Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Билкови рецепти


Recommended Posts

Замайване или виене на свят се получава при всяка бременна жена.Във връзка с хормонални промени, оформяне на плода изхранването му в организма на майката.Така, че нормално е ниското кръвно, естествено явление.А при класическия случай, виене на свят твърде вероятно е да има нарушения на функциите на вестибуларния апарат, който отговаря за равновесието.Може да се получи при прекарано възпаление на ушите.Обикновено виене на свят се получава и при хормонален дисбаланс.Лекарят е най- добър диагностик.

Жълтият кантарион и блатния тъжник са за успокоение, тонизиране.Шведската горчивка също е хубаво средство. :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

Дриада хубаво е да се четат по-внимателно предните постове.Vertigo все още не е бременна.Тя евентуално се надява да забременее.Пожелавам и го от все сърце.При установена бременност приемането на жълт кантарион е противопоказно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Благодаря за отговорите :) Да, все още не съм бременна, но ако Господ рече - ще стане!

Aiia, мисля да последвам съвета ти и няма да добавя жълт кантарион, а ще направя оригиналната рецепта.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте!

От няколко дни имам главоболие, като болката започна да се мести от тила, нагоре и около слепоочията. Днес бях до личния лекар да ми премери кръвното налягане, тъй като апаратът вкъщи се развали.

Той заяви, че имам основния признак за хипертония - кръвно 130/90. И ми предписа лекарства...

Моля, ако някой знае рецепта на Учителя и не само да я сподели.

Благодаря предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравей, намерих 2 билки които повлияват благоприятно, не съм сигурен дали има описание на конкретна рецепта, но можеш да ги видиш целина и голяма тлъстига

BGBILKI.COM

Редактирано от onway
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...