Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хомеопатия - попитай класически хомеопат. Задай въпрос тук


Иво

Recommended Posts

Здравейте, вчера бях на първото си интервю при хомеопат. Нещо странно забелязах за което искам да попитам дали е което мисля. Значи аз знам, че кафето, ментата, шоколадът са антидот. Кафето съм го спряла от месеци и изобщо не пия. Изведнъж, обаче, точно преди интервюто ужасно ми се допи кафе! Аз се сетих, че може би не бива да го правя , но въпреки всичко изпих едно!!! Сякаш не разполагах много със собствената си воля. На самото интервю говорих ужасно много с идеята да кажа възможно най-много неща за възможно най-кратко време и да съдействам възможно най-много. Странното е обаче, не говорих за неща, които бяха малко встрани от основния ми емоционален проблем. А хем си бях обещала да отговарям само на неща, които ме питат...щото си знам аз, че ума ми...е на собствен ход понякога. Нищо не знаех за съответсвията на лекарства и характери затова в момента не се усетих, но вкъщи като прочетох малко...и взех да се усещам, че аз съм накланяла везните в една посока говорейки най-много за това и само бегло споменавайки за другото. Разбира се аз ще обсъдя това с хомеопата си след като видим как ще реагирам на лекарството, но....идеята ми е ,че подозирам, че нещо в мен или извън мен....но имащо влияние над мен се е опитвало да саботира лечението! Първо кафето, а после - изтъкването на определени неща....което пък от своя страна ме навежда на мисълта, че....най-вероятно това нещо много го е страх от лечението........може би звучат странно тези неща и отвлечено, но....според мен те са напълно в духа на хомеопатията.... какво мислите? Дали имам основание за тези подозрения?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, имам следния въпрос- преди около 3 години ми откриха полип в матката.Доста време мина от тогава, знам, но го следя. Странното е че преди цикъл е много малък а след се увеличава. Естественно лекарите искат да го махат, но на мен ми се иска да се опитам да го излекувам по алтернативен път.:) Имам доктор хомеопат, който ми направи детоксикация на хормоналните лекарства които съм пила преди време. След това ми каза да пия турта на чай. Обаче аз забравям и така всъщнист нищо не направих с чая. Има ли начин с хомеопатичните препарати да се пробваме да го изчистим.Благодаря:)

 

Линк към коментар
Share on other sites

В 13.03.2017 г. at 13:13, Мауа каза:

Здравейте, имам следния въпрос- преди около 3 години ми откриха полип в матката.Доста време мина от тогава, знам, но го следя. Странното е че преди цикъл е много малък а след се увеличава. Естественно лекарите искат да го махат, но на мен ми се иска да се опитам да го излекувам по алтернативен път.:) Имам доктор хомеопат, който ми направи детоксикация на хормоналните лекарства които съм пила преди време. След това ми каза да пия турта на чай. Обаче аз забравям и така всъщнист нищо не направих с чая. Има ли начин с хомеопатичните препарати да се пробваме да го изчистим.Благодаря:)

 

   Здравейте Мая,

Причината за полипи и миоми на матката и лечението им е невъобразимо по-сложно от билки пък били те и турта.

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Александър,да наистина се оказва , че е по-сложно. За това се обръщам към вас за съвет и евентуално ако можете да се видим за лечение. Ще съм благодарна:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте, уважаеми Александър !

Моля да ми дадете съвет как да излекувам с хомеопатични средства гъбичики под ноктите на двата палеца на краката ми.Появиха се в горния ъгъл и дълбаят надолу и навътре, нокътя в ъгъла е отлепен. Освен това плочката на нокътя промени цвета си, нокътя има неравности и  стана трошлив при рязане . Очаквам с нетърпение съвета Ви. Прекрасен ден от мен !

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Александър, от Пловдив съм и от 22 години имам диагноза мс и вече съм на инвалидна количка, общо взето сама се лекувам, след като бях 6 години на великите лекарства на медиците, които смея да твърдя ме инвалидизираха. Знам, че зайчето изкача от храстите и сега просто претърсвам храстите, много неща съм пробвала, но настъпи ли криза се отказвам, защото аз искам да се справям сама а кризата ми отнема възможността а и навятно съм болна затова, усещам, че контрола е важно нещо за мен и колкото да се старая да не контролирам света около мен, нещо не се получава. Намерих в интернет Ваш телефон, но не знам актуален ли е пощата ми е  svtsp@abv.bg  , ще се радвам ако ми отговорите, дали бихте се наели да ме лекувате. Прекрасен ден на Всички.

