Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Неразбираем ефект от "Завета..."


Recommended Posts

Здравейте,

 

От два месеца горе-долу работя със "Завета на цветните лъчи на светлината" по зададените инструкции, като първите 10-на дни четох само тях за да се уверя, че съм разбрал как да го използвам.

 

Пускам тази с тема с апел за съвет за следния казус с тази прекрасна книга.

 

Наскоро кръвен тест показа, че имам повишени стойности при "девиация на ер. разпред/  RDW ", което доколкото прочетох най-вероятно е свързано с (лека) "анемия/ малокръвие". Това не е някакво особено откритие за мен, защото добре си знам, че сравнително лесно се изморявам и трудно се концентрирам откак се помня.

 

От насоките, които съм чел при такава "диагноза" се  препоръчват редовете за червените лъчи. "Проблемът" е там, че всеки път когато чета червените лъчи сексуалността ми драстично се покачва и в ума ми нахлуват смущаващи сексуални мисли и желания. По принцип имам положително отношение към секса, но в случая мераците ми прекрачват рязко интензивността на сексуалния живот, който имам с приятелката си от години. 

 

Да, може би ставам по-жизнен, но с тия силни чувства става трудно да свърша повече неща през деня, което всъщност е целта на упражнението.

 

За момента чета всички лъчи според предписанитя без червените (диамантените и аметистовите). Само четенето на червените лъчи има такъв смущаващ ефект, всички останали имат или неявен за мен или осезаемо положителен.

 

Може би интересен факт е, че почти винаги когато ми се е налагало да оправям нещо желязно (брави, ботлчета, гайки, запояване), усещам осезаем прилив на сили и балансираност. И малокръвието на лице, някой логичен символист веднага може би би предписал доза Марс в лицето на червените лъчи.

 

 

Как бихте тълкували ситуацията и какъв практичен съвет бихте дали? 

 

 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Докато не навършиш 33 години, не очаквай да получиш стойностен отговор и то по начина ,по който очакваш !

Има Един ,който е забранил това да се прави и онези, които следват стъпките Му няма да изневерят на препоръките Му!

Мир и Любов!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти, Томи, за отговора!

 

В другите теми доста свободно се обсъжда "Завета на цветните лъчи на светлината". Тъй като желая да спазвам правилата за използване на книгата за да се ползвам от нея, можеш да си полезен в тази тема ако накратко ми разясниш или ми кажеш откъде да намеря какво по-точно е забранил Учителя относно книгата. Освен трите инструктажа на края (имам виолетовата версия). Може и на лично. Бъди здрав!

Линк към коментар
Share on other sites

:) . Ние не посветените имаме на разположние един съветник , вътрешната хармония . Каквото и да правим , да потдържаме баланса , вътрешния мир . Да не допускаме стрес .

Там долу е една чакра не само за секса .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...