Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хомосексуалност - защо, накъде?


balans

Recommended Posts

Багира... психологията на децата ги предпазва, различна е. Децата не са пред опастност в ситуациите, в които възрастните са. Децата не се интересуват от нещата, от които възрастните, нито си задават въпросите, които възрастните си задават. Децата не могат да попаднат в ситуация, в която един възрастен би могъл. На децата един хомосексуален учител не може да навреди... не и в нормални учебни условия.

Но... ние не сме деца. Децата не биха мислили по темата, дали един учител... дали сексуална ориентация, дали цялото информационно поле...

... но има деца... рано осъзнали своята сексуалност или хомосексуалност...

Пътечки...

Именно, децата възприемат непосредствено скритите психични влияния... астрал. А фините тела на хомосексуалистите са пообъркани, поради смущения в полярността им (точно като физическото или по-ското то, като тях). Децата пък сега образуват своите фини тела, като използват средата.

Тази постановка въобще не е толкова проста, но няма и смисъл много да я обсъждаме, понеже ни липсва възможност да я разгледаме по-многостранно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Въпросът ми е според вас ако един хомосексуален надживее грешната си природа и през дадения си живот няма абсолютно никакви полови връзки с хора от същия пол, това означава ли че в следващия живот няма да е наказан по този начин? Аз съм такъв, но с ръка на сърцето мога да ви кажа, че ако можех да избирам, нямаше да бъда такъв. През целия си живот досега се чувствам виновен за нещо, което все не знам какво съм извършил през миналите си животи, но явно е било много лошо, щом съм наказан по толкова жесток начин. Казвам жесток, понеже наистина чувствам това като много жестоко наказание, по-жестоко и от най-опасната и мъчителна болест. Досега не съм имал никакви полови контакти, а и не искам да имам, докато не стана нормален човек. Инстината е, че открих преди време, че мога да харесвам и жени и да изпитвам сексуално влечение към тях, но за съжаление не е толкова силно. :( За любов няма да говоря, тъй като самият аз не знам кое е любов и би било кощунствено от моя страна, дори и само да си помисля за любов към човек от същия пол. Сигурен съм, че и другите като мен не са избирали да бъдат такива, лошото е обаче че започват да си мислят че е нещо нормално. А аз със сигурност не се чувствам в собствената си кожа като такъв. Искам да стана нормален човек като другите и искам да помисля за духовното си учъвършенстване, и в случай, че не успея да превъзмогна грешната си природа, то поне да не правя абсолютно никакъв секс през живота (знам че е трудно, но имам надежда). Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

Линк към коментар
Share on other sites

Това е част от духовното ти развитие. Това е една зависимост, не много по-различна от останалите зависимости, но доста по-силна от повечето от тях. Всичко тръгва от мисълта и въображението. Подсъзнателно си изградил определена представа, че хомосексуалните контакти ти носят удовлетворение и, въпреки че осъзнаваш погрешността на такава представа, то е достатъчно временно будността на съзнанието ти да бъде приспана (което се случва непрекъснато с всички хора) и фантазиите ти да вземат превес. Астралните желания са стихийни по природа и веднъж набрали сила много трудно може да им се противодейства, докато не бъдат удовлетворени. Решението може да дойде само когато се научиш да контролираш мисловния си процес и то непрекъснато, през цялото време. Да създадеш противоположен мисловен модел. Използвай самовнушение когато си в състояние на чисто съзнание. В тези моменти разгледай стоите желания и тяхната илюзорност, какво точно ги предизвиква. Когато видиш, че започваш да се надигат мисли и фантазии на хомосексуална тематика, опитай се да спреш да мислиш и фантазираш. Просто наблюдавай мълчаливо случващото се в и около тебе. С усилие на волята можеш да възпреш мисълта ти да поема в нежелана от тебе посока. Разбира се нужна е известна тренираност и будност на съзнанието.

Линк към коментар
Share on other sites

Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

Eдинствената книга която съм чел на "духовна тематика", толерираща хомосексуализма е "Древната тайна на цветето на живота". Според писателя й Друнвало Мелхиседек има 64 вида сексуалност, които човек изживява през различните си прераждания. И без да ги изживее, според него не може да претърпи "духовно развитие". Но може да не съм разбрал правилно.Затова, ако се интересуваш, прочети му книгите.