Линк към коментар
Share on other sites

В 19.05.2017 г. at 15:30, severnazvezda007 каза:

Здравейте, уважаеми Александър !

Моля да ми дадете съвет как да излекувам с хомеопатични средства гъбичики под ноктите на двата палеца на краката ми.Появиха се в горния ъгъл и дълбаят надолу и навътре, нокътя в ъгъла е отлепен. Освен това плочката на нокътя промени цвета си, нокътя има неравности и  стана трошлив при рязане . Очаквам с нетърпение съвета Ви. Прекрасен ден от мен !

Здравейте,

Лечението - премахването на гъбички и по-специално по ноктите на краката съвсем не е толкова лесно както изглежда по рекламите. Доказателство за това сте и Вие.

  Първо, това е и следствие на понижена жизнена сила.

 Второ трябва да се установи точно коя гъбичка (комбинация от гъбички) е причинителя.

  Трето, но най-важното е метода на премахването, а той включва и повишаване на жизнената сила.

  Всичко това го може хомеопатията в комбинация с помощта и на един метод...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте,

Имам ХПВ тип 6 от февруари месец, пия Кориолус, мажа се с кремове, но от тогава няма никакъв ефект, един кондилом изчезне появява се нов. Как мога да се оттърва от тези гадости?

Линк към коментар
Share on other sites

В 22.06.2017 г. at 2:05, anya.994 каза:

Здравейте,

Имам ХПВ тип 6 от февруари месец, пия Кориолус, мажа се с кремове, но от тогава няма никакъв ефект, един кондилом изчезне появява се нов. Как мога да се оттърва от тези гадости?

 Здравейте anya,

Няма как да се отървете от HPV с конвенционални методи. Защо? - Защото е вирус, но не вирус причиняващ остро протичаща болест, а вирус в периферията - кожата, следователно не застрашаващ пряко живота. Затова и жизнената ни сила не му обръща внимание - не се бори с него. Освен това, всеизвестно е, че срещу вирусите НЯМА открито лекарство. С изключение на това с което ни е дарил Твореца - Природа! Имунната ни система и високата температура, като защита докато се изработи специфичен имунен отговор. Факт!

 Има и още един метод с който се убиват всякакви вируси, включително и ХПВ - метода на диагностика и терапия, разработен от немския лекар Рейнхолд Фол. Знам го от личен опит.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Здравейте, Александър ! Искам да зная възможно ли е лечението на неврома на Мортън чрез хомеопатични средства ? Благодаря предварително .

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

преди 11 часа, severnazvezda007 каза:

 

Здравейте,

Да, лекува се причината и синдрома, така наречения "неврома на Мортън"  постепенно изчезва. Още по-важно е, че чрез хомеопатия предпазваме от това и подобните му хронични заболявания и това се нарича: Профилактика.

Линк към коментар
Share on other sites

В 10.03.2017 г. at 13:43, Misha64 каза:

Здравейте, вчера бях на първото си интервю при хомеопат. Нещо странно забелязах за което искам да попитам дали е което мисля. Значи аз знам, че кафето, ментата, шоколадът са антидот. Кафето съм го спряла от месеци и изобщо не пия. Изведнъж, обаче, точно преди интервюто ужасно ми се допи кафе! Аз се сетих, че може би не бива да го правя , но въпреки всичко изпих едно!!! Сякаш не разполагах много със собствената си воля. На самото интервю говорих ужасно много с идеята да кажа възможно най-много неща за възможно най-кратко време и да съдействам възможно най-много. Странното е обаче, не говорих за неща, които бяха малко встрани от основния ми емоционален проблем. А хем си бях обещала да отговарям само на неща, които ме питат...щото си знам аз, че ума ми...е на собствен ход понякога. Нищо не знаех за съответсвията на лекарства и характери затова в момента не се усетих, но вкъщи като прочетох малко...и взех да се усещам, че аз съм накланяла везните в една посока говорейки най-много за това и само бегло споменавайки за другото. Разбира се аз ще обсъдя това с хомеопата си след като видим как ще реагирам на лекарството, но....идеята ми е ,че подозирам, че нещо в мен или извън мен....но имащо влияние над мен се е опитвало да саботира лечението! Първо кафето, а после - изтъкването на определени неща....което пък от своя страна ме навежда на мисълта, че....най-вероятно това нещо много го е страх от лечението........може би звучат странно тези неща и отвлечено, но....според мен те са напълно в духа на хомеопатията.... какво мислите? Дали имам основание за тези подозрения?

