Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Еньов ден


Guest valentinus

Recommended Posts

gallery_377_70_72271.jpg

gallery_377_70_7578.jpg

gallery_377_132_34480.jpg

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

24 Юни 2012, Еньов ден на поляната над Симеоново. Никога не съм предполагал, че проливния дъжд който обилно ни къпа докато играехме, е такъв благодат. Божия благодат.

027638446.jpg?r=0

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Молитва за Еньовден  :3d_015:

 

Аз съм /трите имена, дата на раждане, посочете къде се намирате/.
Свързвам се със силите на Слънцето, Земята и Луната на растителното царство, на Логоса, на Слънчевата система и на съзвездията, от които някога животът е дошъл на тази планета.
Възраждам се отново и възстановявам своята оригинална вибрация на здрав и хармоничен човек, който сам управлява своя живот според собствения си избор и по собствената си свободна воля. 
Развързвам всички възли на негативни намеси, родови проклятия, магии, негативни чужди намеси, които са ме отклонили от пътя ми към любовта и светлината.Събличам „черната риза” на злото , болестите, неуспехите, грижите, нещастията и се раждам отново в духа и чрез духа, за любов, щастие, здраве,духовен напредък и благополучие.
Свързвам се с положителната енергия на моето родно съзвездие  и на съзвездие Рак, покровител на любовта , брака, семейството, майчинството  и раждането на живота.
Давам от хармонията, любовта и светлината на всички души, с които съм свързан на всички нива. Сега съм същество от Божествената светлина и енергия, която давам с любов на всеки, който пожелае това.Благодаря на силите на живота и на духа. 

"По пътя на спиралата",  Нина Ничева
 

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...