Линк към коментар
Share on other sites

Толерантен съм към хомосексуалистие ,няма лошо ,но за ги приемам като духовно заблудени хора ,като духовно заболяване.Скоро като дойде 2012г ,хората като се изправят в "стаята с огледалата" ( така я наричат Маите ) ,всичко по лека лека ще си дойде на място ,що се отнася до хомосексуалистите ,мисля че рязко ще намалеят след тая дата ,и с течение на времето ще изчезне като заболяване и хората ще забравят дори ,че е съществувало .

Линк към коментар
Share on other sites

Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

Здравей, kristian! Въпросите които задаваш са наистина с дълбоки корени и смятам че няма да съм в състояние да им дам смислени или пък изчерпателни отговори. Това което обаче мога да ти кажа със сигурност е отговорът на последния ти въпрос, който съм и цитирал - всеки човек е дошъл на Земята за да се осъвършенства. Тук е училището и полето в което душата получава условия да се развива и да расте. Вярвам твърдо в това! Затова не само че имаш право за се усъвършенстваш духовно, но и ти си се родил за това.

Как, пътят за това трябва да намериш сам. Приеми се какъвто си, благодари за това което ти е дадено и се всушай във вътрешния си глас. Той няма да те подведе в избора ти как да постъпиш!

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е според вас ако един хомосексуален надживее грешната си природа и през дадения си живот няма абсолютно никакви полови връзки с хора от същия пол, това означава ли че в следващия живот няма да е наказан по този начин? Аз съм такъв, но с ръка на сърцето мога да ви кажа, че ако можех да избирам, нямаше да бъда такъв. През целия си живот досега се чувствам виновен за нещо, което все не знам какво съм извършил през миналите си животи, но явно е било много лошо, щом съм наказан по толкова жесток начин. Казвам жесток, понеже наистина чувствам това като много жестоко наказание, по-жестоко и от най-опасната и мъчителна болест. Досега не съм имал никакви полови контакти, а и не искам да имам, докато не стана нормален човек. Инстината е, че открих преди време, че мога да харесвам и жени и да изпитвам сексуално влечение към тях, но за съжаление не е толкова силно. :( За любов няма да говоря, тъй като самият аз не знам кое е любов и би било кощунствено от моя страна, дори и само да си помисля за любов към човек от същия пол. Сигурен съм, че и другите като мен не са избирали да бъдат такива, лошото е обаче че започват да си мислят че е нещо нормално. А аз със сигурност не се чувствам в собствената си кожа като такъв. Искам да стана нормален човек като другите и искам да помисля за духовното си учъвършенстване, и в случай, че не успея да превъзмогна грешната си природа, то поне да не правя абсолютно никакъв секс през живота (знам че е трудно, но имам надежда). Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

Я слез на земята първо.

Нищо грешно няма нито в чувствата ти, нито във влеченията ти.

Изпитвай влечение към когото си искаш и няма нищо грешно, ти къде живееш?!

Айде стига вече тази тема да е толкова актуална в това нещастно общество.

Линк към коментар
Share on other sites

"...Въпросът ми е според вас ако един хомосексуален надживее грешната си природа и през дадения си живот няма абсолютно никакви полови връзки с хора от същия пол, това означава ли че в следващия живот няма да е наказан по този начин? Аз съм такъв, но с ръка на сърцето мога да ви кажа, че ако можех да избирам, нямаше да бъда такъв. През целия си живот досега се чувствам виновен за нещо, което все не знам какво съм извършил през миналите си животи, но явно е било много лошо, щом съм наказан по толкова жесток начин. Казвам жесток, понеже наистина чувствам това като много жестоко наказание, по-жестоко и от най-опасната и мъчителна болест. Досега не съм имал никакви полови контакти, а и не искам да имам, докато не стана нормален човек. Инстината е, че открих преди време, че мога да харесвам и жени и да изпитвам сексуално влечение към тях, но за съжаление не е толкова силно. За любов няма да говоря, тъй като самият аз не знам кое е любов и би било кощунствено от моя страна, дори и само да си помисля за любов към човек от същия пол. Сигурен съм, че и другите като мен не са избирали да бъдат такива, лошото е обаче че започват да си мислят че е нещо нормално. А аз със сигурност не се чувствам в собствената си кожа като такъв. Искам да стана нормален човек като другите и искам да помисля за духовното си учъвършенстване, и в случай, че не успея да превъзмогна грешната си природа, то поне да не правя абсолютно никакъв секс през живота (знам че е трудно, но имам надежда). Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?..."

ей човече ...., я се стегни!