Здравейте. Кафето, ментата и шоколадът са общо антидоти, НО не при всеки човек. Хомеопатът ви трябва да прецени дали има нужда да спрете едно от тях. Например на конституционална "туя" (лекарство) се забранява кафе в процеса на лечение. Ментата е локален анестетик и потиска рецепторите, а хом. лекарства действат чрез рецепторите в устната кухина. Но не е проблем, ако не ви е изрично забранено, да приемате мента, стига да имате поне двучасово отстояние преди или след прием на хом. л-во.

"Изведнъж, обаче, точно преди интервюто ужасно ми се допи кафе! Аз се сетих, че може би не бива да го правя , но въпреки всичко изпих едно!!!" Това е един чудесен бунт от ваша страна ;), чиито причини е добре да обсъдите с хомеопата си, ако той има достатъчно психодинамични познания, защото си е добър ключ към Вас самата.

"Сякаш не разполагах много със собствената си воля" - ако бяхте казали това на интервюто, хомеопатът ви, ако е добър, може би щеше да обмисли добре рубриката "под чуждо влияние, контрол" и прочие производни, докато намери вярната, но си е показателно.

"Странното е обаче, Че говорих за неща, които бяха малко встрани от основния ми емоционален проблем. А хем си бях обещала да отговарям само на неща, които ме питат...щото си знам аз, че ума ми...е на собствен ход понякога" - ако подчертаното е просто грешка в бързината при писане, а реално е "че", това също е показателно. Имаме си чудесни рубрики - говори за всичко друго, освен за проблема си. Има и друго. Ако интервюто ви е било първо при този хомеопат, съвсем нормално е да не се отпуснете в началото, докато изградите доверие и опознаете човека. Което пък, ако е вярно, означава, че сте предпазлив човек. Умовете ни винаги са на собствен ход и това е добре. В началото бе словото, да, но зад него стоеше мисълта, която го ражда. Така и така всички се водим от нашето подсъзнание, можете да бъдете спокойна, че сте казали всичко необходимо, а ако смятате, че сте пропуснали нещо съществено, винаги можете да пишете допълнително на хомеопата си. Успех

Линк към коментар
Share on other sites

В 22.06.2017 г. at 2:05, anya.994 каза:

Здравейте,

Имам ХПВ тип 6 от февруари месец, пия Кориолус, мажа се с кремове, но от тогава няма никакъв ефект, един кондилом изчезне появява се нов. Как мога да се оттърва от тези гадости?

Вероятно всички носим HPV. Въпросът е дали ни причинява нещо. При вас явно жизнената сила не е достатъчна, за да се справи сама. Кондиломи се лекуват най-често миазмично, тъй като са основен белег на сикотичен миазъм. Мазането им пък е потискане на заместители на въпросния миазъм, а потискането предполагам знаете, че не е добър вариант. При всички положения Фол няма да реши нещата. За първи път го пиша тук, в този форум, като предполагам, ще го повтарям доста често. Проблемът не е вирусът, проблемът е в човека, който допуска развитие на вируса.

Няма нищо холистично в лечение, което убива следствието, без да "убие" причината за него. Всяко заболяване е детерминистично, тоест обусловено, причинено от нещо. Ако при вас има пап. вирус, при друг ще има друга гадинка, при трети - трета. Въпросът е защо точно вие развивате кондиломи, а аз развивам друго. Причината е в човека, трябва да се лекува целия човек.

"Лечение" на кондиломите, което не засяга целия човек, ще бъде потискане. И това няма как да стане с апаратура, тъй като тя не може да се докосне до психиката Ви, а именно психичните модели и наследствеността определят какво ще отключите вие, и какво аз например.

Един добър хомеопат би трябвало да прецени дали имате активен миазъм, който работи и при който каквото и конституционално хом. лекарство да ви се дава, ще имате блокаж; дали сте за конституционално лечение, дали сте за етиологично и т.н.

 

Да допълня: Въпреки че кондиломите се изявяват на ниво кожа, те не са периферно заболяване. Херпес зостер също се проявява на ниво кожа, но реално заболяването стои на по-дълбоко ниво. (имаме нива на здраве и болест в холистиката). Тялото Ви обръща внимание, че активно нещо се случва в организма ви. Бенките също се проявяват на ниво кожа, но не са просто пигментация, а активни, активни, активни процеси...

