Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бъбречно каменна болест


Recommended Posts

Не знам май във Военно Медицинска Академия има метод със лазер.Това сподели един наш семеен приятел, беше ходил преди години, споделяше ужасяващи неща, много било болезнено.Нещо го мъчили човека, лазера разбива камъка, гадно.Не сме се виждали скоро, но добре се бил повлиял от тази манипулация. Скъпо

като метод, но може да са се променили нещата от преди пет години.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Всички медицински манипулации са временно отстраняване на симптомите,склонността за образуване на камъните ще остане.

Обърнете се към хомеопатия или лечение с прана-Ефективно,действат в дълбочина,влияят върху причините...

Бъбреците са органът,в който се ситуират страховете и проблемите в отношенията .

Необходимо е да се промени начинът на мислене в тези области.

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Обърнете се към хомеопатия или лечение с прана-Ефективно,действат в дълбочина,влияят върху причините...

Бъбреците са органът,в който се ситуират страховете и проблемите в отношенията .

Необходимо е да се промени начинът на мислене в тези области.

Здравей. Не мисля, че това би могло да разреши проблемите с образуването на камъните - нито каквато и да било хомеопатия или пък прана.

А това за мисленето също не мисля, че е така, защото човекът има проблемите от дете/ невръстно дете/, едва ли тогава е мислил за тези области:).

Плюс това на него няма да му е първо разбиване на такива камъни, органът има способност да ги образува, независимо от диети и храни, така че това трябва да се отстранява, но няма да стане с това, което посочваш ти.

Попитах просто дали някой знае място и цена на такъв тип процедура!

Линк към коментар
Share on other sites

Защо да не се разбият камъните, нека се разбият. Всичко трябва да се използва.

Но явно камъни постоянно му се образуват, значи трябва да се намери коренната причина.

Няма значение дали човекът е бил невръстно дете, той носи от дете това мислене, което явно го има в някой от родителите му.

И не точно органът образува камъните, защото има способност за това, а ги образува, защото човекът има грешно отношение към хората.

Ти съвсем ясно може да видиш това като се загледаш в отношението на този човек към половинката му и го сравниш с отношението на някой от родителите към половинката му. Отхвърляне на половинката, постоянно недоволство от нея, невъзможност да се прощават "прегрешенията" на половинката. Тези неща може и да са незабележими, но всеки може да ги види като се загледа.

Линк към коментар
Share on other sites

Говорим на различни езици !!!

За мен това с "мисленето" и отношението са пълни безсмислици.

Попитах нещо съвсем просто, ясен отговор няма и да получа !!! Съвети не искамsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Говорим на различни езици !!!

За мен това с "мисленето" и отношението са пълни безсмислици.

Попитах нещо съвсем просто, ясен отговор няма и да получа !!! Съвети не искамsmile.gif.

Жур, специално за теб намерих това:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=474870.0

Хората споменават и Токуда, 400-500 лева. Лично аз бих ти препоръчал Александровска.

Прочет, сравни, след това трябва да се иде при личния лекар за направление.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Може би за конкретният случай съм закъснял,но ако има интерес,праничното лечение дава добри резултати и то в кратки срокове.Страничният ефект от това лечение е,че има хора,които отричат без да разбират и създават безпочвени страхове.

Линк към коментар
Share on other sites

За да съм по-ясен,например питали са ме с какво право разглеждам аурата на някого или защо си позволявам да се меся?А защо да не го правя,аурата е на показ.И ако някой близък,загрижен потърси съдействие,защо да не направя някои корекции.Това е спорна тема и за това я поставям тук-до колко имаме право да се месим?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 years later...

Аз също многократно съм имала проблеми с камъните в бъбреците :( От опит мога да кажа, че ми помага чай от дръжките на череши. Като цяло черешите са много подходящи за такива проблеми, но сега не е сезон :( Естетсвено остава чай от червени боровинки, мечо грозде, златна пръчица :) Успех на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...