Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паневритмия във Варна


Recommended Posts

Паневритмия във Варна се играе на две основни места.

През делничните дни - в Морската Градина, до разклоненото дърво, всяка сутрин от 6:50 ч.

През уикендите или празничните дни - в Братския център зад Терапията. В момента започва в 8 ч.

Часът и на двете места се променя с времето, според решението на практикуващата група и според изгревът на слънцето. За актуално време или други въпроси относно Паневритмията във Варна, може да питате в тази тема.

Броя на хората, които се събират е различен. Обикновено между 10 и 20, по празници понякога и до 40-50.

Начинаещите са също добре дошли.

Заповядайте :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От днес Паневритмията в Морската Градина започва от 6:30 часа. Заповядайте!

И още нещо. Търсим си музикант да свири музиката на Паневритмията на живо.

Преди няколко дена говорих с един желаещ, само дето в момента по-голямата част от годината учи в София.

Междувременно, ако някой желае да свири, даже и да не може да играе, да ми пише или направо да дойде на място да говори с групата.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Здравейте приятели варненци! На 28 и 29 април ще бъда във Варна по работа. Бих искала да не пропускам Паневритмията през тези два дни. Ще бъда в хотел „Ривиера Бийч” и/или „Империал”. Ангажиментите ми ще бъдат от 10.00, така че нямам проблем да прескоча с колата до мястото, където играете. Къде? В колко часа? Благодаря ви предварително! Бургаски поздрав от нашето море на вашето море :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Часът, в който започва Паневритмията към момента, е 7 ч. Не знам дали дотогава няма да се измести на 6:30.

Мястото е "разклоненото дърво" в Морската Градина. Всеки го знае :)

Линк към коментар
Share on other sites

Часът, в който започва Паневритмията към момента, е 7 ч. Не знам дали дотогава няма да се измести на 6:30.

Мястото е "разклоненото дърво" в Морската Градина. Всеки го знае :)

Благодаря, Иво! Аз знам само къде е входът на Морската градина. Близо ли е до него това разклонено дърво? Ако някой може да го маркира на гугълска карта, ще бъда много благодарна. :sorcerer: А за часа ще ви питам допълнително другата седмица.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, мястото е много енергийно, особено между дърветата сякаш попадаш в друг свят, а си всъщност на няколко километра от главната улица. Много хубаво място и моренцето се вижда на хоризонта:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Да, мястото е много енергийно, особено между дърветата сякаш попадаш в друг свят, а си всъщност на няколко километра от главната улица. Много хубаво място и моренцето се вижда на хоризонта:feel happy:

Eee, може ли да сте такива изкусители! :) Но - лятото :3d_046:и отпуските наближават.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че се намира приблизително тук.

Ето и малко снимки :)

Благодаря, Vespertine! Прекрасно се ориентирах! Ще се радвам да се запозная с всички вас, които ще играят на 28 и 29 :3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...