Редактирано от Nina Nikolova
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Привет, Алескандър

Как мога да се свържа с вас? Може ли да получа координати на лс?
Диагностицирана съм с болест на Базедов и не искам да пия хапчета цял живот.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте.
Аз съм нов абонат на форума и причината е моето здраве.

Преди Около 2г. започнаха моите проблеми докато бях на работа в една фирма която няма да споменавам. Хигиената там беше ужасна особено тази в столовата. Започнах да имам симптоми като липса на апетит и гадене, опадналост обезводняване и разтройство до 5-6 пъти на ден след няколко дена започна да има и кървене в края което мислех че се дължи на хемориди които знаех 2 години по-рано че имам.Такова къркорене и газове не съм изпитвал през живота си. Посещението ми при личният ми лекар завърши с думите : 
-" Сега е лято и има такъв вирус който е много тежък и си го лепнал и ти. Пий това и това, яж само еди какво си и ще се оправиш."
Две седмици си спазвам диетата и си пия лекарствата , но разлика няма.Отидох пак при нея и получих същия отговор.Така мина повече от месец след което аз пожелах направление за Гастроентеролог. След дълго чакане от около месец си смених личният лекар защото настоящият не можеше да ми даде едно направление с оправданието че няма ..През това време започнах да изпитвам и болки в областа на лявото подребрие горе в ляво от диафрагмата. И чувство за тежест и може би болка долу в ляво ниско в областта на колана.. Записах се и при Гастроентеролог. Той ми каза че е желателно да ми направят Гастро и Колоно Скопия за да бъдат спокойни. Каза ми че изследването се прави от много опитен лекар и го прави без упойка. Знаех какво представлява и тъй като не бях само аз си казвах че няма да има проблем. Ужасно преживяване и болки! Изписаха ме в много по- лошо състояние със силни болки ниско под корема.Казаха ми че това било нормално. Поставиха ми диагноза Гастрит и Синдром на раздразненото черво. Като ми казаха че имам слабо възпаление на колона около 30см. Биопсията на Стомаха показа Хеликобактер Пилори ОТРИЦАТЕЛЕН. И така Спазмомен , Мултилак , Комфортекс 3 Месеца и Строга диета , като всеки месец съм ходил и казвам че не ми оказват голям ефект и се чувствам зле с болки и разтройство с много газове. Отгорорът 3-тия месец беше аз нищо не мога да направя повече. Бях изумен от ТОЗИ " ЛЕКАР". Спрях всички лекарства и се почувствах малко-по добре но все още зле в сравнение със състоянието в което бях когато бях здрав. Мина се около месец и симптомите се засилиха пак.Ходил съм и на проктолог и уролог.Проктологът ми каза че имам Фисура която кърви. Взех друго направление за Гастроентеролог. До момента няколко месеца бях прочел какво ли не за поставената ми диагноза и до колкото можеш спазвах наученото. Заинтерсувах се и избрах друг Гастроентеролог. Отидох при него и обясних всичко. Постъпих в болница бях много доволен от лекаря и от отношението му. Направиха ми пак същите изследвания и ми поставиха диагноза Ерозивен Гастрит с нещо като язва с формата на монета и ръбеста като кратер и Вътрешни Хемороиди, също така това което са видели на дебелото черво ги е усъмнило за диагноза Улцерозен Колит, защото са видели малки афтозни язви от които са взели проба. Хистологията показва Хеликобактер ПОЛОЖИТЕЛНА и УК ОТРИЦАТЕЛНА. И така лекарства почти същите но по- скъпи . Започнах лечение и на последният контролен преглед колежка заместваше моят гастроентеролог и ми изписа антибиотици за бактерията. След като проведох лечението и почти не умрях от болка. Свързах с гастроентеролога ( лекуващият ме) ,и като научи какво е станало остана смутен. Каза че ще мине време и иска усилия за да се чувствам добре. Проведох лечение 3 Месеца , последният от които се чувствах много добре. Трябваше да съм добре. Така ми казаха. Спрях лекарствата и така 3 месеца по -късно Всичко пак наново почна с разликата че разтройството е контролируемо и газовете са малко. Открих същият лекуващ Гастроентеролог ( защото беше започнал частна практика) и реших да отида пак при него. Сутрин се събуждам от болка и в момента в който се изправя имам доста газове и след като посетя тоалетната се успокояват нещата но не утихват. Понякога продължава да ме боли цял ден. След като и казах това тя поиска да ме приеме за да види пак какво става. А дотогава ми назначи Спазмомен 3х1 , Мултилак, Салофалк 3х1. Каза ми да пия поне 20дена и да се обадя как се чувствам. Това мина и казах че съм по-добре,че кървенето спря но не се чувствам оздравял.Все още ме боли. Той ми каза да пия това поне още 2 месеца и 10 дена и през това да се чуем да ме приемат за изследванията отново. Вече са минали месец и половина от посещението ми при Гастроентеролога последният път.Сега след толкова мъки все още не се чувствам добре. Болките са силни понякога, че трябва да легна и да почивам.