дарио салас има един израз- "да победим животното в себе си".

което естествено се свежда, до овладяването на низшият аз и интересите на егото .

ако ти успееш да направиш това, какъв е проблема.

някои от монасите са го правили така да речем - премахвали са си половите органи , или поне част от тях.

не е лоша идея , но това е много лесно , по- трудно е да успееш да се справиш с това което имаш като дадености ,а не да бягаш.

ние сме в несъвършени тела , изградени и сме потопени в материя , но това не значи, че трябва да позволим тя да ни завладее.

всеки има право на самоусъвършенстване, и  на стремеж към съвършенство и това зависи от теб, а не от мнението на обществото.

има и още нещо,

наи -вероятно храниш някое и друго егрегорче , спри да ги храниш ,

просто мисли положително за себе си

и своята дхарма.

Осмели се да стъпиш на твоят път.

а не да се съобразяваш с предразсъдъци.

ако ти нямаш вяра в своите възможности, то тогава кои ще го направи вместо теб ,обществото ли , нееее.

просто" овладеи животното в теб"-дарио салас.

я някога сме имали, предполагам и далеч по- животински тела от тези.

ще се справиш.

успех ти желая.

искам да се извиня, все пак ако съм се повторил с нещо ,но нямам време да чета всичко.

вал.

Линк към коментар
Share on other sites

Като начало, как човек може да преодолее сексуалността си, специалистите твърдят, че от това произтичат най - големите патологии, но това си е теория на специалистите :) .

Пък що се отнася до учителите, бас ловя, че си срещала много хомосексуални без дори да си разбрала какви са, пък какво остава да ти повлияят. :P

E, не очаквам море от разбиране, но не пречи да се размишлява.

1. Лично мен, както споменах, изобщо не ме вълнува чиято и да е сексуалност. Да си гледам моята. Това, че аз не разбирам кой какъв е, отговаря на тази ми заинтересованост. Обаче децата безпогрешно усещат с нещо, че този човек не е съвсем като другите, или като тях, или като нещо, което те очакват да е. И става една ... Ако можеше самите хомосексуалисти да не се набутват там ... Ясно, че не става дума за забрана, но има съображения, които направо зачеркват такава възможност. Като не се съобрази сам човек с това, се натриса на много интересни усложнения. Ама и другите около себе си натриса.

...

Да, мога да потвърдя - повечето деца май усещат (особено по-малките - към Infinity).

Пък и някои възрстни усещат (това към Вендор).

Не мога да преценя точно как влияе на децата. Знам само, че са леко объркани, какъв е (какво му е на) човека пред тях; спомням си как ме питаше дъщеря ми и на мен ми беше трудно да й обясня (беше доста малка).

Линк към коментар
Share on other sites

ей човече ...., я се стегни!

дарио салас има един израз- "да победим животното в себе си".

което естествено се свежда, до овладяването на низшият аз и интересите на егото .

ако ти успееш да направиш това, какъв е проблема.

някои от монасите са го правили така да речем - премахвали са си половите органи , или поне част от тях.

не е лоша идея , но това е много лесно , по- трудно е да успееш да се справиш с това което имаш като дадености ,а не да бягаш.

ние сме в несъвършени тела , изградени и сме потопени в материя , но това не значи, че трябва да позволим тя да ни завладее.

всеки има право на самоусъвършенстване, и на стремеж към съвършенство и това зависи от теб, а не от мнението на обществото.

има и още нещо,

наи -вероятно храниш някое и друго егрегорче , спри да ги храниш ,

просто мисли положително за себе си

и своята дхарма.

Осмели се да стъпиш на твоят път.

а не да се съобразяваш с предразсъдъци.

ако ти нямаш вяра в своите възможности, то тогава кои ще го направи вместо теб ,обществото ли , нееее.

просто" овладеи животното в теб"-дарио салас.

я някога сме имали, предполагам и далеч по- животински тела от тези.

ще се справиш.

успех ти желая.

искам да се извиня, все пак ако съм се повторил с нещо ,но нямам време да чета всичко.

вал.

Само този цитат ще взема като пример " ние сме в несъвършени тела , изградени и сме потопени в материя , но това не значи, че трябва да позволим тя да ни завладее " - напротив ,ние сме съвършени създания ,както всичко останало ,защото е божествено ,нашата същност е божествена .Но ако приемем тезата ,че сме несъвършенни то тогава и Господ е несъвършен ,което е нямам думи :) да кажем смешно :).

