Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как изглежда душата?


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Как изглежда човешката душа?

Съществува ли някаква апаратура която може да докаже - Да, ние имаме души?

Сега доколкото ми е известно съществуват уреди за наблюдение на различни излъчвания на човешкото тяло { аура, биополе и т.н.}

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Системен

вярно ли е че очите са прозорец към душата? Може ли през очите да се види душата на човек и да се определят неговата карма в живота. Или поод душа хората наричат някакво съзнание.

Аз така и не успях да разбера какво е душата?, пък през очите можела да се види.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, че това са блясъка и светлината, които излизат от душата. И ти ги виждаш в очите и минават лесно дните. Другото е заигравка и за мене не е занимавка. Тука учените нека се изкажат и всичко друго да разкажат.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Ами, че това са блясъка и светлината, които излизат от душата. И ти ги виждаш в очите и минават лесно дните. Другото е заигравка и за мене не е занимавка. Тука учените нека се изкажат и всичко друго да разкажат.

Много добре казано. Но аз се интересувам от душата и дали може да се види през очите?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

E защо аз не мога да я видя. Къде бъркам.

„Със своето мислене, което е в състояние да изгражда всичко, човек може да създава всякакви информационни обекти, да ги дарява с необходимите качества и свойства, да взаимодейства чрез тях с външното информационно поле. С други думи, то ги управлява.”

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...