От тази дълга история и аз не мога да разбера КАКВА ДИАГНОЗА ИМАМ, защото клинично само гастритът е доказан. Кървенето спря и съм тотално объркан дали имам Фисура или НЕ.
IBS (Синдром на Раздразненото черво) или IBD (Улцерозен колит; Болест на Крон) имам ? Ужас !

Бих желал да помоля тези които изтраеха да прочетът всичко което написах до сега да ми дадът един съвет какво по-точно да направя.Изчел съм какво ли не и се чудя кое по-напред да направя.
Образна Диагностика някъде в България където има добри лекари ? До колкото знам там бих могъл да мина абсолютни всички медицински тестове и изследвания за да ми се постави правилна диагноза. Хомеопатично или билколечение ? Ирисови диагностикити и т.н.

С усилие бих минал през всички тези пътища за да се почувствам отново здрав. Моля само за съвети с кое да започна, къде са най-добрите и връзка с тях ( Диагностика , Хомеопатия , Билколечение). 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Тежък път сте минали...

Мога единствено да кажа, че не е етично да ви се дава съвет по кой път да поемете, няма кой да поеме тази отговорност вместо вас. Всеки един от избраните от вас методи на лечение може да има, а може и да няма успехи. Както и всеки практикуващ споменатите видове лечения би рекламирал неговото си, ако му липсва достатъчно професионална етика. (Дано ме разберете правилно).

Единственото, което аз бих могла да кажа от гледна точка на хомеопатията е, че вярната диагноза може да е от полза при стандартното алопатично лечение (съвременната медицина с химически лекарства и оперативни процедури), но при класическото хомеопатично лечение  наличието на лезия е достатъчно (а често и не се взема предвид, ако не е доказано медицински). Добрият хомеопат ще наблегне на начина ви на мислене, справяне със света, отношението ви към изминатите болки и препятствия, за него наличието или не на хеликобактер пилори няма да е особено определящо при предписание, защото тя не е причина за състоянието ви, а самият човек, който е допуснал развитието (тоест там има слабо конституционно място). Единственият факт в момента, спрямо написаното от вас е, че имате проблем в храносмилателна система, което показва лоша асимилация на околната среда (нещо не можете да приемете, преглътнете, "смелете")

Ирисовият диагностик ще работи по други методи, ще изиска информация, необходима му за неговият начин на работа и лечение. Ще има и свое обяснение на симптомите ви.

Юмейхо терапевтът ще изиска и каже трето. И т.н., и т.н.

 

Не на последно място: търсите най-добрите.... А, ми.... такива няма. Всеки има своите успехи и неуспехи. А за съжаление т.нар. медийни звезди: психолози, хомеопати, врачки, баячки и т.н. често повече се рекламират, отколкото реално да постигат резултати

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, моля да ме свържете с добър класически хомеопат, който лекува животни, ако е възможно! Писах в една от темите за лечение на животни с хомеопатия, но до момента нямам отговор! Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

В 19.08.2017 г. at 13:24, nikita-kevin каза:

Здравейте, моля да ме свържете с добър класически хомеопат, който лекува животни, ако е възможно! Писах в една от темите за лечение на животни с хомеопатия, но до момента нямам отговор! Благодаря предварително!

Здравейте,

Пиша Ви на Лични!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте

На 40 г съм с две хлапенца 11г. и 6 г. и преди 6 месеца ми казаха че имам фиброаденом 2 см.Казаха ми да си направя ехограф след още 6 и той си седеше там 2см. Прегледа ми е декември...но доколкото разбрах ще го махат.Интересувам се, дали е възможно да се смали и изчезне?Мога ли да избегна операцията?Благодаря предварително, ако някой може да ме посъветва.

