Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Противопоказания на житен режим


v_savov67

Recommended Posts

За 10 дни житен режим свалям около 5-6кг.от теглото си ,но след това качвам още 2-3кг. Преди години бях 98кг. и бях пухкав сега съм 111кг. и сум дебел бих искал пак да започна житения режим, но ме е страх да не кача някой друг кг. По принцип след 10 дни на режим се чувствам превъзходно. Мисля, че не стъпвам на земята а летя. Може ли някой да ми каже къде греша, като се ограничавам в това какво ям и по колко ям. Благодаря Ви предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

И при мен е така. След Режима добивам голям апетит и всичко ми се прияжда и също качвам килограми, дори повече от преди Режима. Тази година съм решила, за да предотвратя това овълчаване и напълняване, да приложа 90- дневната диета - строго разделно хранене и вярвам, че ще има резултат. В противен случай не мога да се контролирам. Ще приложа диетата докато престана да виждам навсякъде вкусна храна и си нормализирам психиката.

Линк към коментар
Share on other sites

Житният режим е високо въглехидратна диета и според мен не е подходящ за хора с инсулинова резистентност.

За хора склонни към напълняване се препоръчват храни с нисък гликемичен индекс.

Това е мое лично мнение и не ангажирам никого с него.

Линк към коментар
Share on other sites

За 10 дни житен режим свалям около 5-6кг.от теглото си ,но след това качвам още 2-3кг. Преди години бях 98кг. и бях пухкав сега съм 111кг. и сум дебел бих искал пак да започна житения режим, но ме е страх да не кача някой друг кг. По принцип след 10 дни на режим се чувствам превъзходно. Мисля, че не стъпвам на земята а летя. Може ли някой да ми каже къде греша, като се ограничавам в това какво ям и по колко ям. Благодаря Ви предварително.

Трябва да смениш начина,по който се храниш.Горещо ти препоръчвам ЗОНАТА на Бари Сиърс.Книгите са две,Зоната и Овладяване на Зоната,има ги на пазара.Хем си хапваш,хем слабееш,ако имаш някакви заболявания,всичко се повлиява прекрасно.От опит.Това не е диета за отслабване,а начин на хранене.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...