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е според вас ако един хомосексуален надживее грешната си природа и през дадения си живот няма абсолютно никакви полови връзки с хора от същия пол, това означава ли че в следващия живот няма да е наказан по този начин? Аз съм такъв, но с ръка на сърцето мога да ви кажа, че ако можех да избирам, нямаше да бъда такъв. През целия си живот досега се чувствам виновен за нещо, което все не знам какво съм извършил през миналите си животи, но явно е било много лошо, щом съм наказан по толкова жесток начин. Казвам жесток, понеже наистина чувствам това като много жестоко наказание, по-жестоко и от най-опасната и мъчителна болест. Досега не съм имал никакви полови контакти, а и не искам да имам, докато не стана нормален човек. Инстината е, че открих преди време, че мога да харесвам и жени и да изпитвам сексуално влечение към тях, но за съжаление не е толкова силно. :( За любов няма да говоря, тъй като самият аз не знам кое е любов и би било кощунствено от моя страна, дори и само да си помисля за любов към човек от същия пол. Сигурен съм, че и другите като мен не са избирали да бъдат такива, лошото е обаче че започват да си мислят че е нещо нормално. А аз със сигурност не се чувствам в собствената си кожа като такъв. Искам да стана нормален човек като другите и искам да помисля за духовното си учъвършенстване, и в случай, че не успея да превъзмогна грешната си природа, то поне да не правя абсолютно никакъв секс през живота (знам че е трудно, но имам надежда). Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

Доста неща те мъчат Кристияне ,мисля че ще се справиш ,дори съм убеден ,най малкото защото усещаш че нещо не е както трябва в животът ти ,е това е първата крачка към промяната .На мен отстрани ми ижглеждат нищони проблемите ти ,но се сещам и за една приказка ,че на всики кърстът изглежда лек :).И все пак има противоречия които те карат да страдаш ,като ги премахнеш всичко ще си се намести .Има и доста неща които объркват хората ,като например за това какво трябва да представлява един мъж как трябва да се държи ,също и жената ,изгражат се едни модели на които трябва да подръжаваме ,примерно на мъжа да пие ,да псува ,да се бие ей такива работи ,това става модел на подражание ,за радост леко полека се разпада този модел ,всичко това не ни е нужно ,на кучето не му трябва да знае как да се държи за да е куче ,то просто знае ,както и на всяко животно :).Също си изграждаме някаква предсава за любовта ,за всеки тя е различна ,но в повечето случии смея да кажа грешна ,и е грешна защото отново хората страдат :).

Линк към коментар
Share on other sites

В природата съществува едно огромно разнообразие. Съществуват и растения и животни, хора, така наречени "хермафродити", т.е. носители на едновременно на мъжки и женски полови органи. А лесно ли е да създадеш живот? Чудя се дали на ниво чувства, емоции и мисъл не е изначално заложено това двойнствено влечение? А може ли да се проявява в различна телесна обвивка?

Понеже въпросът е "Хомосексуалност-защо , накъде?", вълнува ме един друг момент-когато природата се задъхва от един биологичен вид, дали регулаторно не ограничава животът? Тогава какво "зло" има в хомосексуалността, което трябва да се "изкорени"?

Линк към коментар
Share on other sites

Доста неща са се изписали от вчера... Благодаря за мненията!

Първо: не само че е грешно влечение към същия пол, то си е направо перверзно. Отдавна СЪМ СЛЯЗАЛ НА ЗЕМЯТА и съм разбрал че при мен всичко е на психическа основа. Щом с времето влечението намаля, дори успях да изпитам погнуса от хомосексуалните отношения, тогава за какво приемане да говорим. НЕ, НЯМА да се приема такъв!!! ТОВА според мен НЕ Е нормално! При мен всичко е останало като един лош навик, който трябва да се изкорени. При това моето поведение не е женско и щом досега никой не се е усъмнил, значи си струва да се боря. Писах тук, не за да парадирам или пък да разпространя новината какъв съм, напротив, исках само да чуя чуждите мнения, нямам намерение на никого да го признавам, защото няма да се приема за такъв. Ще си извоювам правото да бъда нормален човек!

И още нещо: не знам колко вида хомосексуализъм има, но със сигурност знам, че при такива отношения истинска любов НЯМА. Да се говори за любов при обратните е повече от цинично, понеже всичко се свежда само до секс.

