода е : Човечеството излиза от животинската си фаза .Но все още се вижда страхът като мотивация в обществено политическия живот. Без да се коментира нищо по задълбочено , дали сме в състояние да направим нещо повече от направеното .  Достатъчен е факта ,че България излиза от СИВ и още не се знае как ще се определи . А вътре в държавата , :)  Нормално , когато се клати ,,земята" , да стискаш здраво  перилата  ,,забравяш че има небе " 

Линк към коментар
Share on other sites

преди 6 часа, Прогрессор каза:

Там, в коридора, който са копаели изникнал невидим щит, поле, по техните думи и само няколко човека са могли да продължат да влизат навътре през него.

И какво са видели като са минали?

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...