Линк към коментар
Share on other sites

Разбира се че може да изчезне и то без операция. И не само фиброаденоми, но и миоми и полипи на матката, както и ранички на шийката на матката.

Линк към коментар
Share on other sites

Здр.казавамсе Снежа и имама непоносими паник атаки почти 4 години антидепресанти спирах почвах и отначало .Сега от един месец минах на хомеопатия пия СТРЕСБЕЛ 1_седмица по 1 таблетка на час 2_по 3 на ден и една при нужна и сега гогато се почувствам зле на работа горе доло ги взимам на 2 часа или на един но много не помага като се прибера може ако ми стане много откачено горе доло около 6 таблетки.И така моя доктор замина за десет дена и аз оште на втория едни световартежи ужасни и на моя глава си купих ВЕРТИГОХОЛ после пак ми израпваха ръцете и краката и ходих на невролог и обясних и казах че след 10 дена си идва моя лекар и тя ми и зписа билкови RELAMAX B6 I taka iskam savet .. 3 po edno mi kaza az ili po 1 ilu 2 но незнам да продалжавамли да ги смесвам докато се варне. И да ли тези СРЕСБЕЛ ШЕ ПОМОГНАТ МОЛЯ ЗА ПОМОГНЕТЕ БЛАГОДАРЯ

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте Снежа,

Класическата хомеопатия предписва само едно хомеопатично лекарство в даден момент, никога не ги смесва! А тук имате механична смес от 4 хомеопатични лекарства. Вижте: "Какво съдържа СТРЕСБЕЛ таблетки?

За 1 таблетка от 260 mg активните вещества са:
Ignatia Amara 6 CH ..............................0,40 mg
Gelsemium Sempervirens 6 CH ............0,40 mg
Kalium Iodatum 4CH .............................0,40 mg
Sticta Pulmonaria 4CH ..........................0,40 mg"

Потърсете си класически хомеопат.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, Александър,

 

Моля за съдействие от Ваша страна, през последните месеци имам ужасно тежък ПМС, личният ми лекар ми каза, че му прилича повече на Предменструално  дисфорично разстройство. Каза ми да пия жълт кантарион, магнезий + витамин В 6.

На 29 години съм.

Снощи имах много силна криза- главоболие, плачливост, туптене в яйчниците, мигренозно главоболие в дясната страна на главата, схващане на врата, силен апетит.  И днес сутринта вече съм в менструация. Чувствам се и по- добре. Но най, най- неприятните симптоми са промените в настроението от еуфория, до силна раздразнителност, апатия и гняв. Не се побирам в кожата си и всичко продължава повече от 2 седмици в месеца. Имам дълъг цикъл -40-45 дни. Имам чувството, че две жени живеят в мен. ;)

Благодаря предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте stelyana,

ПМС се лекува успешно и окончателно с помощта на класическата хомеопатия. Само с билки и хапчета няма да стане, затова се обърнете към класически хомеопат.

Линк към коментар
Share on other sites

преди 20 минути, Alexander каза:

Здравейте stelyana,

ПМС се лекува успешно и окончателно с помощта на класическата хомеопатия. Само с билки и хапчета няма да стане, затова се обърнете към класически хомеопат.

Явно не попаднах на добри хомеопати. Преди две години, поради незнание, си записах час за боаронски. Изписа ми една торба с х. лекарства- за чистене от патогени, за детоксикация на организма, за редовна менструация, Каустикум и Стафисагрия. Тогава нещата станаха още по- зле. Получи се сърцебиене, което не овладяха в спешното и си изкарах няколко дни в кардиологично отделение. Лечението продължи няколко месеца. Така и не разбрах какво ми се е случило тогава, не знам дали има връзка с лечението на хомеопата.

Преди година ходих на класически хомеопат с добра репутация във Варна /д-р Галина Калушева/, изключително любезна и внимателна жена, отдели ми много време. Започнахме с Платина, като ме извика отново след две седмици. Състоянието ми се влоши, като започнаха и вегетативни смущения, отново като онова сърцебиене, но този път мигрената ми се засили. Преминахме на Игнатия, която пих още две седмици без ефект. И просто се отказах. Възможно ли е организмът ми да не понася хомеопатичните лечения?

Редактирано от stelyana
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...