Какво имахте предвид за 2012? Че хомосексуалистите ще измрат ли? Не ме е страх от смъртта, напротив, но бих искал да подготвя душата си за следващия живот и да се увъвършенствам. Знам че е трудно, но за мен невъзможни неща няма.

Линк към коментар
Share on other sites

Още нещо: аз умея да разсъждавам трезво и не тая никакви илюзии. От много години се иннтересувам от този проблем и съм проучил доста добре нещата. Щом всичко това ми причинява страдание и ужасно главоболие непрекъснато, защо да се приемам такъв, щом не се чувствам добре така. Не страдам от предрасъдъци и никога не съм се влияел от хорските приказки.

Линк към коментар
Share on other sites

Иво мисля цитираше Райнов ,че човек е красив ,когато се възправя.

Моите поздравления към Кристиян,защото никак не е малко човек да се осъзнае и да се бори,без да се отчайва от трудностите.

Може би не съм съгласна с теб Кристиян ,че между тези хора не може да съществува ЛЮБОВ.А може би имаме двамата с теб различни представи за любовта. :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

И аз да се намеся в дискусията и да споделя едно мое разбиране за любовта. Любовта е да обичаш човека до теб дотолкова, че да желаеш най-доброто за него, дори да се наложи хората които се обичат да не са заедно.

Редактирано от Veselin
Линк към коментар
Share on other sites

Какво имахте предвид за 2012? Че хомосексуалистите ще измрат ли? Не ме е страх от смъртта, напротив, но бих искал да подготвя душата си за следващия живот и да се увъвършенствам. Знам че е трудно, но за мен невъзможни неща няма.

Грешно си ме разбрал ,нищо лошо няма да стане през 2012г ,всички промени които ще настъпят тогава са за добро ,хората по лесно ще работят над себе си ,много работи са де ,но глвано е че човек по лесно ще достигне до хармонията в себе си и в отношенията си с хората,доста лъжи в които вярват хората ще изчезнат ,за Маите тази година и дата ,ще са като празник :).

Линк към коментар
Share on other sites

Когато се заговори за любов и хомосексуалност, малко се обърквам.

Любовта включва ли секса?

Ако не го включва, значи двама мъже или две жени са просто приятели.

Ако включим секса стават хомосексуалисти.

Значи единствено сексуалното влечение разделя приятелството от хомосексуалните отношения.

Сексуалното влечение на мъж към мъж или на жена към жена, Любов ли е?

Ако Е , на какви по различни основи от приятелството стои?

Освен чистия нагон аз не виждам друго, а може и да греша.

На тази основа стоят и хетеросексуалните сексуални влечения разбира се, само дето там има защо да го иска природата - продължаването на рода , на расата, на вида.

А когато човек не се чувства добре с дадено чувство в себе си, значи е започнал работа по неговото преодоляване и преобръщане.

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам дали ще е успокоение за теб ако ти кажа, че всяка сексуалност заземява, не само посочената...

Кристиан... ако достатъчно си силен за да пребориш повика на плътта, какво още те тормози. Прегърни тъгата си, тя ще те отведе накъдето е нужно, не думите тук...

Линк към коментар
Share on other sites

Когато се заговори за любов и хомосексуалност, малко се обърквам.

Любовта включва ли секса?

Ако не го включва, значи двама мъже или две жени са просто приятели.

Ако включим секса стават хомосексуалисти.

Значи единствено сексуалното влечение разделя приятелството от хомосексуалните отношения.

Сексуалното влечение на мъж към мъж или на жена към жена, Любов ли е?

Ако Е , на какви по различни основи от приятелството стои?

Освен чистия нагон аз не виждам друго, а може и да греша.

На тази основа стоят и хетеросексуалните сексуални влечения разбира се, само дето там има защо да го иска природата - продължаването на рода , на расата, на вида.

А когато човек не се чувства добре с дадено чувство в себе си, значи е започнал работа по неговото преодоляване и преобръщане.

Част от любовта включва и сексът но има разлика между "чу..нето" и да правиш любов .И тука съм съгласен с Кристиян ,че при хомосексуалните двойки е просто секс и съм сигорен ,че е така при 100% от връзките им.Разбирасе "чу..нето" го има и в нормалните връзки за жалост ,но е в пъти по малък процент .Сексът си е едно от най красивете изживявания ,когата го правиш с любов :).

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Може и да греша,но аз когато съм се влюбвала и заобичвала в началото не съм мислила за ч...нето нито как правя любов с въпросния човек,нито мога да обасня в цялост защо в точно този човек,което ме навежда на мисълта ,че понеже и хомосексуалистите са хора е възможно и на тях да им се случи.

По-скоро възприемам секса в случая като един вид надграждане във връзката,според хомосексуалните. А и така правят всички-секс. Надграждане,значението на секса,приоритетите в една връзка мисля,че е строгоиндивидуално за всеки и за всеки отделен случай.Това е неговия Мир.

Ако нагона,секса като желанието за развитие на една връзка дори между мъж и жена не може да се преодолее,осъзнае,това на какво ни обрича ,дори хетеросексуалните?

Освен това нека не забравяме защо животните симулират сексуален акт ,особенно мъжките индивиди.А и пола по-скоро го възприемам като характер.

А ч...нето си е ч...щите.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Въпросът ми е според вас ако един хомосексуален надживее грешната си природа и през дадения си живот няма абсолютно никакви полови връзки с хора от същия пол, това означава ли че в следващия живот няма да е наказан по този начин? Аз съм такъв, но с ръка на сърцето мога да ви кажа, че ако можех да избирам, нямаше да бъда такъв. През целия си живот досега се чувствам виновен за нещо, което все не знам какво съм извършил през миналите си животи, но явно е било много лошо, щом съм наказан по толкова жесток начин. Казвам жесток, понеже наистина чувствам това като много жестоко наказание, по-жестоко и от най-опасната и мъчителна болест. Досега не съм имал никакви полови контакти, а и не искам да имам, докато не стана нормален човек. Инстината е, че открих преди време, че мога да харесвам и жени и да изпитвам сексуално влечение към тях, но за съжаление не е толкова силно. За любов няма да говоря, тъй като самият аз не знам кое е любов и би било кощунствено от моя страна, дори и само да си помисля за любов към човек от същия пол. Сигурен съм, че и другите като мен не са избирали да бъдат такива, лошото е обаче че започват да си мислят че е нещо нормално. А аз със сигурност не се чувствам в собствената си кожа като такъв. Искам да стана нормален човек като другите и искам да помисля за духовното си учъвършенстване, и в случай, че не успея да превъзмогна грешната си природа, то поне да не правя абсолютно никакъв секс през живота (знам че е трудно, но имам надежда). Това че съм такъв, означава ли че нямам право на духовно усъвършенстване и не мога да медитирам примерно?

За други животи е трудно и сложно да прогнозираш от настоящия си, ... а и не виждам смисъл от това.

Най-разумно е да преминеш на варианта: безкомпромисно действие СЕГА с убеденост, без отлагане, с много Воля и много Вяра.

Трагедията при хомосексуалистите е най-вече в това, че те трудно (почти невъзможно!), могат да постигнат някакво духовно посвещение в настоящият си живот. Мисля, че преди време отговарях на въпроса "защо...?" смятам така. От тази гледна точка хомосексуалистите са просто някакво "свързващо звено" в разчистване на кармичните взаимоотношения,...и нещата за тях (и за жалост!) свършват до там.

При теб се вижда изключително голямо желание за промяна, сериозен себеанализ си си направил и имаш голям стремеж към духовно усъвършенстване. Това са важни ПЪРВОНАЧАЛНИ стъпки !

Тъй като в момента е времето на Ликвидационен век, мисля че има някакъв шанс и през сегашният си живот да постигнеш целите си и стремежите си,... НО това няма да е никак лесно !

Ключовото нещо, с което трябва да продължиш е абсолютно вътрешно пречистване (без полови контакти) и вегетариански режим на хранене. Паралелно с това трябва да обърнеш сериозно внимание на духовното си усъвършенстване.

В цикъл от девет години, ако можеш да устоиш и да трансформираш всичко, което ще те сполети, ще установиш, че си постигнал голяма част от желанията си.

След това можеш да създадеш и семейство и деца,... но и тук трябва да имаш голямо развитие в разбиранията си, защото можеш да се върнеш отново в "ямата" и да похабих това, което си постигнал.

Успех ти желая.

Линк към коментар
Share on other sites

От тази гледна точка хомосексуалистите са просто някакво "свързващо звено" в разчистване на кармичните взаимоотношения,...и нещата за тях (и за жалост!) свършват до там.

Разбрах какво имаш предвид. Не съм забелязал обаче при мен да има кармично обвързване с някого (всъщност досега не съм обвързвал с никого и не смятам да го правя, докато не постигна успех).

Редактирано от kristian
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...